.:. مسابقه کاغذدیواری با موضوع ولادت امام رضا «ع» .:.

EleRam

Well-Known Member
از همه شرکت کننده ها تشکر می کنم وبه دوستانی که برنده شدند تبریک میگم. کار همه شرکت کننده ها خوب بود. :) (اجرتون با آقا امام رضا علیه السّلام)

aliseven

Member
من از روي بيكاري :) مجموع امتيازات رو براي همه شركت كننده ها حساب كردم تا بقيه واسه اينكار وقت بيكاريشون رو تلف نكنن:wink:

كساني هم كه امتيازاتشون مساويه به ترتيب حروف الفبا قرار گرفتن ....

majmooe%20.jpg

EleRam

Well-Known Member
aliseven کار خیلی خوبی کردی. خدا خیرت بده ! :دی

ولی خدایی دفعه بعد خواستین مسابقه بذارین، همون اول تعیین کنید زمان ها رو...

Erfan

Active Member
aliseven کار خیلی خوبی کردی. خدا خیرت بده ! :دی

ولی خدایی دفعه بعد خواستین مسابقه بذارین، همون اول تعیین کنید زمان ها رو...

چشم، در مسابقات بعدی زمان رو خیلی شفاف تعیین میکنیم و تبلیغات و اطلاع رسانی مفید هم میکنیم.

:rose:

سلام
اول جا داره به آقا عرفان:rose: و سارا خانوم:rose: یه خدا قوت بگم و از بابت برگزاری مسابقه واقعاً ممنون و متشکرم .

و به نفرات اول تا سوم تبریک میگم انشاءالله تو مراحل زندگیشونم همیشه موفق و موئید باشند.:rose:

یاعلی

mahoo painter

مدیر انجمن گرافیک وکتور
تبریک میگم به هر 3 عزیز
تیم داوری هم مشخصه که خیلی خوب عمل کرده
به نظر بنده المان های خوبی رو در انتخاب طرح موفق تیم داوری داشته
خسته نباشید

سلام عالی بود ما که اون آخر ها شدیم
همین جا از سارا خانوم و عرفان اقا تشکر می کنم
ولی یه مسئله اگه اون سه نفر اول اموزش هاشون رو می زاشتن خوب می شد

Mohamad

O-.-O
به همه بچه ها خسته نباشید میگم ,
به برنده ها هم تبریکات ویجه . می خودم کاره سپیده رو بسی دوس میدارم و اولی رو بهش تبریک و نیم میگم :دی .

سارا و عرفان هم خسته نباشید , برگزاری و مخصوصا داوری خیلی خوب بود ,

موفق باشید
محمد

mostafa_cs

Well-Known Member
دم تمامي شركت كنندگان و برگزاركنندگان گرم باشد انشالله.
نكته جالب اينه كه كارها از لحاظ كيفي خيلي نزديك هم بود به نظر مياد همين نكته زحمت زيادي رو روي دوش تيم داوري انداخته بوده كه از اونها هم تشكر بايد كرد.

من به شخصه كار خودم رو كه كنار ساير طرحهاي بچه ها ميزارم، احساس ميكنم زيادي خوش شانس بودم كه برنده شدم.
موفق باشيد همگي

nima_dsnr

کاربر VIP
خسته نباشید جمیعا.
مسابقه خوبی بود... اصلا مسابقه بخودی خود ماهیتش خوبه...
سارا و عرفان هم خیلی ممنون که خیلی زحمت کشیدید...
تبریک هم به برندگان !!!

