مسابقه هفتگی Speed Modeling - موضوع مسابقه و اعلام برندگان

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Alireza Saeedi

Active Member
موضوعات هر هفته رو میتونید در این تاپیک مشاهده کنید و در اتمام مهلت مسابقه اسامی برندگان در این تاپیک قرار میگیره .

3.jpg

برای نظم بیشتر یک سری قوانین تدوین شده که میتونید در لینک قوانین مسابقه که در پایین هم پست هست مشاهده کنید و با قوانین مسابقه بیشتر آشنا بشید .

:tavajoh:تاپیک بحث و گفت و گو : برای گفت و گو پیرامون مسائل این مسابقه

:tavajoh:تاپیک آرشیو مسابقه : طرح ها هر هفته در این تاپیک قرار میگیرن

:tavajoh:قوانین مسابقه : قوانین مربوط به شرکت در مسابقه و رای گیری

آخرین ویرایش توسط مدیر:

30min

Banned
خوب موضوع هفته اول که FATEMEH تعیین کرد Head Set هستش .
استثنائا این هفته تا شنبه وقت دارید طرح ها رو ارسال کنید اما از هفته بعد مسابقه شنبه شروع میشه و پنج شنبه هم تموم میشه .

1.jpg

خوب هفته اول به سلامتی تموم شد و اینم از نتایج این هفته :

تشکر میکنم از کسانی که شرکت کردن و از مدیران که مسئولیت داوری رو به عهده گرفتن .
یک تبریک ویژه هم به HI MAJID میگم که هم اول شد و هم اینکه تشکر میکنم ازش چون پای ثابت SpeedModeling بوده در دوره قبلی و اینطور که معلومه در این دوره هم همینطوره و امیدوارم باز هم باشه .
از HI MAJID میخوام هر چی سریع تر موضوع پیشنهادی خودش رو از طریق پیغام خصوصی به من اعلام کنه تا در صورتی که با شرایط مسابقه همخونی داشته باشه برای هفته بعد انتخاب بشه .

نظرات خودتون رو در تاپیک بحث و گفت و گو مطرح کنید که لینکش در پست 1 هستش .
موفق باشید

آخرین ویرایش:

30min

Banned
خوب موضوع هفته دوم که HI MAJID تعیین کرد PRINTER هستش .
مسابقه از امشب شروع میشه و تا پنج شنبه ساعت 22 ادامه داره .

2.jpg

خوب این هم از نتایج این هفته .

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
GS - GRAPHIC

---------------------------------------------------------------------------------------------------------
HI MAJID

PARSA.H

HSN - MAYA

تبریک میگم به Baloot3D عزیز و تشکر میکنم از بچه هایی که شرکت کردن .
از Baloot میخوام موضوع پیشنهادی خودش رو هر چه سریعتر برای من ارسال کنه .
موفق باشید .

نظرات و پیشنهاداتتون رو در مورد مسابقه در تاپیک بحث و گفت و گو که آدرسش در پست شماره 1 هست مطرح کنید .

آخرین ویرایش:

30min

Banned
خوب موضوع هفته سوم که قرار بودBaloot 3D تعیین کنه HELICOPTER هستش .
در ضمن موضوع این هفته رو با توجه به دیرکرد بلوت ( سرباز مملکت ! :wink: ) خودم مشخص کردم .
موفق باشید .

3.jpg

خوب این هم از نتایج این هفته .

HI MAJID

GS - GRAPHIC

تبریک میگم به Baloot3D برای کسب مقام اول برای دومین بار پیاپی و ازش میخوام موضوع مورد نظرش رو هر چه سریعتر به من اعلام کنه .
از Gs-Graphic و HI MAJID هم تشکر میکنم که شرکت کردن .
موفق باشید .

ریز امتیاز ها رو هم از طریق فایل زیر مشاهده کنید :

برای مشاهده فایل نیاز به Excel 2007 یا نسخه های بالاتر دارید .

نظرات و پیشنهادات خودتون رو در مورد موضوعات و مسابقه فقط در بخش بحث و گفت و گو لطفا مطرح کنید .

آخرین ویرایش:

30min

Banned
خوب موضوع هفته چهارم که Baloot 3D تعیین کرده BICYCLE یا همون دوچرخه خودمون هستش !
موفق باشید .

4.jpg

اینم از نتایج این هفته :

GS-GRAPHIC

BALOOT 3D

تبریک میگم به نفر اول و از Hi Majid میخوام هر چه سریعتر موضوع پیشنهادی خودش رو به من اعلام کنه .
از بچه هایی که شرکت کردن هم تشکر میکنم .
موفق باشید .

نظرات و پیشنهاداتتون رو در مورد مسابقه در تاپیک بحث و گفت و گو که آدرسش در پست شماره 1 هست مطرح کنید .

آخرین ویرایش:

Alireza Saeedi

Active Member
هفته پنجم

خوب موضوع هفته پنجم که HI MAJID تعیین کرده اسلحه هستش !
این هفته یک موضوع خیلی متونع داریم که گرم و سردش هم فرقی نمیکنه ! :wink:
موفق باشید .

این هم از نتایج این هفته :

----------

Baloot3D

----------

Sharin

----------

hasan_m

تبریک میگم به نفر اول و از mortezaAghili میخوام هر چه سریعتر موضوع پیشنهادی خودش رو به من اعلام کنه .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Alireza Saeedi

Active Member
موضوع هفته ی ششم رو هم که mortezaAghili انتخاب کردن تلفن هستش !!
که بازم به نظر من تنوع زیادی داره ( و میتونید از تلفن همراه یا خونگی استفاده کنید ) !!
این مسابقه از امروز شروع میشه و تا پنج شنبه ساعت 22 ادامه داره !!
موفق باشید !!

5.jpg

GS-GRAPHIC

Sharin

Hi_Majid

hasan_m

MoretezaAghili

تبریک میگم به نفر اول و از Baloot3D میخوام هر چه سریعتر موضوع پیشنهادی خودش رو به من اعلام کنه .
موفق باشید .

آخرین ویرایش:

Alireza Saeedi

Active Member
موضوع هفته ی هفتم رو هم که Baloot3D انتخاب کردن Motorcycle هستش !!
موفق باشید !!

942Subjectdone.jpg

اینم از نتایج این هفته :

--------------------------------------------------

Gs-Graphic

Sharin

www_3d_boy3

Violet89_3

به همه ی شرکت کنندگان تبریک میگم و به نفر اول یه تبریک ویژه !!
از Baloot3D خواهش میکنم هر چه سریعتر موضوع انتخابی خودش رو از طریق پیام خصوصی به من اعلام کنه !!

آخرین ویرایش:

Alireza Saeedi

Active Member
موضوع هفته ی هشتم رو هم که Baloot3D انتخاب کردن ساعتهستش !!
موفق باشید !!

935Subjectdone.jpg

اینم از نتایج این هفته :

------

Hi-Majid

-------------------------

Violet89

-------------------------

Hasan_m

به همه ی شرکت کنندگان تبریک میگم و به نفر اول یه تبریک ویژه !!
از Gs-Graphic خواهش میکنم هر چه سریعتر موضوع انتخابی خودش رو از طریق پیام خصوصی به من اعلام کنه !!

آخرین ویرایش:

Alireza Saeedi

Active Member
موضوع هفته ی نهم رو هم که Gs-Graphic انتخاب کردن دوربین عکاسی هستش !!
موفق باشید !!

102subject.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا