مشورت در طراحی وب

M.Hosseinzadeh

Active Member
سلام به مجید آنلاینی هاااا من دارم یک قالب میسازم به نام ایران دیزاین! من تا آخراش ساختم اما نمیدونم محتویات داخل اونو چی بزارم! میخوام یه چیز کاملا متفاوت باشه! لطفا راهنمایی کنید!

بهم بگید داخل کادر طوسی و چه چیز هایی قرار بدم! مرسی

اینم عکسشه!

Snapshot_2013-09-06_090433.png

java2

New Member
به نظرم قالبت رو دو سطونه یک قسمت لینکها و موظوعات یک قسمت هم پست ها

java2

New Member
اگر قالب وبلاگ نیست پس خیلی ضعیفه و مبتدی کار شده مثلا رنگ بندی و هدر بسیار ساده آدم رو یاد قالب های ساده بلاگفا میندازه به نظرم قالبت رو از اول با یه ایده جدید بساز

M.Hosseinzadeh

Active Member
میگم شما اصلا میتونی اچ تی ام ال چیه؟؟؟ فهمیدی من چی گفتم؟؟؟؟ من نگفتم نظر بده راجب قالبم گفتم بگو توش چیا بزارم!

java2

New Member
شما عنوان تاپیکتون مشورت در طراحی وب است حالا ما بیراه نگفتیم من نظر و ایدم رو گفتم برای بهتر شدن قالب شما ، بلاخره شما مشورت خواستی ما هم گفتیم چشم راهنمایی تون کردم اما شما بهتون بر میخوره در کل من گفتم : قالب شما فرمتش بدرد نمی خوره داخلش هر چی هم بزاری باز یه جاش می لنگه در ضمن من خودم طراح قالبم دوست عزیز فرق قالب استاتیک و دینامیک رو میدونم و تمام قالب ها چه دینامیک چه استاتیک پایه شون از اچ تی ام ال گرفته میشه !!!!!!!

M.Hosseinzadeh

Active Member
درسته من عنوان تاپیک و گذاشتم مشورت در طراحی وب اما شما باید داخل تاپیک بخونی!

حالا چرا دعوا میکنید!دوست عزیز خوب سوال شما یه چیز کلیه.بستگی داره برای چه سایتی میخواید استفاده کنید.منوهاشم تغییر میکنه و محتویاتش هم همینطور.اول بگید برای چه مواردی قرار استفاده بشه

جدیدترین ارسال ها

بالا