همه جملات کلیشه ای رو یکجا براتون جمع کردم اگه کسی خواست دوباره تکرار کنه مال منو کپی پیست کنه!!! :mad:
جهت صرفه جویی در وقت و هزینه ! :shock:

یه پیشنهادی هم داشتم که از همون روز اول مسابقه امضا تو دلم بود بگم اما گفتم دیگه تکرار نمیشه...
خدمت شما عرض کنم که هر مسابقه ای یک آیین نامه ای داره که ضوابط اون مسابقه محسوب میشه و همه موظفن شرایطشون رو با آئین نامه وفق بدن...
اما آیین نامه رو نباید بسته به شرایط خودمون عوض کنیم!
اما مدیرا از سر دلسوزی این کار رو میکنن و آخرش هم به ضرر خودشون تموم میشه...
یعنی لقمه رو اینجوری (نمیشه نشون بدم) میخورن و خیلی بیش از پیش وقت خودشون تلف میشه!
امیدوارم از مسابقه بعدی ما خودمون رو با شرایط مسابقه وفق بدیم.

:green: :green: :green:

BehrouzPc

پــــادشــاه فــلــــش
به نفرات اول تا سوم تبریکات ویژه میگم (البته به صورت مجزا نیز تبریکات رو خدمتشون عرض کردم)
کارSEPINAZ واقعا منو یاد کارهای استاد فرشچیان انداخت ، بسیار زیبا و ظریف کار شده بود، من که خیلی لذت بردم...
کار mostafa_cs هم منو یاد چیزی نداخت:wink: ولی متن روشن ترش و بکش بسیار زیبا کار شده بود...
کار __amir__ هم بسیاز زیبا بود من بیشتر با متن زیباش حال کردم...

در کل مسابقه خوبی بود ، بهتر که شرکت نکردم (البته وقت نداشتم ) اگه هم داشتم حتما یه پروژه کاملا Vector می دادم که 100 درصد توی فلش درستش کرده بودم (حالا حتما توی دلتون میگید که بهتر که شرکت نکردی ، باشه....)

در آخر هم به عرفان و سارا تبریک می گم و خسته نباشید برای مسابقه که با ایجاد شدن آثار زیبای شد. عجرتون با امام رضا (ع)...

موفق و پیروز باشید

EleRam

Well-Known Member
خودمونیم حالا! من از طرح JavadMagic خیلی خوشم اومده... کار خیلی خوبی شده بهت تبریک میگم آقا جواد... :rose:

دوماً اینکه من یکم شکایت دارم نسبت به امتیاز ها(در رابطه با طرح خودم نیست!) که بعدا اگه فرصت شد شرح میدم !
تنکیو :)

nima_dsnr

کاربر VIP
خودمونیم حالا! من از طرح javadmagic خیلی خوشم اومده... کار خیلی خوبی شده بهت تبریک میگم آقا جواد... :rose:

دوماً اینکه من یکم شکایت دارم نسبت به امتیاز ها(در رابطه با طرح خودم نیست!) که بعدا اگه فرصت شد شرح میدم !
تنکیو :)

من هم یکمی این احساس تو رو داشتم و معتقد بودم که کاش یک درصدی هم به زیبایی اختصاص داده میشد.
البته نه فقط زیبایی ولی این هم یکیش بود نه صرفا قواعد والسلام.
البته من با سارا در میون گذاشتم و مشکلم تقریبا (!) حل شد اما خوب فکر میکنم این رای گیری یکی از بهترین حالتاش بود.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
راستش لازم دونستم اين موضوع رو توي همين تاپيك تموم كنيم.

چون با اين پستي كه الان داريم اينجا ميزنم ، گمونم بار 8-9 هست كه دارم اين موضوع رو توضيح ميدم.

البته برام تعجبي نداره چون واقعا جو جديد و اعضاي جديد انجمن كلا خط مشي و هدفشون با جو قديمي خيلي فرق داره.

البته من از يه سري يوزرهاي قديمي تر انتظار داشتم كه مسابقات قديمي تر انجمن يادشون باشه كه چطوري كارها بررسي ميشد.

يوزرهاي قديمي كه اين موضوع رو ميدونن ولي براي يوزرهاي جديد ميگم كه مسابقاتي كه توي انجمن برگزار ميشد،
براي راي گيري و انتخاب برنده تمام كارها رو توي انجمن مديرا قرار ميدادن و اونجا راي گيري ميكردن.

