مسابقه Mmb - تاریخ و شرایط برگزاری

silvercover

کاربر متخصص
سلام به همه دوستان و علاقه مندان به برنامه MMB. نوشته ای رو که در ادامه خواهید خواند به بیان شرایط برگزاری و شرکت در اولین مسابقه MMB سایت مجید آنلاین خواهد پرداخت. بدیهی است که شرکت کنندگانی که از شرایط ذیل تخطی کنند از شرکت آنها در مسابقه جلوگیری خواهد شد.

شرایط شرکت در مسابقه:

1. عضویت در تالار گفتمان مجید آنلاین
  2. استفاده از آخرین نسخه برنامه مولتی مدیا بیلدر جهت ساختن پروژه ها
  3. ارائه سرس کد پروژه به همراه نمونه کامپایل شده و توضیحات مورد نیاز
  4. علاقه مندان مجاز به شرکت به صورت انفرادی و یا تیمی متشکل از دو نفر می باشند
  5. هر شخص یا تیم تنها در یک شاخه می تواند در مسابقه شرکت کند
  6. حجم نهایی فایل سرس پروژه ارسالی بدون در نظر گرفتن فشرده سازی توسط نرم افزارهای فشرده ساز، نباید بیشتر از 5 مگا بایت شود
  7. پروژه های ارسالی باید حاصل کار شخص شرکت کننده و یا تیم باشد و کپی برداری و تقلید صرف از سایر پروژه ها نباشد
  8. استفاده از پلاگین های موجود مجاز می باشد. بدیهی است که شرکت کنندگانی که بتوانند بدون استفاده از پلاگین نمونه ای خلاقانه را ارائه دهند در اولویت قرار خواهند گرفت
  9. به هنگام ارسال پروژه ها توضیحات لازم باید برای داوران ارسال شود
  10. در صورت دیده شدن مشکلی حاد در پروژه های ارسالی، یک فرصت دوباره تا اتمام تاریخ برگزاری مسابقه به شرکت کننده داده خواهد شد
  11. استفاده از شی بیندر مجاز نمی باشد
  12. به هنگام ارسال پروژه، چنانچه از عناصر گرافیکی ساخت خود استفاده نموده اید باید نام برنامه سازنده را ذکر نمایید

پی نوشت : منظور از پلاگ این ها فایل های DLL ای است که به عنوان پلاگ این برای MMB ساخته شده اند. استفاده از سایر فایل های اجرایی و ابزارهای Command Line ( به استثتای ابزارهای موجود در خود سیستم عامل ویندوز) مجاز نیست.

پی نوشت : به هنگام اعلام نتایج در صورت اعلام صریح شرکت کنندگان سرس پروژه در ملا عام قرار داده نخواهد شد.

مهلت ارسال آثار:

از تاریخ 15 خرداد ماه الی 29 تیر ماه سال 1386 هجری شمسی

پی نوشت : از آثاری که در خارج از بازه مورد نظر ارسال شوند صرف نظر خواهد شد.

شاخه های مسابقه:

- اتوران (AutoRun) سازی و برنامه های اتوران مختص محتوای CD ها و DVD ها
- برنامه های چند رسانه ای پخش موسیقی، ویدئو و تصویر که در عرف از آنها به عنوان Media Player یاد می شود
- بازی و سرگرمی
- برنامه های سیستمی و کاربردی
- برنامه های آموزشی ، خود آموز ها و کتاب های الکترونیکی

اعلام نتایج نهایی برندگان مسابقه :

- در تاریخ جمعه 5 مرداد ماه سال 1386 هجری شمسی

پی نوشت : در هر شاخه تنها یک نفر یا تیم به عنوان برنده نهایی معرفی خواهد شد. و رتبه های دوم و سوم وجود نخواهد داشت.

اعضای هیئت داوران :

- کاربر .::SaMaN::.
- کاربر silvercover

نحوه ارسال آثار :

به هنگام ارسال آثار باید توضیحات ذیل توسط شرکت کنندگان ضمیمه شوند :

- نام کاربری شرکت کننده یا شرکت کنندگان در سایت MajidOnline
- نام و نام خانوادگی شرکت کنندگان
- توضیحات لازم جهت اجرا و به کار گیری آثار
- مشخص نمودن این مسئله که شرکت کننده یا شرکت کنندگان متقاضی رقابت در چه شاخه ای از شاخه های موجود هستند
- تعیین اینکه آیا سرس اثر ارسالی در معرض دید اعضای تالار قرار گیرد یا خیر

پس از تهیه موارد فوق آثار خود را به آدرس ایمیل [email protected] ارسال نموده و حتما در قسمت عنوان ایمیل خود عبارت MMB Contest را قید نمایید. در غیر اینصورت ممکن است آثار ارسالی به دست داوران نرسد.

پی نوشت : پس از دریافت آثار جهت اطمینان خاطر شرکت کنندگان ایمیل تاییدیه ای برای آنها ارسال خواهد شد.

