^مسكن سبز^

[REZA]

Member
سلام به همگي
عيد رو تبريك ميگم....
يه كار جديد...فكر نميكنم توضيح خاصي بخواد...البته اين يه ست كامل هم داره شامل پاكت نامه،كارت ويزيت،سربرگ و... كه اون هم ميذارم...
به سفارش خود مشتري تا جايي كه امكان داشت ساده كار شده...

"In Deviantart"

اين هم ست كامل :

"In Deviantart"

موفق باشيد
رضا

آخرین ویرایش:

Mandana

Active Member
چه خوشگل هاینه ^.^

اوممم.روی تایپوگرافی ئه مشاورین یکم بیشتر کار کنی بتر ئه فک کنم
153fs315435.gif

[REZA]

Member
سلام ماني جان
مرسي،چشمات خوشگل مي بينه...
به خدا تقصير من نيست...هر كاري ميكردم ميگفت ساده باشه...نميدونم اينجوري نا خوانا ميشه و از اين حرفا...وگرنه من بدم نمياد تايپوگرافي رو با شدت هر چه تمام تر انجام بدم :دي
ممنون و موفق باشي

memol_515

Active Member
روی تایپوگرافی ئه مشاورین یکم بیشتر کار کنی بتر ئه فک کنم
ماني؟ تو بچه باز كار مردم رو سخت كردي؟ اصولا ماني با هيچ نوع سادگي تناسبي نداره:دي
قلبونت بلم، شوخيدم باهات :دي
نزن :دي

رضا جان، خوب شده، ساده و شيك.
كارت ويزيت مشاور املاكه ، مركز طراحي كه نيست كه زياد نياز به جلوه هاي ويژه داشته باشه.
به نظر من خيلي مناسبه!

بقيه ست اش هم بذار ببينيم، حال كنيم.

مرسي، موفق باشي

Mandana

Active Member
ماني؟ تو بچه باز كار مردم رو سخت كردي؟ اصولا ماني با هيچ نوع سادگي تناسبي نداره:دي

هییییی ^.^
خو آخه مشاورین اش به املاک اش چسبیده بود اولش بد خوندم.مسلمن هم کارته ویزیتش از این سایز کوچیکتر خواهد بود خو
m8h98i.gif

منظورم از اینکه روش کار هاینه این نبود که حتمن دفرمینگ رو بیشتر کنه.ممکنه حتی صلاح ببینه کمترش کنه
8xuelu_th.gif

موفق باشین ^.^

[REZA]

Member

رضا جان، خوب شده، ساده و شيك.
كارت ويزيت مشاور املاكه ، مركز طراحي كه نيست كه زياد نياز به جلوه هاي ويژه داشته باشه.
به نظر من خيلي مناسبه!

بقيه ست اش هم بذار ببينيم، حال كنيم.

مرسي، موفق باشي
سلام مائده جان
ممنون،لطف داري
درسته حق با شماست...كار براي مشاور املاك بايد هم ساده اجرا بشه اما به ماني هم حق ميدم...تايپوگرافي "مشاورين املاك"
به نظر خود من هم اصلا جالب نشده كه هيچ،نا خوانا هم هست...
ممکنه حتی صلاح ببینه کمترش کنه
دقيقا...فونت ساده رو بذارم سنگين تره :دي
بقيه ست رو هم چشم...دارم براي پريويوش جنگولك بازي در ميارم...جنگولك بازيم تموم شد حتما اينجا ميذارمش:دي

ممنون از نظرات خوبتون،استفاده كردم.
موفق باشيد

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
منم تا موقعی که کار رو عوض نکردی بگم که با این 2 تا جوجوک موافقم! :دی

به نظر منم کلا با همون فونت ساده ی یکان بنویسی بهتله!

چون این کارت دست همه جور آدمی داده میشه. مخصوصا اینکه بقول مانی سایز کارت ویزیت موقع چاپ به این بزرگی هم نیست و مطمئنا ناخواناتر میشه.

ولی بقیه ی کارت عالی شده. بسیار لذت بردم!

فاصله ها رو هم از لبه یادت نره دوست جان. :گل:

GFX Master

فكر ميكنيد اون رنگي كه به ادرس و شماره تلفن داديد توي چاپ خوانا هست ؟
addemoticons12620.gif

هم این مورد هم اون بک گراند قشنگی که کار کردی رو انتظار نداشته باش که دقیقا اینطوری دربیاد!

ببخشید که اینقدر رک گفتم چون خودمم یه بار از بک گراند و اینا خیلی خوشم اومده بود ولی وقتی کار رو دادم چاپ شد و اومد دیدم به تنها چیزی که شبیه نیست بک گراند منه!! :دی

اینم دلیلش اینه که اولا رنگ چاپی با رنگ نوری (مانیتور) خیلی فرق داره و دوما ناظرای چاپ تو ایران نمیان وقت بذارن روی تک تک کارا و اونا رو دقیق همون چیزی که ما میخوایم دربیارن و سوما چاپ افست هست نه دیجیتال. اگر همین کارت رو بدی برات چاپ دیجیتال کنن دقیقا همینی میشه که میبینیم. ولی چاپ افست متاسفانه رنگها رو خیلی دقیق حفظ نمیکنه.

