مسابقه Mmb - تاریخ و شرایط برگزاری

silvercover

کاربر متخصص
نه 29 تیر آخرین مهلت ارسال هست و بعدش نتایج اعلام میشه ظرف حداکثر یک هفته.

• Like
Reactions: pcj

aff - SEvEN

Banned
آقا سيلور ؟ ...

نه 29 تیر آخرین مهلت ارسال هست و بعدش نتایج اعلام میشه ظرف حداکثر یک هفته.

آقا سيلور امروز 25 تير هست ... ما يه پروژه عالي ، مشترکي شرکت ميديم تو مسابقه ، يعني کارمون تيمي هست ...

ولي يه سري خورده ريزاش مونده يعني ... بعدشم مي شه چن روز ديگه تمديد کنيد تاريخ ارسال پروژه هارو ؟

آخه اين انصاف نيستا ... من تو اون تقريبا يک ماهي که bann بود يوزرم اصلا حوصله هيچي رو نداشتم و حالا مي بينم فقط 4 روز به تموم شدن مهلت مونده .

خواهش ميکنم ازتون در مهلت ارسال آثار حداقل چن روز ديگه تجديد نظر کنيد که منم ببينم دقيقا چه خبره ... باشه ؟

ممنونم از توجهتون .

شادي

• Like
با سلام به همه ی دوستان .

اقا سیلور وقت کافی هست و نیازی به تمدید مجدد هم نداره.

• Like

aff - SEvEN

Banned
با سلام به همه ی دوستان .

اقا سیلور وقت کافی هست و نیازی به تمدید مجدد هم نداره.

پاور من همينجوري خيالم راحت نمي شه . پروژه از ديدگاه من بايد سه بار و روي سيستم هاي مختلف و تمام ويندوزها تست بشه .

نه دیگه وقت تمدید نخواهد شد.

ممنونم ازتون ! ! !

• Like

aff - SEvEN

Banned
باشه ...

نه دیگه وقت تمدید نخواهد شد.

ويرايش مي شه :

مي دونيد من بجز اونچه که مطرحه يه کار خيلي قدرتمند تو دستمه ... خب بيشتر از دو ماه زمان ميخاد تکميل بشه ... در نتيجه اونو نمي تونم در مسابقه شرکت بدم ...

ولي ميگم چي هستش چون ديگه فايده اي نداره که ... در ارتباط با امنيت بيلدر هست ... امنيت مطلق براي بيلدر و فايل هاي اتوران ... با خود بيلدر و ... البته .

محم نيست باسم بقيه چيزا . اون ديگه نمي تونه شرکت کنه در مسابقه .

آخرین ویرایش:
  • Like
امیدوارم مسابقه خوب انجام بشه و داوران محترم به خوبی قضاوت کنند و همه ی شرکت کنندگان همیشه شاد و سربلند باشن .

aff - SEvEN

Banned
Reverse Engineering

من که چیز بدی نگفتم ، فقط یه ضرب المثل خارجی بود

آقاي مهربون ، کسي هم نگفتش شما حرف بدي زدين ... (;

امیدوارم مسابقه خوب انجام بشه و داوران محترم به خوبی قضاوت کنند و همه ی شرکت کنندگان همیشه شاد و سربلند باشن .

به هر حال من يکي فرصت کافي نداشتم تا پروژه خودم رو تکميل کنم و شرکت کنم ، نگران نباشه کسي ، مخصوصا شما :wink:

گرچه به دستور استادم بايد بشينم رو مباحث RE به سختي مطالعه کنم چون بيلدر سرمنزل مقصود من نيست و منو به اهدافم نمي رسونه ... ولي آرزو ميکنم دوستان گلم که شرکت کردن خرسند باشن از مسابقه و همينطورم از نتيجهء عادلانهء اون . :lol:

شادي ... مکرر و دائمي . (;

• Like

aff - SEvEN

Banned
آقای حاظر جواب ، پس چرا ویرایش شد :D

اولا آقا نه و خانم ... :-?

اينرو هم نمي دونم ، لطفا از مديريت محترم انجمن بپرسيد چرا که من هم تنها متذکر شدم اين مکان جايي براي ابراز ضرب المثل و حکايت و چيستان نيست ولي پست من هم ويرايش شد ! ... بدلايل نامعلوم .

با تشکر از توجه شما آقاي عزيز .

هفتمين گناه !

• Like

Mamadex

Member
آخرین پاسخ

اولا آقا نه و خانم ... :-?

اينرو هم نمي دونم ، لطفا از مديريت محترم انجمن بپرسيد چرا که من هم تنها متذکر شدم اين مکان جايي براي ابراز ضرب المثل و حکايت و چيستان نيست ولي پست من هم ويرايش شد ! ... بدلايل نامعلوم .

با تشکر از توجه شما آقاي عزيز .

هفتمين گناه !

این مطلب رو برای آخرین بار می نویسم و دیگه ادامه نمی دهم
1. من نمی دونم شما آقا هستید یا خانم ولی در هر حالت آقا فقط به عنوان دیفالت استفاده میشه اگر نه که جناب میگم
2. یه چیزایی نوشته بود که من اون جمله رو نوشتم و با موضوع مقایرت داشت
3. مفهوم اون جمله هم کاملا مجاز بود و فقط شما اون یک کلمه رو دیدید
4. انجمن جای تبادل نظره نه نزاع
5. اگه ناراحت شدی از اینکه گفتم حاظر جواب عذر می خوام

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا