مسابقه Mmb - تاریخ و شرایط برگزاری

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
1) تا حدودي موافقم ، به دليل اينكه اين مورد بستگي به موقعيت داره...
2) اصلا موافق نيستم به دليل اينكه رقابت تا حد زيادي كم ميشه...كسي كه توي مرحله قبل كم آورده سعي مي‌كنه به هر نحوي عالي ترين پروژه رو بده چون مي دونه رقباي سرسختي داره.
3) اينطوري كه هر دوره ميريم جلو بايد جوايز رو زياد كنيم فكر كنم تا 10 دوره ديگه ارزش جوايز به 1000000... برسه !!
4) موافقم.

تا بعد...!

silvercover

کاربر متخصص
موارد 3 و 4 رو قبول دارم . اگر همین دوستان رو که شرکت کردیم بخوایم منع کنیم هم از ارزش مسابقات کم میشه و از تعداد شرکت کنندگان. تجربه من نشون داده که همون برگزاری هر سال یکبار کافی هست.

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
به نظر من:
1- همون سالی یه بار بسه ولی اگه وقت ارسال اثار بیشتر باشه بهتره سالی یه بار چون هر دوره رقابت سخت تر میشه
2- این طوری تا حد زیادی از جذابیت مسابقه کم میشه و پروژه ها از کیفیت می افتن
3- موافقم ولی نه همشون بلکه یکی یا دوتاش
4- موافقم
:wink::wink::cool:

با سلام .

بهتره هر شش ماه یک بار مسابقه باشه . هر 12 ماه به 12 ماه خیلی دیر هست . یعنی زمان زیادی هست.

مگه میشه افرادی که دفعه ی قبل شرکت کردند در مسابقه ی بعدی شرکت نکنند. همونجوری که مدیر انجمن گفت همچین چیزی ممکن نیست.

تازه شروع شده رقابت ها :cool:

silvercover

کاربر متخصص
با پیمان موافقم درباره مورد اولی که گفت. مسلما در مسابقه بعدی مهلت مسابقه بیشتر خواهد بود.

aff - SEvEN

Banned
با تشکر از حامد عزیز و اقا سامان.

روز پدر و همچنین تولد حضرت علی (ع) را به همه ی دوستان عزیز تبریک عرض میکنم.

سلام پاور ...

تبريکات براي برنده برنده ها شدنت ... (;

مي گم آقا پسر ، برنده برنده ها ... (; اين ايده هاي خيلي جالب شما باعث تعجب مي شه نه ؟! ...

شما قرار بود در صورت اول شدن در جمع مطلبي رو عنوان کنيد نه ؟ ... درسته که الان شمال هستم و با اينترنت دايلاپ ولي برمي گردم بزودي خونه و البته اينترنت پر سرعت خودمم منتظرمه ... يادتون باشه من که فراموش نکردم حرف اونشبتون رو . آقا پسر ... شما چطور ؟

در کل به همه تبريک ميگم و حسابي حسوديم گل کرده . به هر حال شرکت نکردن من شانسي بود براي خودم تا خودم رو از باخت احتمالي تبرئه کنم ! .

باز هم تبريکات و با اظهار حسوديم به همتون . (;
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اوه ... آقا سيلور ، به شما هم تبريک ميگم ، به هر حال هر چي باشه هر کاري با بيلدر بکنيم به نوعي ماحصل تلاش شما بوده از گذشته تا حالا ... در اينجا ازتون براي تمام زحماتي که متحمل شدين طي اين مدت طولاني خالصانه تشکر ميکنم .

آقا سيلور من الان وقت هاي بيکاريم رو دارم چند تا نرم افزار مختلف براي مجيد انلاين مينويسم . همگي در نسخهء اول آزمايشي و صد البته مجاني هستند و مجاني هم باقي ميمونن ... با دلفي ... سي و بيلدر ... سرمنشاء ريليز اون ها در نت از خود مجيد انلاين شروع خواهد شد و مطمئنم از نظر جنبه تبليغاتي هم خارق العاده خواهند بود .

اميدوارم اين نرم افزارهاي کوچيک و زيبا تمام کارهاي بد گذشته ام رو در مجيد انلاين جبران کنه .

