مسابقه ماده دهی و نورپردازی اتومبیل

ehsan_3dmax

Active Member
مشكل تو دانلود فايل Obj هست.
من مكس 9 ندارم مجبورم 4.5 مگ ايشون رو دانلود كنم! كه نميشه.
گويا چند نفر ديگه هم همين مساله رو دارند.
راستي من نفهميدم چطور بايد كار رو تحويل بديم. احسان گفت يه تاپيك بزنيم اما كار محمد رو آقاي Iranfox تو اين تاپيك پست كردند!! سيستم چجوريه؟

این هم لینک داونلود جدید http://rapidshare.com/files/53328380/Nissan_Altima_sub7_obj.zip
که تو پست اول هم درستش کردم. من که دیگه error دادم. هرچی آپلود میکنم بعد از چند ساعت به مشکل میخوره.

در مورد نحوه ی شرکت هم فکر کنم با دقت متن رو نخوندین!
::نوع ثبت نام::
در اين دوره شما ميتوانيد کارهاي خود را با ایجاد تاپیکی با نام خودتان به همراه تغیيرات وارد کرده به صورت عکس
از 2 طرف و اگر هم خواستيد 3 طرف در اينجا بگذاريد و نظرات دوستان خودتون رو در مورد کاراتون جویا باشید.
راستی ارایه اطلاعاتی در مورد نرم افزار و موتور رندر و ... رو فراموش نکنید تا مسابقه جنبه ی آموزشی بیشتری داشته باشه.

hamed-ddd

Well-Known Member
You have reached the download-limit for free-users. Want to download more?
Get your own Premium-account now! Instant download-access! (Or wait 269 minutes)

الحمدالله IP کامپیوتر من شده وسیله ای برای دانلود دیگران از راپید شیر
این پیغام دیگه نوبرشه:cry:
میخواستم دانلود کنم بزارم تو WWW.ZSHARE.NET که ....دوستان مثل من دچار مشکل نشن...به هر حال فایل مکسشو گرفتم

آخرین ویرایش:

h.khafan

Active Member
من که دیگه error دادم. هرچی آپلود میکنم بعد از چند ساعت به مشکل میخوره.

اولا دستت درد نکنه بابت آپلود مجدد . بعدم من پیشنهاد میکنم تو گوگل پیجز (pages.google.com) اپلود کنی . (کلا فایلهای مهمتو میگم.)

با یک اکانت جیمیل که لوگین کنی توش میتونی 5 تا سایت راه بندازی که هر کدوم 100 مگ فضا میدن. بعد میشه خوراک اپلود فایل با لینک مستقیم.

بازم ممنون.
حامد

Sherlock_Holmes

Active Member
در مورد نحوه ی شرکت هم فکر کنم با دقت متن رو نخوندین!
احسان جان سلام و ممنون كه دوباره آپلود كرديد.

من متوجه نحوه شركت در مسابقه شدم اما بعد كه ديدم كار محمد جان توسط آقاي IRANFOX اينجا ارسال شده شك كردم كه نكنه بايد بفرستيم براي ايشون كه بگذارند تو مسابقه!!! كه خوشبختانه الآن ديگه ايشاا... متوجه شدم..:D
يه سوال: اگه براي مسابقات كوچك پيشنهاد موضوعي براي مسابقه داشته باشيم چطور بايد مطرح كنيم؟ من قبل از اينكه مسابقات كوچك راه بيفته يه ايده براي مسابقه به ذهنم زده بود اما نمي دونستم كجا مطرح كنم. البته خوشبختانه الآن با ايجاد بخش مسابقات كوچك نصف كار انجام شده فقط مي خواستم بدونم پيشنهاد سوژه مسابقه رو تو يه تاپيك بزنيم يا جور ديگه؟
راستي متاسفانه من هنوز نميتونم دانلودش كنم.... فكر كنم قسمت ما نيست..
ممنون

با یک اکانت جیمیل که لوگین کنی توش میتونی 5 تا سایت راه بندازی که هر کدوم 100 مگ فضا میدن. بعد میشه خوراک اپلود فایل با لینک مستقیم.
چه جالب بود! اما من نميدونستم كجاش بايد فايل آپلود كرد؟:oops:

سلام . آقا ما با اجازه یه تاپیک بابت مسابقه زدیم .

به این امید که دوستان بیان و نظر بدن !
لطفا با نظراتتون کمکم کنید .
kruecken.gif
منتظرم . :oops:
آدرس تاپیک : http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=79007

hellboy3d

Member
سلام ببخشید من مکس 7 استفاده میکنم و از راپیشید هم نمی تونم دانلود کنم پس باید چیکار کنم!!!
:twisted::twisted::twisted:

SADES

New Member
وای من چقدر دیر فهمیدم ، بزار ببینم میتونم خودمو برسونم ، اونم با این همه کار ، وای خدای من مسابقه ! باورم نمیشه چه هالی میده ! کمک !
47b20s0.gif

آخرین ویرایش:

hellboy3d

Member
سلام
امیدوارم برسی من که مشکل برام پیش اومد فکر کنم اول بشی!!!
امیدوارم!!!
:twisted::twisted::twisted:

Sherlock_Holmes

Active Member
ما كه فرصت نشد در مسابقه شركت كنيم و از اين بابت بشدت ناراحتم... :cry:
براي همه آرزوي موفقيت ميكنم...
اما احسان جان نگفتي پيشنهاد براي موضوع مسابقات بعدي رو چجوري مطرح كنيم. تاپيك بزنيم تا همه نظر بدن؟

ehsan_3dmax

Active Member
ما كه فرصت نشد در مسابقه شركت كنيم و از اين بابت بشدت ناراحتم... :cry:
براي همه آرزوي موفقيت ميكنم...
اما احسان جان نگفتي پيشنهاد براي موضوع مسابقات بعدي رو چجوري مطرح كنيم. تاپيك بزنيم تا همه نظر بدن؟
مشکلی نداره. شما تاپیک بزن، بسم ا...
بقیه هم نظر میدن.

shirani

مدیر انجمن <A href="http://forum.majidonline.com/f
من که همیشه دیر می رسم ولی 10 روز پیش فایل گرفتم نتونستم با مکس 8.0 بازش کنم + یک سری فایلموقع ایمپورت میخواست که من نداشتم

آخرین ویرایش:

Sherlock_Holmes

Active Member
باشه احسان... ممنون جواب دادي..

من که همیشه دیر می رسم ولی 10 روز پیش فایل گرفتم نتونستم با مکس 8.0 بازش کنم + یک سری فایلموقع ایمپورت میخواست که من نداشتم
با 9 ساخته شده بود... با 8 نميشد...

ahmadfani

Active Member
راستش من با 3 دی مکس کار کردم ولی در جمع عزیزان حرفی برای گفتن ندارم:)

جدیدترین ارسال ها

بالا