مسجد جامع عتیق اصفهان و نسخه ریل تایم

به گالری برگزیده ها برود ؟

• بله

رای: 16 94.1%
  • خیر

رای: 1 5.9%

• مجموع رای دهندگان
    17
  • نظرسنجی بسته .

mohammadyzr

Well-Known Member
بسم الله الرحمن الرحیم

سلام.امیدوارم که حال همگی خوب باشه. ببخشید که خیلی دیر به دیر اینجا سر میزنم ،البته پیگیر کارهای قشنگ عزیزان هستم. راستش مدتیه که کار جدیدی نساختم و تصمیم گرفتم این کار رو دوباره واستون بذارم ،البته به همراه نسخه ریل تایمش. منظور از نسخه ریل تایم (اینتراکتیو) فایل سه بعدی هست که شما بتونید مطابق میلتون توی محیط حرکت کنید ،درست مثل یه بازی سه بعدی.

15679_1_o.jpg

برای تبدیل کار مکس به محیط اینتر اکتیو شما به یه «انجین شبیه ساز» نیاز دارید که من برای این کار از نسخه تریال انجینی به نام Nova استفاده کردم. کار با این انجین خیلی سادس و در واقع بصورت یه پلاگین روی مکس نصب میشه. واسه دانلود این انجین میتونید به این سایت مراجعه کنید:
http://www.vertice.fr

حتما همه عزیزان مسابقه ایران زمین رو یادشون هست و میدونن که اون موقع بنده با رندرهای تک فریم این کار در مسابقه شرکت کرده بودم. اون موقع مدیر انجمن سابق آقای احسان دهقانی عزیز یه مسابقه خارجی هم معرفی کرده بودن که بنده در نهایت با نسخه ریل تایم کارم در اون هم شرکت کردم و به لطف خدا تونستم رتبه دوم رو کسب کنم.
مسابقه نسبتا خوبی بود که با موضوع شبیه سازی بناهای آسیایی در دو بخش رندر تک فریم سایز A3 و شبیه سازی ریل تایم از سوی سایت بلژیکی http://www.tdt3d.com برگزار شده بود و 128 شرکت کننده از سراسر جهان در اون ثبت نام کرده بودن که دوستان میتونن نتایج نهایی اون مسابقه رو در این صفحه مشاهده کنن:
http://www.tdt3d.com/articles_viewer.php?art_id=132
توی این صفحه یه فیلم ده دقیقه ای از هفت کار ریل تایم نامزد کسب رتبه هم وجود داره که خودتون میتونید کارها رو با هم دیگه مقایسه کنید.

صحبت رو کوتاه میکنم و لینک دانلود کار ریل تایم رو با حجم حدود 23 مگابایت واستون میذارم. ان شاالله که همتون موفق و سرحال باشید و دوستان رو از دعای خیرتون فراموش نکنید.

http://www.vertice.fr/userfiles/File/Demos/2008/Mosque.zip

( چند تا رندر تک فریم هم از زوایای مختلف کار ضمیمۀ این پست کردم.):rose:

پیوست ها

• Masjed_Jame02.jpg
    Masjed_Jame02.jpg
    484.3 کیلوبایت · بازدیدها: 387
  • Masjed_Jame03.jpg
    Masjed_Jame03.jpg
    252.5 کیلوبایت · بازدیدها: 384
  • Masjed_Jame01.jpg
    Masjed_Jame01.jpg
    478.4 کیلوبایت · بازدیدها: 402

roohollah

Banned
خیلی قنشگه! خیلی تمیزه! فقط کاش موسقیش بهتر بود...
پیشنهاد هم دارم براش...
نه، خوب شده، آقا دستت درد نکنه...:rose:
یا علی...
===============================
ها راستی چون خوب من خبر داشتم یادم رفت تبریک بگم! :سوت زدن:
همینهایی که شرلوک جام گفتن :D
کاراتون همیشه خوب بوده، الانم خوبه، انشاءالله به خوب بودن ادامه هم بدین :D

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
ممنون محمد جان... اینکارتون جای تقدیر و تشکر داره...

کاش بیشتر تو مجید آنلاین و پیش بچه ها وقت میذاشتید...
30upn9j.gif

خیلی کم پیدایید ولی اکثرا با دست پر میاین...

برنده شدنتون رو هم توی اون مسابقه بین المللی تبریک میگم..

امیدوارم بیشتر ببینیمتون...

:Mohsen:

کاربر باتجربه
محمد جان مقام آوردنت تو مسابقه رو بهت تبريك ميگم، اميدوارم كارات هميشه قوي و موثر باشن
من دارم اين كارو دانلود ميكنم، هنوز نديدمش
موفق باشي

ehsan_3dmax

Active Member
سلام به بروبچز آنلايني عزيز!
محمد جان حسابي خوشحال شدم وقتي فهميدم برنده شدي.
البته من تازه الان از خودت خبرشو شنيدم!
و خوشحالم از اينكه تونستم اين خدمت هرچند كوچك رو انجام بدم.
اميدوارم هميشه موفق باشي عزيز.

آخرین ویرایش:

mohammadyzr

Well-Known Member
خیلی ممنونم از لطف و نظرات محبت آمیز دوستان

محمد من به سختی موفق شدم با دیال آپ دانلودش کنم اما موقع باز شدن این ارور رو میده:

متشکر از اینکه کارو دانلود کردین،احتمالا این مشکل مربوط به ضعف گرافیک سیستمتون باشه. چون من قبلا کارو روی چند تا سیستم تست کرده بودم. احتمالا اگه کارو رو یه سیستم قویتر اجرا کنید این مشکل پیش نمیاد. دوستان اگه بازم از این دست مشکلات دیدن لطف کنن اطلاع بدن.