و مطمئنم تمامي يوزرها خوششون مياد چون کم سابقه و بي سابقه هستش .

با اميد به موفقيت و شب و روز همگي خوش باشه .

شادي خاچيکيان .

سلام به همه ی دوستان.

دستت درد نکنه aff - SEvEN که نرم افزار Magic Utilities 2004 رو بهم دادی که در واقع خودش هم یه انیستالر هست که با زبان
((( C++ ))) نوشته شده. و من هم یکی مثل همون رو با بیلدر نوشتم. و در مسابقه مقام اول رو کسب کردم.

همه میدونن که قدرت C++ هزاران برابر از بیلدر بیشتره پس نوشتن یه برنامه با بیلدر که نمونهاش فقط با زبان های معتبر برنامه نویسی وجود داره کار اسونی نیست و از ارزش خیلی بالایی برخوردار هست. این رو خودتون هم خوب میدونید.

آخرین ویرایش:

Alt255

Member
یس آخر اینجوری شد:
1.مسابقه هر شش ماه یک بار انجام بشه.
2.برندگان دوره قبلی حق شرکت در مسابقه بعدی را داشته یاشند ولی در انتخاب برنده کاربران دیگر کمی در ارجعیت باشند.
3.جوایز این دوره،جوایز دوره بعدی هم باشند.
4.اگر شرکت کنندگان بیشتر از 20 نفر بودند،در هر رشته سه نفر را ایلام کنند و به ترتیب به آنها جایزه بدهند.
5.تاریخ های اعلام شده ثابت باشند و دیگر تمدید نگردند.

Saman

مدیر انجمن مولتی مدیا بیلدر
سلام
من يه سوال دارم و مي‌خوام بقيه نظر بدن ؟؟

آيا پروژه‌هايي كه قبلا شركت كردند ، دوباره امكان شركت دادنشون باشه ؟؟ آره يا نه ؟؟ دليلتون چيه ؟؟

تا بعد...!

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
نظر من [size=+4]نـــه[/size]
به دلیل اینکه این که اگه اونا شرکت کنن و چند بار هم برنده بشن هم فضای مسابقه تکراری و هم مسابقه دادن خسته کننده
پس فکر میکنم اگه اونها دوباره شرکت نکن یا حداقل برای چند دوره شرکت دادن اونا بهتره البته بهتره که دیگه اثار برنده دوره های قبلی از شرکت تو همه دوره ها منع بشن تا برنده ها مون هم با ایده های جدید شرکت کنن
منتظر خوندن نظرات بقیه هم هستم

آخرین ویرایش:
2--- با گزینه ی دوم مخالفم . چه ربطی داره که اونا یی که الان برنده شدن دیگه زیاد بهشون اهمیت داده نشه.

silvercover

کاربر متخصص
مخالفم که پروژه های تکراری بتونن دوباره شرکت داده بشن. حتی اگر هم به روز شده باشند. دلیلش این هست که خلاقیت رو میکشه و ممکن هست موجب ناامیدی بعضی ها بشه و یه کم باعث بی عدالتی بشه که همین جوریش هم خیلی ها اعتراض دارن.

aff - SEvEN

Banned
سلام به همه ی دوستان.

دستت درد نکنه aff - SEvEN که نرم افزار Magic Utilities 2004 رو بهم دادی که در واقع خودش هم یه انیستالر هست که با زبان
((( C++ ))) نوشته شده. و من هم یکی مثل همون رو با بیلدر نوشتم. و در مسابقه مقام اول رو کسب کردم.

همه میدونن که قدرت C++ هزاران برابر از بیلدر بیشتره پس نوشتن یه برنامه با بیلدر که نمونهاش فقط با زبان های معتبر برنامه نویسی وجود داره کار اسونی نیست و از ارزش خیلی بالایی برخوردار هست. این رو خودتون هم خوب میدونید.

