مسابقه نوروز 1394

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
بسم الله الرحمن الرحیم.
سلام خدمت همه دوستان گلم.
عیدهمگی مبارک.به قول معروف
تولد عید شما مبارک!

موضوع مسابقه : از زمستان تا بهار
استفاده از تمامی نرم افزار ها پلاگین ها اسکرپیت ها ... آزاد هست.
تمامی ابزار های سه بعدی شامل آبجکت آماده و تکسچر ازاد هست. اما دوستانی که خودشون توی مدلسازی نقش مستقیم داشته باشن قطعا توی امتیاز دهی موثر هست.
خلاصه کلام رندر بی نظیر و زیبا نمره کامل میاره.حالا می تونین توی نرم افزار رندر بگیرین یا پست پروداکشن بکنین.

داورها به احتمال قوی سه نفر هستیم.
من سیدعارف رضوی و میلاد کمباری. داور سوم هم به زودی معرفی میکنم.
برای پایان مسابقه هم اگه تعداد شرکت کننده و سطح کارا بالا باشه نظر سنجی و نمره شرکت کننده ها موثر هست.

شما می تونین یه فضای داخلی خارجی هر چی هنر دارین بریزین وسط.
یکی معماری بلده یه ساختمون رو بزاره .یکی هنری کار میکنه ممکنه از شبنم برگ روی درخت یا ... بخواد رندر خیره کننده بگیره. انتخاب با شماست.

در مورد جوایز باید ببینم اسپانسر پیدا میشه یا نه. اگه کسی اسپانسر نشد از پکیج های آموزشی خودم به عنوان جوایز استفاده می کنم. متعاقبن اعلام میشه.
زمان مسابقه هم از امروز شروع میشه و تا پایان اردیبهشت فرصت دارین.
دوستان از طریق ایمیل وایبر دوستان خود رو دعوت کنین یا شاهد یه مسابقه بزرگ مثل 4 سال پیش بشیم.
شرکت کننده ها حداکثر می تونن گروه های 2 نفره تشکیل بدن. البته اعضای گروه باید حتما عضو مجید آنلاین باشن. و مطلب دیگه اینکه گروهی بودن امتیاز محسوب نمیشه.

چیزی که تا 20 درصد توی نمره دهی تاثیر داره wip هست. هر شرکت کننده می تونه برای خودش یه wip اختصاصی داشته باشه.
کارهاش رو توی پست اول آپدیت بکنه و این حتما اسم فامیل کامل ایمیل فیس بوک ... تماسی از خودش توی صحفه اول بزاره. اینجوری باعث میشه بیشتر بچه های سه بعدی همدیگه رو بشناسیم.
هر سوالی هم داشتین بهم پیغام خصوصی بدین.

hamed.f

Well-Known Member
درود عارف جان
من هستم:paint:
البته بعد از یکی دو روز بر میگردم سر کارم و عصرها میتونم کارم رو جلو ببرم. ولی حداکثر تلاشم رو میکنم که بموقع رندرم رو تحویل بدم...
به شخصه جایزه برام مهم نیست در کنار دوستان بودن بهترین جایزه هستش:oops:

HR3D

کاربر فعال
سلام
بسیار عالی بنده هم انشاالله شرکت میکنم
حالا یه تومن که نه !!
صد تومن ، دویست تومن هم میتونه کافی باشه ! اصل کیفیت کار و دور هم بودنه
مثلا من 20 تومن میزارم بعد آقا عارف 20 تومن میزارن بعدش مثلا باز آقا عارف 20 تومن میزارن بعد من 20 تومن نمیزارم ! بعد باز عزیزمون 20 تومن میزاره بعد اینطوری 100 تومن جور میشه =)))))
جدا از شوخی چندتا از بچه ها پایه باشن نفری یه 20 بزارن جایزه جوره ،
خودم اولین داوطلب :)

hamed.f

Well-Known Member
مثلا من 20 تومن میزارم بعد آقا عارف 20 تومن میزارن بعدش مثلا باز آقا عارف 20 تومن میزارن بعد من 20 تومن نمیزارم ! بعد باز عزیزمون 20 تومن میزاره بعد اینطوری 100 تومن جور میشه =)))))
ببین قلب من ضعیفه،شوخی پولی نکن...
اونم 20 تومن! با 20 تومن چندتا میشه پفک خرید!؟ یعنی من باید از بیست تا پفک بگذرم؟!!!یکیییییییی آب قند بیاره
dying.gif