جوایز نفرات برتر:

- معرفی برندگان در این تالار و انتشار مصاحبه و نظر آنها
- اهدا یکسری از CD مجموعه نمونه ها و پلاگ اینهای MMB به همراه راهنمای فارسی و جامع برنامه MMB (برای کاربران ساکن ایران)
- اهدا CD ارزشمند Hiren Boot CD ( مجموعه ابزارهای بسیار کارا جهت تعمیرات و رفع عیب نرم افزاری سیستم)
- درج عنوان برنده مسابقات در زیر نام کاربری افراد برنده در تالار

چنانچه سوال و نظری داشتید، آن را در همین قسمت بیان نمایید تا در اسرع وقت پاسخ داده شود.

با آرزوی موفقیت برای شرکت کنندگان​

نوشته شده در تاریخ 11 خرداد 1386

- در تاریخ 21 خرداد 1386

آخرین ویرایش:

peyman136

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
خوب ممنون از شما ولی به نظر من بهتره که نفرات دوم و سوم هم معرفی بشن حالا اگه نمیشه جایزه نگیرند و جایزه برا نفر اول باشه ولی فکر میکنم نفرات اول دوم سوم معرفی بشن خیلی بهتره

(این پست فقط برای احضار نظر بود اگه صلاح نیست اینجا باشه بهتره که خود تون اون رو پاک کنید سیلور جان :wink::wink::cool:)

ممنون از همه شما عزیزان

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: pcj

silvercover

کاربر متخصص
خوب ممنون از شما ولی به نظر من بهتره که نفرات دوم و سوم هم معرفی بشن حالا اگه نمیشه جایزه نگیرند و جایزه برا نفر اول باشه ولی فکر میکنم نفرات اول دوم سوم معرفی بشن خیلی بهتره

(این پست فقط برای احضار نظر بود اگه صلاح نیست اینجا باشه بهتره که خود تون اون رو پاک کنید سیلور جان :wink::wink::cool:)

ممنون از همه شما عزیزان

در صورتی که تعداد شرکت کنندگان در حد خوبی بود این کار رو میکنیم. وگر نه معذوریم. :)

Mamadex

Member
درخواست مهلت بيشتر براي مسابقه

با سلام و عرض خسته نباشيد
يك درخواستي از شما آقايان مدير فروم داشتم كه اگر به آن رسيدگي كنيد ممنون مي شوم
اينكه من علاقه دارم در مسابقه شركت كنم و چون در حال خواندن درسهايم براي كنكور هستم امكان استفاده از كامپيوتر برايم مقدور نيست كه از شما تقاضا دازم كه مهلت آن كه قيد شده تا 15 تير را افزايش دهيد (مثلآ يك هفته بيشتر) تا شانس خود را در اين مسابقه امتحان كنم
لطفا اين مورد را ناديده نگيرد
منتظر پاسخ شما هستم
با تشكر - مـــيدوكس

• Like

mojtaba-saleh

Active Member
منم با Midox موافقم چند نفر در این انجمن وجود دارند که امسال کنکور دارند حامد جان اگه یک هفته عقب تر بندازیش بدک نیست

• Like

silvercover

کاربر متخصص
وقتی برندگان مشخص شدند، توسط پیامی اختصاصی از اونها درخواست میشه که ادرسشون رو بفرستن تا ترتیب جوایز داده بشه.

• Like

Alt255

Member
من هر کاری می کنم نمی تونم پروژه رو بفرستم.نمی شه تو سایت های میزبانی فایل آپلود کنیم و بعد شما اون رو دانلود کنید و ببینید.
در ضمن می شه و سورس کد را بفرستیم و شما اون را کامپایل کنید.

آخرین ویرایش:
  • Like

silvercover

کاربر متخصص
شما میتونین هر جا که خواستین کارتون رو آپلود کنین و لینکش رو ایمیل کنین.

توضیحات مربوط فراموش نشه لطفا.

• Like

Alt255

Member
اگه می شه برنامه Real Draw را که برای ساختن دکمه برای mmb اختصاص داره به جوایز اضافه کنید.

• Like

Alt255

Member
ببخشید که هی مزاحم می شوم.
عنوان نفر اول شدن در مسابقه برای همیشه در زیر نام کاربری برنده درج می گردد یا برای مدتی؟

• Like

silvercover

کاربر متخصص
بسته به نظر مدیران ارشد سایت داره. اما سعی میکنیم دائمی باشه.

• Like

Mamadex

Member
وای آدم حتی نمیتونه فکرشو بکونه.بابا مجید آنلاینه علکی که نی

• Like

silvercover

کاربر متخصص
به علت تقاضای دوستان مهلت مسابقه یک هفته دیگر تمدید شد.

مهلت قبلی : 22 تیر ماه
مهلت جدید : 29 تیر ماه

جدیدترین ارسال ها

بالا