خواهش مي شه ... البته من انتظاري بيش از اين حرف ها از شما داشتم . لطفا فراموش نکنيد اونشب گفتيد ايده مي خوام براي مسابقه و من هم SetUp نصب Magic Utilities 2004 رو به شما دادم و گفتم چيزي شبيه به اين رو بنويسيد با بيلدر و شک نکنيد اگر درست کار کنه مقام اول رو کسب مي کنيد . من از ابتدا نتيجه رو ميدونستم و خب اين منم ديگه ... ! (;
بهتر بود به اين شکل بيان مي کرديد ! .

در ضمن من نمي دونم چطور اين نتيجه رو گرفتيد که Magic Utilities 2004 بوسيله زبان سي پلاس پلاس نوشته شده .
العان اون رو تست کردم . بوسيلهء PECompact 2.x -> Jeremy Collake و بهينه شده و Pack شده هست exe اون . بعيد مي دونم تونسته باشيد اون رو آنپک کنيد . اوه بله ... اونشب خودم بهتون گفتم با سي نوشته شده .

مي بخشيد فراموش کردم بهتون اونشب بگم که فقط ميدونم کامپايلر اون Microsoft Visual C++ 6.0 Overlay هست . اين دليل نمي شه که صرفا اون برنامه سي پلاس پلاس باشه ... چرا ؟
تمام اگزه فايل هاي کامپايل شدهء MMB رو هم وقتي UPX Packer اون رو هم آنپک کنيد و بعد سعي کنيد پي ببريد با چي نوشته شده در شروعش به يک جواب مي رسيد که Microsoft Visual C++ 6.0 هست ... آيا اتوران و يا هر چيز ديگمون رو با سي نوشتيم ؟ نخير . در واقع کامپايلر بيلدر سي پلاس پلاس هست .

با توجه به لحن شما و همينطور اينکه شما به اونچه که گفتيد عمل نکرديد و من انتظار داشتم طبق اظهارات خودتون دوستانه به ايده دهنده پروژه خودتون اشاره کنيد و چون به قول استادم ايده ها هستند که قدم اول رو براي هر موفقيتي در عرصه مهندسي نرم افزار بر مي دارند لطفا از اين زمان به بعد فرد ديگري رو براي ايده گرفتن و يا هر چيز ديگه اي پيدا کنيد آقاي عزيز .

متشکرم و با عرض پوزش از مدير محترم انجمن و تمامي دوستان براي بيان اين مطالب ... کمي دلخور هستم در کل . آقا سيلور خوب ميدونيد با توجه به اونچه که خصوصي در ارتباط با رسوايي هام در جامعه اي مجازي جدا از مجيد انلاين بهتون گفتم اين روزها تلخ ترين و بدترين روزهاي زندگي من هست تا اين لحظه . دلايل زيادي بود که نتونستم در مسابقه اي که مدتها منتظرش بودم شرکت کنم پس پوزش مجدد و با اظهار تاسف .

با آرزوي موفقيت براي همه .

شادي ... مکرر و دائمي

Alt255

Member
می شه از روی پروژه ای دیگر دید و پروژه را ساخت.یعنی شبیه پروژه ای دیگر باشد.

silvercover

کاربر متخصص
خب اینطوری شانس برنده شدن کم میشه. البته بستگی داره که الگوی شما یک برنامه ساخته شده با Mmb باشه یا نه . که اگر شبیه مورد اول باشه شانس شما کم میشه.

silvercover

کاربر متخصص
بنده یکی یکی پروژه ها رو قرار میدم.

اولین پروژه، پروژه power-game :

Uninstaller Pro نرم افزايست قدرتمند و چند كاره با ظاهري زيبا كه امكان دسترسي و ويرايش در مهمترين و پر كاربردترين بخش هاي ويندوز را به صورتي ساده تر و جذاب تربراي كاربران شبيه سازي نموده است.
بخش هاي مختلف Uninstaller Pro عبارتند از:
1- Uninstaller Plus (كنترل كامل بروي اطلاعات برنامه هاي نصب شده در سيستم و امكان ويرايش و حذف اين نرم افزارها بصورت ايمن و كامل)
2- StartUp Organizer (بهينه سازي فايلها و برنامه هاي اجرايي موجود درStart Up ويندوزبا قابليت: نمايش، ويرايش، اضافه كردن و حذف برنامه هاي موجود در اين بخش)
3- Process Killer (دسترسي به ليستي از پردازش هاي موجود در ويندوز و امكان ويرايش آن ها)