(شوخی)
میدنم من از آخر اول میشم ولی عارف جان بخواد من هم هستم...
فقط دوستان توجه کنن که همه شرکت کننده قرار نیست پول بدن که بتونن شرکت کنن،یه چند نفری پول بزارن کافیه...
اینو گفتم تا اونهایی که مثل من قلبشون ضعیفه پا پس نزارن:green:

mahdave-m

Member
سلام.عالیه عارف جان.
مسابقه خوبی میشه اما راجب جوایز بگم که آموزشهای استاد عارف همیشه عالیه بوده مطمعنم این بار هم چیزای جدید و آموزنده زیادی داره.

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام نه کسی قرار نیست پول بزاره. ممنون از همه ببینم چه میکننین.wip امتیاز داره ها!! یهو یه رندر تحویل بدین خب .. باید ثابت بشه توی این بازه زمانی ساخته شده کار

Matin.B

Member
سلام عارف جان خیلی خوبه
به نظرم داور سوم هم حمید باشه :)
یا زمستان رو ؟
با تشکر :)

o3tad

Member
به نظرم مسابقه ای که شرکت کنندش کم باشه ، بهتره برگزار نشه و بجای وقت اون صرف یه کار دیگه بشه .

hamed.f

Well-Known Member
به نظرم مسابقه ای که شرکت کنندش کم باشه ، بهتره برگزار نشه و بجای وقت اون صرف یه کار دیگه بشه .
به نظر من دوستانی که مثل شما نظر دارن ، نظرشون محترم ... ولی اگه نمیتونن برا بهتر شدن وضعییت کاری بکنن حداقل میتونن نظر ندن و چوب لای چرخ نزارن...

o3tad

Member
سلام حامد جان
بعضی مواقع گفتن نظر بهتره از خراب شدن یه کار و هدر رفتن وقت مسئول است . ببینید من 8 سال تجربه مختلف توی اینترنت دارم ، تا الان هم 3 سال میشه که مسابقه ی مختلفی رو برگزار کردم و مسابقات هفتگی مدلینگ همین فروم رو چند دورش دست من بود.
ولی الان همچین انجمنی که خطاهای وبولتینش معلومه و هیچ کی حتی سعی بر برطرف نکردنش نداره ، درست نیست مسابقه ای برگزار بشه که نهایتش با دو کار بسته بشه.
وگرنه که من خوشحال میشم مسابقه برگزار بشه و نمیخوام چوب لای چرخ کسی بزارم ولی این انجمن از سال 88 تا الان فقط قالبش تغییر کرده + رفتن کاربرانش ، وگرنه تغییر خاصی نکرده [هنوز تاپ گالری خرابه :دی]

-

هنوز خارجی یا برگشتی ؟:wink:

hamed.f

Well-Known Member
سلام حامد جان
بعضی مواقع گفتن نظر بهتره از خراب شدن یه کار و هدر رفتن وقت مسئول است . ببینید من 8 سال تجربه مختلف توی اینترنت دارم ، تا الان هم 3 سال میشه که مسابقه ی مختلفی رو برگزار کردم و مسابقات هفتگی مدلینگ همین فروم رو چند دورش دست من بود.
ولی الان همچین انجمنی که خطاهای وبولتینش معلومه و هیچ کی حتی سعی بر برطرف نکردنش نداره ، درست نیست مسابقه ای برگزار بشه که نهایتش با دو کار بسته بشه.
وگرنه که من خوشحال میشم مسابقه برگزار بشه و نمیخوام چوب لای چرخ کسی بزارم ولی این انجمن از سال 88 تا الان فقط قالبش تغییر کرده + رفتن کاربرانش ، وگرنه تغییر خاصی نکرده [هنوز تاپ گالری خرابه :دی]