فكر نميكنم كسي تو اين موضوع شك داشته باشه كه اون روش قديمي واقعا روش درستي نبود!
چون مثلا من نوعي كه اصلا چيزي از فتوشاپ و گرافيك و ... سرم نميشد ميومد فقط براساس ظاهر يك كار بهش راي ميدادم!

ولي دقيقا يادمه (و البته تاپيكهاش رو اگر بگرديد پيدا ميكنيد) كه هيچ كس از بچه ها نه اعتراضي ميكرد نه مشكلي داشت و نه
توي پيغام خصوصي تمام فك و فاميل محترم بنده رو يادآوري ميكرد!!!!

من نميدونم مشكل بچه ها با اينكه كارهاشون از نظر تكنيكي بررسي بشه و جز به جز اشكالات گرفته بشه چيه؟!

من نميگم بررسي من بدون هيچ اشكال و خيلي كامله ولي اين رو ميدونم و بهش اعتقاد دارم كه اين روش يعني بررسي جز به جز
كاملا يك روش به روز و حرفه اي هست و تا زماني هم كه بنده مدير انجمن باشم مسابقات رو با اين روش تعيين برنده ميكنم.

البته براي اينكار دليل هم دارم. چون به عينه ديدم كه يه سري كه واقعا تا الان اسم گرافيك هم به گوششون نخوره ميان و فقط
چون فلان طرح از ديد اونا جالب هست بهش راي ميدن و اينطوري حق اون كسي كه زحمت كشيده و روي اصول كار كرده خورده ميشه.

واقعا نميدونم اين حساسيت نشون داده و اين همه انرژي گذاشتن براي انجمن درست هست يا نه!
ولي اين رو ميدونم كه هميشه ياد گرفتم كه اگر احساس كردم جايي دارم اشتباه ميكنم بپذيرم و اگرم احساس كردم كه جايي حق
باهام هست ازش به هيچ وجه نگذرم.

اصلا هم ترسي از اين ندارم كه يه سري افراد بخوان بجاي اينكه بيان و قشنگ بگن اينجاي كار و اونجاي كار بنظر من ايراد داره و بهتره
كه اينطوري باشه ، بجاش ...

نيما جان شما داري ميگي يكي از فاكتورهاي انتخاب كار رو بذاريم قشنگي كار.
من ميخوام از شما بپرسم قشنگي يعني چي؟!
شما تعريفي براي قشنگي داري؟ آيا تعريف شما از قشنگي با تعريفي كه من از قشنگي دارم يا تعريفي كه ديگران ازش دارن برابره؟!
پس در نتيجه قشنگي ميشه يه موضوع كاملا نسبي.
وقتي يك موضوع نسبي بشه بنظرت ميتونه معيار و فاكتوري براي سنجش باشه؟

مثل اينكه بيان بگن فقط درس خون ها بايد برن دانشگاه!!!
خوب درس خون يعني چي؟ كي ميتونه يه تعريف درستي و دقيقي ازش داشته باشه؟ هيچكس!
چون درس خون هم يه موضوع نسبي ئه.
پس چيكار ميكنن؟ ميان و كنكور برگزار ميكنن و يك فيلتر كاملا يكسان و غيرنسبي و حقيقي رو قرار ميدن.
حالا هر كي بتونه از اين فيلتر عبور كنه ميشه جزو برنده ها.
ولي دليلي نداره هر كي درس خون تر بود يعني حتتتتما از اين فيلتر رد ميشه!