راستی برای قشنگی کار اون حرف (و) بین (حافظ) و (وروشو) رو هم یکمی از حافظ دورترش کن. الان فاصله ی (و) با (ورشو) بیشتر تا با (حافظ) و این یکمی از قشنگیش کم کرده.

وای چقده حلف زدم!! :اسمایل کسی که مائده داره بهش چپ چپ نگاه میکنه!:

[REZA]

Member
فكر ميكنيد اون رنگي كه به ادرس و شماره تلفن داديد توي چاپ خوانا هست ؟
والا تو تست چاپ كه خوب دراومد....البته نه مثل خودش (همونطور كه سارا گفت)ولي فكر ميكنم بد نشه...

اين هم ست كاملش :

هم این مورد هم اون بک گراند قشنگی که کار کردی رو انتظار نداشته باش که دقیقا اینطوری دربیاد!

ببخشید که اینقدر رک گفتم چون خودمم یه بار از بک گراند و اینا خیلی خوشم اومده بود ولی وقتی کار رو دادم چاپ شد و اومد دیدم به تنها چیزی که شبیه نیست بک گراند منه!! :دی

اینم دلیلش اینه که اولا رنگ چاپی با رنگ نوری (مانیتور) خیلی فرق داره و دوما ناظرای چاپ تو ایران نمیان وقت بذارن روی تک تک کارا و اونا رو دقیق همون چیزی که ما میخوایم دربیارن و سوما چاپ افست هست نه دیجیتال. اگر همین کارت رو بدی برات چاپ دیجیتال کنن دقیقا همینی میشه که میبینیم. ولی چاپ افست متاسفانه رنگها رو خیلی دقیق حفظ نمیکنه.

راستی برای قشنگی کار اون حرف (و) بین (حافظ) و (وروشو) رو هم یکمی از حافظ دورترش کن. الان فاصله ی (و) با (ورشو) بیشتر تا با (حافظ) و این یکمی از قشنگیش کم کرده.

وای چقده حلف زدم!! :اسمایل کسی که مائده داره بهش چپ چپ نگاه میکنه!:
نه اختيار دارين...آدم بايد ايراد كارش رو بدونه كه بتونه اصلاحش كنه ديگه!!:دي
من هم خودم رو براي هر اتفاقي آماده كردم:دي براي چاپ هم يكم كار رو به اصطلاح تيره تر كردم كه اگه دچار رنگ پريدگي بعد از چاپ شد خيلي با طرح تفاوت رنگي نداشته باشه....
آره كيفيت چاپ اينجا خيلي خوب نيست...چندروز پيش يه كارت ويزيت ديدم كه بكش تقريبا مشكي بود...بدرد كاراي پليسي-جنايي مي خورد:دي هرجاي كارت دست ميزدي اثر انگشتت روش ميموند...
حالا اميدوارم اين كار اونجوري نشه....

خب من هم استايل اون آدرس رو ورداشتم هم اون "و" ي كه گفتي درستش كردم، فكر كنم بهتر شد:

ممنون از همه بابت نظرات عالي
موفق باشيد

Erfan

Active Member
سلام رضا جان ...

کار قشنگی هست ... من که ازش خوشم اومد .... با نظر مانی هم موافقم !!! روی تایپوگرافیش بیشتر کار کن قشنگتر میشه !!!

موفق باشید.
عرفان

[REZA]

Member
سلام رضا جان ...

کار قشنگی هست ... من که ازش خوشم اومد .... با نظر مانی هم موافقم !!! روی تایپوگرافیش بیشتر کار کن قشنگتر میشه !!!
سلام عزيز
قربونت..چشمات قشنگ مي بينه...
تو هم موفق باشي

ایول رض جان مثل همیشه ساده حرفه ای و شیک کل ستش باحال شده
سلام علي جان
مرسي قربان..لطف داري...
چاكرتم

GFX Master

بسیار عالی و بدون ایراد.

اون ست جنگولک هم خیلی بامزه شد! :دییی

کلا اینجا که ایرادی نداره امیدوارم تو چاپ هم دقت بشه و همینطوری قشنگ دربیاد.

موفق باشی.

[REZA]

Member
بسیار عالی و بدون ایراد.

اون ست جنگولک هم خیلی بامزه شد! :دییی

کلا اینجا که ایرادی نداره امیدوارم تو چاپ هم دقت بشه و همینطوری قشنگ دربیاد.

موفق باشی.
ممنون سارا جان
تقريبا همين رو دادم براي چاپ...
البته با استاد حسين هم مشورت كردم يه چند جاش رو اصلاح كردم...اميدوارم كه خوب دربياد...
اگه شد و بعد از چاپ كار رو ديدم حتما ازش عكسي چيزي ميگرم،ميگم كه خوب چاپ شده بود يا نه...
بازم ممنون
موفق باشي

جدیدترین ارسال ها

بالا