*** مشكل Frontpage Extension لطفا كمك كنيد *

pourya

Member
با سلام
مدتي است كه براي سايتم مشكلي پيش آمده خواهش مي كنم اگر كسي راه حلي مي داند بگويد.

مشكل از اين قرار است:
من سايت را با فرانت پيج ساختم و در آن از فرم و ... استفاده نمودم كه نيازمند فرانت پيج اكستنشن براي اجرا مي باشد. وقتي كه سايت را بر روي IIS بر روي هارد اجرا مي كنم هيچ مشكلي وجود ندارد اما زماني كه پابليش مي كنم علي رغم نصب فرانت پيج در سرور هيچ كدام از آنها كار نمي كند و خطاي فرانت پيج اكستنشن نبودن سرور ميدهد. با توجه به اينكه چندبار فرانت پيج اكستنشن توسط من و مدير هاست نصب شده مشكل از كجا مي تواند با شد؟

لطفا راهنمايي فر ماييد. :cry: 8O

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
آقا معذرت كه سوال ميكنم با خود فرانت پيج پابليش ميكني؟!

كانكت ميشه اصلا با فرانت پيج به هاستت؟!

مجيد

pourya

Member
سلام آقا مجيد!

بله! با فرانت پيج وصل شدم وسايت را پابليش كردم حتي فرانت پيج اكستنشن را هم از كنترل پنل سايت نصب كردم كه با موفقيت نصب شد. اما باز هم خطاي فرانت پيج اكستنشن نبودن سرور را ميدهد. حتي با مدير هاست هم تماس گرفتم و چند بار هم بوسيله او نصب شد ولي مشكل پابرجاست.

لطفا كمك كنيد. :!:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
پوريا جان الان پس يعني فرانت پيج شما بدون هيچ مشكلي وصل ميشه به سرور يا اينكه موقع وصل شدن ارور ميده؟!
و اينكه اين مشكل تازه بوجود اومده يا از اول بوده؟!

مجيد

سلام
مي شه بگي دقيقا مشكلت كجاست؟
براي همه چيزايي كه فرانت پيج اكستنشن لازم دارن يا بعضي ها شون؟
يا مثلا توي فرم ها اشكالي داري؟

pourya

Member
با سلام و با تشكر

فرانت پيج با هيچ مشكلي وصل مي شود وفايلها را پابليش ميكند و پيام موفقيت آميز بودن عمل پابليش را مي دهد.

راستي قل از اينكه اين مشكل پيش بيايد سايت من روي سرور ديگري از شركت بود و فرانت پيج در آن خوب كار ميكرد وچون ميخواستم ساب دومين ايجاد نمايم و آن سرور ظرفيت نداشت سايت به سرور جديد منتقل شد و با پابليش كردن همان فايلهاي قبلي چنين مشكلي پيش آمد.

راستي بعضي از فايلهاي asp هم مشكل دارن واجرا نمي شوند و Internal Server Error ميدهند بعضي از آنها كه در سرور قبلي بودند خوب كار مي كردند.

ممكن است تا چند روز ديگر نتوانم آن لاين شوم.

با تشكر از همه شما

سلام

پوريا جان با اين توصيفاتي كه مي فرمايين من نمي تونم كمكي بكنم.

خيلي متاسفم :(

جدیدترین ارسال ها

بالا