من مخصوصا يك سري فيلترها رو براي مسابقه گذاشتم. چرا؟
چون مثلا اگر كار من نوعي از نظر رنگبندي خوب بود ولي از نظر اجرا يكمي ضعيف بود ، حقم در بخش رنگبندي كار كه روش
وقت گذاشتم و زحمت كشيدم خورده نشه. يا مثلا اگر ايده اي كه داشتم خوب بود ولي نتونستم اون ايده رو خيلي خوب به تصوير
بكشم ، حداقل زحمتي كه براي ايجاد اون ايده كشيدم تلف نشه و ...
ولي اينكه بگيم صرفا اين طرح چون قشنگه پس ميتونه يك فاكتور براي انتخاب باشه بنظرم خيلي درست نيست.
حالا شما ميگيد درسته ، خواهشي كه دارم اينه كه بيايد و درباره اش توضيح بديد. شايد واقعا من دارم اشتباه فكر ميكنم و ممنون ميشم
كه در اين مورد من رو از اشتباه در بياري.

نظر شخصي من ، اگر بعنوان يك شركت كننده توي مسابقه بودم اين بود كه اگر توي اين مسابقه يا هر مسابقه ي ديگه اي مقام
نياوردم بيام ببينم ضعف كارم توي كدوم بخشها بوده و توي مسابقات بعدي جبران كنم. يا حتي اگر احساس ميكنم توي همين مسابقه
هم حقي ازم ضايع شده بيام با دليل و مدرك قانع كننده توضيح بدم و ديگران رو واقعا قانع كنم.
چيزي كه من از هيچكدوم از بچه ها واقعا نديدم. تنها چيزي كه ديدم اينه كه هر كسي اعتراضي داشته ميگه (بله مسابقه خوب بود ولي
بنظر من ميتونست انتخاب برنده ها و فاكتورهاش از اينم بهتر باشه) خوب بهتر باشه يعني چي دقيقا؟ چرا كسي يه روشي چيزي مطرح
نميكنه كه روش بحث كنيم و نتيجه بگيريم؟

ببخشيد كه طولاني شد.
ولي بنظرم لازمه كه در اينباره يه تصميم جدي بگيريم.
از يه طرف بچه ها ميگن بهترين كار اينه كه انتخاب برنده ها به دست مديرا يا يه گروه داوري باشه ، بعد همون بچه ها ميان ميگن اين چه
طرز داوري بوده و فلان و ...
خوب اگر واقعا ميگيد كه داورا كارها رو بررسي و انتخاب كنن پس اين حرف و حديثها بعد از تموم شدن هر مسابقه چيه؟

موفق باشيد. :rose:

آخرین ویرایش:

mostafa_cs

Well-Known Member
من فكر نميكردم همچين بحثاي پيش و پا افتاده اي بعد از مسابقه ديده بشه.
يه مسابقه معنوي برگزار شد و همه هم برنده شدن.
يه چيزي هم به شخص خودم ميگم كه هميشه يادم باشه:
اگر من مصطفي روزي به خاطر توانايي هاي معمولي كه دارم مغرور بشم، مسلما برام سخت خواهد بود كه توانايي بقيه رو هم ببينم.
يا حق... :rose:

EleRam

Well-Known Member
راستش لازم دونستم اين موضوع رو توي همين تاپيك تموم كنيم.

چون با اين پستي كه الان داريم اينجا ميزنم ، گمونم بار 8-9 هست كه دارم اين موضوع رو توضيح ميدم.

البته برام تعجبي نداره چون واقعا جو جديد و اعضاي جديد انجمن كلا خط مشي و هدفشون با جو قديمي خيلي فرق داره.

البته من از يه سري يوزرهاي قديمي تر انتظار داشتم كه مسابقات قديمي تر انجمن يادشون باشه كه چطوري كارها بررسي ميشد.

يوزرهاي قديمي كه اين موضوع رو ميدونن ولي براي يوزرهاي جديد ميگم كه مسابقاتي كه توي انجمن برگزار ميشد،
براي راي گيري و انتخاب برنده تمام كارها رو توي انجمن مديرا قرار ميدادن و اونجا راي گيري ميكردن.