-

هنوز خارجی یا برگشتی ؟
سلام عزیز
در مورد ایرادات فروم کاملا درست میگی و باهات موافقم،مدیران سایت اصلا بهش توجه نمی کنن ولی همون قدر که آقا مجید بیخیال هستش ،مدیر بخشمون (عارف جان) خیلی مسئولیت پذیر و دلسوز هستش،هممون میشناسیمش و نیازی به تعریف نداره...
حالا ایشون وقت گذاشته:
1- تاپیک مسابقه رو زده
2- وقت گذاشته با همفکری دوستان موضوع انتخاب کرده
3- قوانین وضع کرده
4- به تاپیک همه اومده و اطلاع رسانی کرده و...
الان درسته که مسابقه منهل بشه ؟ به نظر من این یعنی بی احترامی به وقت و شخصیت ایشون
گفته شما هم در مورد کم بودن شرکت کننده ها درسته،اما ایشون باید در این مورد تصمیم بگیرن...
یکی دو سالی میشه که برگشتم(برا همیشه)
در ضمن معذرت می خوام اگه این دو تا پستم بار منفی داشت ،به دل نگیر

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
متسفانه همونطور که گفتم دوستان این روز ها پولی هستند ، تا پول نباشه هیچکس شرکت نمیکنه ... !

عارف عزیز این همه زحمت میکشه اما جو حاکم همینه !

تفکر الان اینه :
وقتی اخر کار پولی گیرم نیاد براچی شرکت کنم !

Matin.B

Member
محصول آموزشی عارف که خوبه دیگه چی میخواین ؟
:)

• :green:

من چند وقته کارم رو تموم نمیکنم :)
    حالا تموم که کردم میزارم
    سیستم ندارم به خدا :|
    رندر نمیگیره کلا نمیگیره ها ! میگه رم کافی نیست !

من که برای پول شرکت نکردم :)

o3tad

Member
@ حامد
من اصن نمی دونستم که مسابقه برگزار شده ، من فکر کردم در حال نظر سنجی هست !! عذرمیخوام از این بابت
من همیشه دوست داشتم مثل عارف باشم ، سخت کوش ، پر تلاش ، به هیچ عنوان کم نمیاره و همیشه هدفش براش مهمه ، حتی اگه هیچ کی نباشه.امیدوارم به حق علی همیشه اینجور باشه.

@ حمید
پول باشه شرکت کننده بیشتر میشه ولی الان ، من خودم باورم نمیشه شماها با همچین مشکلاتی دارین اینجا فعالیت می کنید ، من بعد از دو سال برگشتم این فروم .
چقدر بی خیالن مدیرا !!!! حل کردن این پیام بالای صفحه کار 5 دقیقه است (دیدم که میگم )

mohammad@er

Well-Known Member
سلام .

اقا این چه وضعشه ؟؟؟

تا الان بشخصه شاهد 2 تا مسابقه از سوی اقا عارف بودم که بچه ها بجای اینکه از مسابقه سوال کنن از جوایز سوال می کنن .

اگر مث من امکانات شرکت در مسابقه رو ندارید گند نزنید تو تاپیک .

تو تمام دنیا حدف از مسابقه رقابت و پیشرفت هست . اما اینجا ...... نمی دونم چی بگم .

بابا باز این مردونگی اقا عارفه که از خودش مایه میزاره ...

ارث کسی رو که از کسی نمی خایم .

در مورد اقا مجید هم کاملا موافقم .اقای علی سعید از اقا مجید بیشتر به فکر فرومه .

در ضمن دوستای عزیز مث Matin.B .

لطفا خاصن اسم کسی رو صدا کنن اقاشم بگن دهنشون خوشبوبشه (البته با عرض معذرت )

امید وارم حرفام کسی رو اذیت نکرده باشه .

جدیدترین ارسال ها

بالا