برخی از قابليت هاي كليدي اين نرم افزار عبارتند از:
- شناسايي اتوماتيك برنامه هايي كه بصورت ناقص از ويندوز حذف شده اند و بقاياي آنها هنوز بروي هارد ديسك يا رجيستري ويندوز باقيمانده! (جهت حذف اين برنامه ها بايد از طرف كاربر اقدام شود)
- نمايش، ويرايش، اضافه كردن وحذف برنامه هاي موجود در بخش Start Up ويندوز

لینک دریافت :

Unistaller Pro

با حجم 2.8 مگابایت

silvercover

کاربر متخصص
پروژه کاربر mmbahman :

در مورد برنامه :
Autorun Pro vol 0.2.001
این پروژه یک ( دمو ) از سی دی اتوران برای نرم افزارهای کاربردی هست ( Assistant ) . که سعی شده
علاوه بر محیط ساده و سرعت دسترسی به محتویات سی دی . نسبت به بعضی مدلهای موجود در بازار
که با مدیابیلدر ساخته شده مانند ( سی دی های King و یا Red ) دارای طرح جدیدتری باشه و از روشهایی
مانند ذخیره تنظیمات کاربر ( نوع فونت - رنگ - سایز و ... در ریجیستری ) و استفاده از لیست ها و فراخوانی
متن و عکس از خارج از فایل جهت کاهش حجم فایل اجرایی و افزایش سرعت برنامه استفاده شود .

هنگام اجرا ابتدا پنجره مشخصات اجرایی برنامه نمایش داده میشود که در آن نوع ویندوز کاربر و اندازه صفحه
نمایش و ویندوز و صفحه نمایش مناسب اجرای برنامه نشان داده میشود . در این صفحه گزینه ای جهت
اجرای ( Display Properties ) وگزینه عدم نمایش این صفحه در اجراهای بعدی وجود دارد .
در این پروژه تنها از شکل Quick Mode ) ) استفاده شده و از شکل کامل و گرافیکی ( Full Mode ) آن به خاطر
حجم و شباهت ساختار این مدل به سایر اتورانهای موجود صرف نظر شد .

در پوشه ای که فایل کامپایل شده قرار دارد در اصل شبیه سازیی شکلی هست که باید بر روی سی دی
رایت شود و شامل فایل اجرایی و موسیقی ( انتخاب یک موسیقی کم حجم جهت ارسال ) - مشخصات
نرم افزارها - راهنما و Setup.gif و Key.gif میباشد که در اصل باید با فایلهای exe و شماره سریال نرم افزار
جایگزین شود و تنها جهت نشان دادن مکان قرار گرفتن فایلهای ( Setup.exe و Key ) و تست لینکها و نشان
دادن نوع و شکل اجرای برنامه قرار داده شده . جهت دیدن شکل کامل برنامه روی ( Run.exe ) کلیک کنید .
برای کاهش حجم . برنامه به دو قسمت تقسیم شده که در این روش Autorun.lock ) ) یک فایل MBD هست
که قابل ویرایش نیست ( Secur Layer ) ... .

برای ساخت این پروژه از مدیابیلدر ورژن 4.9.7 - فتوشاپ - و کول تریدی جهت
ساخت و طراحی گرافیکی برنامه و ساخت دکمه ها و فایلهای ( Gif ) استفاده شده .

دریافت :

پیوست ها

• CD ( compile ).part1.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 107
  • CD ( compile ).part2.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 114
  • CD ( compile ).part3.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 112
  • CD ( compile ).part4.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 114
  • CD ( compile ).part5.rar
    22 کیلوبایت · بازدیدها: 76

silvercover

کاربر متخصص
پروژه کاربر Alt255 که یک Player هست :

(یکی از لینک ها رو هم به دلیل محدودیت در پست بعدی گذاشتم)

دریافت :

پیوست ها

• player.part1.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 47
  • player.part2.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 44
  • player.part3.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 41
  • player.part4.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 39
  • player.part5.rar
    439.5 کیلوبایت · بازدیدها: 40