فكر نميكنم كسي تو اين موضوع شك داشته باشه كه اون روش قديمي واقعا روش درستي نبود!
چون مثلا من نوعي كه اصلا چيزي از فتوشاپ و گرافيك و ... سرم نميشد ميومد فقط براساس ظاهر يك كار بهش راي ميدادم!

ولي دقيقا يادمه (و البته تاپيكهاش رو اگر بگرديد پيدا ميكنيد) كه هيچ كس از بچه ها نه اعتراضي ميكرد نه مشكلي داشت و نه
توي پيغام خصوصي تمام فك و فاميل محترم بنده رو يادآوري ميكرد!!!!

من نميدونم مشكل بچه ها با اينكه كارهاشون از نظر تكنيكي بررسي بشه و جز به جز اشكالات گرفته بشه چيه؟!

من نميگم بررسي من بدون هيچ اشكال و خيلي كامله ولي اين رو ميدونم و بهش اعتقاد دارم كه اين روش يعني بررسي جز به جز
كاملا يك روش به روز و حرفه اي هست و تا زماني هم كه بنده مدير انجمن باشم مسابقات رو با اين روش تعيين برنده ميكنم.

البته براي اينكار دليل هم دارم. چون به عينه ديدم كه يه سري كه واقعا تا الان اسم گرافيك هم به گوششون نخوره ميان و فقط
چون فلان طرح از ديد اونا جالب هست بهش راي ميدن و اينطوري حق اون كسي كه زحمت كشيده و روي اصول كار كرده خورده ميشه.

واقعا نميدونم اين حساسيت نشون داده و اين همه انرژي گذاشتن براي انجمن درست هست يا نه!
ولي اين رو ميدونم كه هميشه ياد گرفتم كه اگر احساس كردم جايي دارم اشتباه ميكنم بپذيرم و اگرم احساس كردم كه جايي حق
باهام هست ازش به هيچ وجه نگذرم.

اصلا هم ترسي از اين ندارم كه يه سري افراد بخوان بجاي اينكه بيان و قشنگ بگن اينجاي كار و اونجاي كار بنظر من ايراد داره و بهتره
كه اينطوري باشه ، بجاش ...

نيما جان شما داري ميگي يكي از فاكتورهاي انتخاب كار رو بذاريم قشنگي كار.
من ميخوام از شما بپرسم قشنگي يعني چي؟!
شما تعريفي براي قشنگي داري؟ آيا تعريف شما از قشنگي با تعريفي كه من از قشنگي دارم يا تعريفي كه ديگران ازش دارن برابره؟!
پس در نتيجه قشنگي ميشه يه موضوع كاملا نسبي.
وقتي يك موضوع نسبي بشه بنظرت ميتونه معيار و فاكتوري براي سنجش باشه؟

مثل اينكه بيان بگن فقط درس خون ها بايد برن دانشگاه!!!
خوب درس خون يعني چي؟ كي ميتونه يه تعريف درستي و دقيقي ازش داشته باشه؟ هيچكس!
چون درس خون هم يه موضوع نسبي ئه.
پس چيكار ميكنن؟ ميان و كنكور برگزار ميكنن و يك فيلتر كاملا يكسان و غيرنسبي و حقيقي رو قرار ميدن.
حالا هر كي بتونه از اين فيلتر عبور كنه ميشه جزو برنده ها.
ولي دليلي نداره هر كي درس خون تر بود يعني حتتتتما از اين فيلتر رد ميشه!

من مخصوصا يك سري فيلترها رو براي مسابقه گذاشتم. چرا؟
چون مثلا اگر كار من نوعي از نظر رنگبندي خوب بود ولي از نظر اجرا يكمي ضعيف بود ، حقم در بخش رنگبندي كار كه روش
وقت گذاشتم و زحمت كشيدم خورده نشه. يا مثلا اگر ايده اي كه داشتم خوب بود ولي نتونستم اون ايده رو خيلي خوب به تصوير
بكشم ، حداقل زحمتي كه براي ايجاد اون ايده كشيدم تلف نشه و ...
ولي اينكه بگيم صرفا اين طرح چون قشنگه پس ميتونه يك فاكتور براي انتخاب باشه بنظرم خيلي درست نيست.
حالا شما ميگيد درسته ، خواهشي كه دارم اينه كه بيايد و درباره اش توضيح بديد. شايد واقعا من دارم اشتباه فكر ميكنم و ممنون ميشم
كه در اين مورد من رو از اشتباه در بياري.

