مشکل از کار افتادن کرک محصولات Adobe

سلام
یک سوال نرم افزاری داشتم
میتونی راهنماییم کنی؟؟
من نرم افزار Adobe CS6 Collection Manager رو سیستم نصب کرده بودم به جز چند تا از نرم افزارهای داخل اون به نام های این دیزاین و افتر افکت
حالا که میخام اونا رو نصب کنم با پنجره زیر روبرو میشم. اگه نخوام دوباره ویندوز نصب کنم چکار کنم. راه حلی به نظرت میرسه؟
attachment.php

پیوست ها

• Untitled.png
    Untitled.png
    25.4 کیلوبایت · بازدیدها: 6

the_king

مدیرکل انجمن
سلام
یک سوال نرم افزاری داشتم
میتونی راهنماییم کنی؟؟
من نرم افزار Adobe CS6 Collection Manager رو سیستم نصب کرده بودم به جز چند تا از نرم افزارهای داخل اون به نام های این دیزاین و افتر افکت
حالا که میخام اونا رو نصب کنم با پنجره زیر روبرو میشم. اگه نخوام دوباره ویندوز نصب کنم چکار کنم. راه حلی به نظرت میرسه؟

تمامی محصولات اون سری رو با یک ابزار مخصوص Uninstall کردن کامل مثل Your Uninstaller Pro یا Advanced Uninstaller PRO از روی سیستم تون حذف کنید تا هیچ ردی از نصب قبلی باقی نمونه و بعد مجددا نصب شون کنید.
(Uninstall کردن عادی اون رد نصب قبلی رو پاک نمی کنه)
فراموش نکنید که این دفعه حتما بعد از نصب کردن و فعالسازی اون مراحل کرک کردن رو کامل انجام بدید تا دیگه امکان ارتباط این محصولات با سایت Adobe و بروز رسانی اش نباشه،
نرم افزار تون وقتی از کار می افته که بتونه از طریق اینترنت با سایت Adobe ارتباط برقرار کنه. یکی از مراحل مهم کرک کردن محصولات Adobe همینه که توی C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts یکسری سطر ها اضافه بشه،
حالا بصورت دستی یا با کمک نرم افزار.

جدیدترین ارسال ها

بالا