در مورد اون مسابقه هم بگم که بیشتر قصدم اول شدن و رسیدن به جوایزش بود ولی متاسفانه با کمبود وقت مواجه شدم و اگه اونجا هم یک ماه زمان مسابقه رو تمدید نکرده بودن اصلا به مسابقه نمیرسیدم. مشکل دیگه ای هم که داشتم نداشتن لایسنس یه انجین بدرد بخور بود و چون استفاده از انجین کرک شده مجاز نبود کارو به یه انجین تریال بستم که خیلی باعث افت کیفی کار شد و به همین خاطر کار توی خیلی از موارد به محدودیت خورد.

Sherlock_Holmes

Active Member
پس مشکلی نیست... فقط دیدنش رفت تا دو هفته دیگه که قراره سیستم رو ارتقا بدم...
البته شاید هم با سیستم دوستان ببینم... خیلی مشتاقم ببینمش... چون کلا این مسجد برای من بین همه آثار تاریخی با ارزش ترین و دوست داشتنی ترینشونه...
زاستی از این انجین Nova میشه کرکی پیدا کرد؟
در مورد اون مسابقه هم بگم که بیشتر قصدم اول شدن و رسیدن به جوایزش بود ولی متاسفانه با کمبود وقت مواجه شدم و اگه اونجا هم یک ماه زمان مسابقه رو تمدید نکرده بودن اصلا به مسابقه نمیرسیدم. مشکل دیگه ای هم که داشتم نداشتن لایسنس یه انجین بدرد بخور بود و چون استفاده از انجین کرک شده مجاز نبود کارو به یه انجین تریال بستم که خیلی باعث افت کیفی کار شد و به همین خاطر کار توی خیلی از موارد به محدودیت خورد.
میدونم چی میگی...
پس مطمئنا رتبه اول با اختلاف زیاد از نفر دوم حقت بود.. البته اگر این مسائل نبود...

بهرحال فرقی نمیکنه... ما بازم تبریک میگیم و کارت برامون با ارزشه...

Sherlock_Holmes

Active Member
روح ا... چرا تو هیچوقت پستای تاپیک رو نمیخونی؟!
اونموقع گفته بودی خود ریل تایم رو هم بذارید در حالیکه محمد اصلا خود ریل تایم رو گذاشته بود!!
حالا هم امین گفته میذارم تاپ گالری بعد دوباره یه پست زدی بذارید تو تاپ گالری!!
30upn9j.gif

:Mohsen:

کاربر باتجربه
خوب كارو ديدم خيلي عالي بود، البته كيفيتش احتمالا به خاطر همون انجين افت كرده بود، ولي در كل 20 بود
موفق باشي

amin2001

Active Member
توجه !!

مدتی بود منتظر یه کار بودم که بشه گزاشت توی گالری برگزیده ها
همون طور که میدونید مدت هاس این بخش دس نخورده مونده بود . از این به بعد برای تشویق دوستان و همچنین برای اینکه یه گالری حرفه ای از بچه های گل انجمن سه بعدی داشته باشیم کار هایی که حرفه ای هستند رو به اون بخش منتقل میکنیم .
ولی باید ابتدا مراحلی رو طی کنه
اول اینکه چند نفر از دوستان به من یا ایمان جان پیغام خصوصی بزنن و خواستار این بشن که این کار وارد اون بخش بشه
دوم اینکه کار باید داخل تاپ گالری شده باشه
سوم به مدت 1 هفته نظر خواهی اجرا میشه داخل مبحث و تمامی دوستان مجید آنلاین میتونن بیان و نظرشون رو راجه به اینکه وارد گاری برگزیده ها کنیم یا نه بدن

فکر میکنم اینجوری کاملا منصفانه باشه . چون طبق نظر خواهی شما این کار انجام میشه

هیچ فردی تا من یا ایمان در خواست نکردیم نظر خواهی در این رابطه ایجاد نکنه !!

محمد جان از شما میخوام که یک نظر خواهی به مدت 1 هفته با عنوان : به گالری برگزیده ها برود یا نه ؟
و گزینه های 1_ بله 2_خیر
ایجاد کنی و تیک نظر خواهی عمومی و انتخاب چندین گزینه را قطع کنی
و همچنین بزن که نظر سنجی 7 روز پس از تاریخ به اتمام برسه

این نظر خواهی به مدت 1 هفته انجام میشه

و در آخر با توجه به نتایج تصمیم گیری میشه .

موفق و پیروز باشید

لینک بخش گالری برگزیده ها : http://www.forum.majidonline.com/forumdisplay.php?f=150

:rose:

سلام به همه بچه های گل
من هم کارتونو دانلود کردم اما موقع لود شدن وقتی خط لودینگ به میانه ها میرسه سیستم من هنگ میکنه و فقط باید ریست بشه چندید بار هم تست کردم ! ولی عکس های کارتون رو دیدم ، واقعاً گل کاشتین من بدون اینکه کار بقیه رو ببینم میگم کارتون باید اول میشده !ایولا

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
از اونجا که کار خیلی زیبا شده و منم خیلی خوشم اومد ازش ، این نرم افزار کوچیک رو در رابطه با همین موضوع ساختم.
که با استفاده از عکس پانورمایی که ضمیمه شده بود کار میکنه و قابلیت چرخش 360 درجه و همچنین زوم این و زوم اوت رو هم داره...
البته 3 تا عکس دیگه هم توی برنامه گنجونده شده.
بازهم تبریک میگم ، موفق و موید باشید...

دانلود با حجم 2 مگابایت و 60 کیلوبایت

تا بعد...!

پیوست ها

• masjedjame.JPG
    masjedjame.JPG
    42.7 کیلوبایت · بازدیدها: 39

جدیدترین ارسال ها

بالا