نظر شخصي من ، اگر بعنوان يك شركت كننده توي مسابقه بودم اين بود كه اگر توي اين مسابقه يا هر مسابقه ي ديگه اي مقام
نياوردم بيام ببينم ضعف كارم توي كدوم بخشها بوده و توي مسابقات بعدي جبران كنم. يا حتي اگر احساس ميكنم توي همين مسابقه
هم حقي ازم ضايع شده بيام با دليل و مدرك قانع كننده توضيح بدم و ديگران رو واقعا قانع كنم.
چيزي كه من از هيچكدوم از بچه ها واقعا نديدم. تنها چيزي كه ديدم اينه كه هر كسي اعتراضي داشته ميگه (بله مسابقه خوب بود ولي
بنظر من ميتونست انتخاب برنده ها و فاكتورهاش از اينم بهتر باشه) خوب بهتر باشه يعني چي دقيقا؟ چرا كسي يه روشي چيزي مطرح
نميكنه كه روش بحث كنيم و نتيجه بگيريم؟

ببخشيد كه طولاني شد.
ولي بنظرم لازمه كه در اينباره يه تصميم جدي بگيريم.
از يه طرف بچه ها ميگن بهترين كار اينه كه انتخاب برنده ها به دست مديرا يا يه گروه داوري باشه ، بعد همون بچه ها ميان ميگن اين چه
طرز داوري بوده و فلان و ...
خوب اگر واقعا ميگيد كه داورا كارها رو بررسي و انتخاب كنن پس اين حرف و حديثها بعد از تموم شدن هر مسابقه چيه؟

موفق باشيد. :rose:

اول از همه، بازم تشکر می کنم از همه و خصوصاً آقا عرفان و شما که این محیط (مسابقه) رو برای دوستان فراهم کردید.
دوما بحث پیغام خصوصی رو طوری بگید که لااقل بچه ها بهم شک نکن :دی الان خوبه مثلا یکی با خودش فکر کنه چون من گفتم اعتراض دارم، بعد شما گفتی تو پیغام خصوصی فک فامیل رو آورده جلو، فکر کنن من بودم؟ :green:

در مورد روش امتیاز دهی هم باید بگم که جای هیچ اعتراضی نمی بینم و به نظر من کاملا منطقی و عادلانه ست روش. اما گاهی کوتاهی شده در خود امتیاز ها...
به عنوان مثال عرض می کنم: طرح javadmagic از نظر "اجرا و پرداخت دقیق موضوع" و "ایده"، حق بیشتر از 1 رو نداشت که بگیره؟!
یا مثلا طرح nima_dsnr از نظر "تناسبات" حق بیشتر از صفر! رو نداشت؟

ببینید، من یک گرافیست نیستم، اما بلاخره زیاد گرافیک کار کردم و حتی اگر کار هم نکرده بودم می تونستم که لااقل بعضی چیز ها رو تشخیص بدم... غیر اینه؟
حالا نمی دونم معیار های شما چطور بوده، اما بهر حال اگر کسی از طرح خودش شکایت داره باید بیاد و بگه و گفتن من، فایده ای نداره.

در کل شخصاً، از طرح حمایت می کنم و با معیار های ارزیابی (فیلترها) هم موافقم...
و در آخر هم باید بگم که لطفاً برای مسابقه های بعد، مهلت رو عوض نکنید. چون این خودش یکی از راههای ضایع شدن حق بعضی از بچه هاست... :rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا