مسابقه ماده دهی و نورپردازی اتومبیل

ehsan_3dmax

Active Member
با سلام خدمت دوستان عزیز مجیدآنلاینی:oops:.
با پیشنهاد دوستان تصمیم به برگزاری مسابقاتی با مدت زمانی کمتر و موضوعاتی تخصصی تر گرفتیم.
جا داره اینجا از دوست عزیزمون آقای IRANFOX COMPANY بابت پیشنهاد این مسابقه و تقبل جوایز اون تشکر کنم. بدون شک وجود چنین اعضایی فعال و دلسوز در این سایت باعث خشنودی ماست.

::نوع مسابقه::
در اين قسمت شما دوستان بايد بر روي اين ماشين تغييراتي که خودتان ميخواهيد را بدهيد و بيشتر به واقعيت نزديک کنيد هر کدام از شما اگر بتوانيد بهترين وضعيت نور . متريال . تکسچر . رنگ بندي . ماده دهي و غيره را بدهد در مسابقه ما برنده خواهد شد و 3 مدل از جديدترين مدل هاي ماشين را به قيمت 90$ را که در سايت هاي خارجي قيمت گذاري شده اند را مجاني دريافت کنند البته به علاوه اديت کامل و آزاد بر روي ماشين ها شما دوستان اگر خواستيد ميتوانيد نور چراغ ها رو زياد کنيد يا رنگ نور را تغيير دهيد محيط تازه بسازيد و يا از آسفالت و غيره استفاده کنيد ميتوانيد از نور شب استفاده کنيد و يا به ماشين سايه هاي مختلف بدهيد و يا نور را زياد کنيد و يا کم از رنگ هاي مختلف براي بدنه ماشين استفاده کنيد و يا تغيير در رنگ پنجره ها و کارهاي ديگري که بستگي به سليقه شما دارد ميتوانيد اين ماشين رو به واقعيت بيشتر نزديک کنيد.

::نوع ثبت نام::
در اين دوره شما ميتوانيد کارهاي خود را با ایجاد تاپیکی با نام خودتان به همراه تغیيرات وارد کرده به صورت عکس
از 2 طرف و اگر هم خواستيد 3 طرف در اينجا بگذاريد و نظرات دوستان خودتون رو در مورد کاراتون جویا باشید.
راستی ارایه اطلاعاتی در مورد نرم افزار و موتور رندر و ... رو فراموش نکنید تا مسابقه جنبه ی آموزشی بیشتری داشته باشه.

نرم افزارهای مورد استفاده
دوستانی که نرم افزار 3dsmax استفاده میکنن میتونن فایلهای Nissan_Altima_sub7.rar و textures.rar رو داونلود کنن. همچنین استفاده کنندگان از دیگر نرم افزارها میتونن فایلهای Nissan_Altima_sub7-obj.rar (برای داونلود روی نام این فایل کلیک کنید) و textures.rar رو دریافت کنن. در ضمن شما هیچ نوع محدودیتی در استفاده از نرم افزارها و پلاگینهای مختلف ندارید.

::جوايز::
همان طور که گفتيم جايزه اولين دوره مسابقه ما ( 3 ماشين 90$ -- 2 ماشين 60$ - 1 ماشين 30$ ) هست
نفر اول 3 مدل ماشين
نفر دوم 2 مدل ماشين
نفر سوم 1 مدل ماشين

تاریخ پایان مسابقه
31 شهریور ماه.

::داوران::
هر کدام از داوران 1 تا 10 امتياز به کار نهایی می دهند
داوران عبارت اند از :
1-ehsan-3dmax
2-hamed-ddd

بدون شک کساني که بتوانند بيشترين امتياز را بگيرند برنده خواهند شد.
راستی ممنون میشم این متن رو در امضاتون قرار بدید تا بقیه ی کاربرا هم از مسابقه مطلع بشن:
PHP:
[URL="http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=78490"][CENTER][COLOR="Red"][SIZE="4"][FONT="Tahoma"][B]مسابقه ماده دهی و نورپردازی اتومبیل[/B][/FONT][/SIZE][/COLOR][/CENTER][/URL]

منتظر شما عزيزان هستيم :)
در ضمن شما میتونید سوالاتتون در مورد این مسابقه رو همینجا مطرح کنید.

پیوست ها

• textures.rar
    277.5 کیلوبایت · بازدیدها: 169
  • Nissan_Altima_sub7.rar
    340.3 کیلوبایت · بازدیدها: 165

ali3dtech

Member
با سلام به آقا احسان و Iranfox Company .
از زحماتی که کشیده اید تا این مسابقه راه بیفته واقعا تشکر میکنیم.
امیدوارم که همیشه موفق باشید.

حالا نوبته ماشین بازاشه تا بیانو خودشونو نشون بدن.
چه شود...!
منتظریم تا روند این مسابقه رو دنبال کنیم.

فقط یه سوال زمانه تحویل کار هم مشخصه؟

ehsan_3dmax

Active Member
با سلام به آقا احسان و Iranfox Company .
از زحماتی که کشیده اید تا این مسابقه راه بیفته واقعا تشکر میکنیم.
امیدوارم که همیشه موفق باشید.

حالا نوبته ماشین بازاشه تا بیانو خودشونو نشون بدن.
چه شود...!
منتظریم تا روند این مسابقه رو دنبال کنیم.

فقط یه سوال زمانه تحویل کار هم مشخصه؟

ممنونم علیجان بابت تذکری که دادی.
متن رو تصحیح کردم.
31 شهریور.
موفق باشی.

Sherlock_Holmes

Active Member
آقا اين با چه مكسي ساخته شده من مكسم 8 هست بازش نميكنه با 9 ساخته شده؟
فايل obj رو هم دانلود كردم با اين حجمش(!) ولي خرابه!!
كامل دانلود شده ولي زيپش باز نميشه ارور ميده...

e.k

Member
دوستان من هم مثل همیشه دوست دارم شرکت کنم
اما دیگه متود کاریم رو تغییر دادم و تو نورپردازی و رندرینگ نیست,
برای تمامی شرکت کنندگان ارزوی موفقیت می کنم.

ehsan_3dmax

Active Member
آقا اين با چه مكسي ساخته شده من مكسم 8 هست بازش نميكنه با 9 ساخته شده؟
فايل obj رو هم دانلود كردم با اين حجمش(!) ولي خرابه!!
كامل دانلود شده ولي زيپش باز نميشه ارور ميده...

با مکس 9.
فایل رو داونلود کردم ولی هیچ مشکلی نداشت! احتمال میدم فایلتون کامل داونلود نشده. یک error معمول!

واقعا ممنون احسان جان
ما منتظر میشیم تا ببینیم تا استقبال از این مسابقه میشه یا نه اگر استقبال خوبی بشه هر ماه جوایز بالاتر خواهد رفت و مسابقات حرفه ای تر خواهد شذ
از تمام دوستان هم که کمک کردن ممنون هستیم

Sherlock_Holmes

Active Member
احتمال میدم فایلتون کامل داونلود نشده
نميدونم والا چون حجمش كاملا با چيزي كه تو سايته يكيه... دوباره دانلودش ميكنم...

من تو سايت evermotion و جاهاي ديگه ديدم كه خيلي از محصولات با ورژنهاي قبل از آخر تهيه ميشه چون معمولا خيلي ها (مثل خودم) دير به سراغ ورژن آخر ميرن يعني حدودا در آستانه ورود ورژن جديدتر تا همه سرويس پكهاش اومده باشه و كامل شده باشه ... مثلا براي آموزش هم من اكثرا در توتاريالهايي كه چيزي به جز مدلسازي مثل نور رو ميخواد آموزش بده با ورژن مثلا 7 يا 8 كار شده در حاليكه در همون تاريخ ورژن 9 هم بوده... البته 9 خيلي وقته اومده اما خيليها به خاطر سيستمهاي پايين كمتر ازش استفاده ميكنند...
ا به هرحال نميدونم نظرم چقدر درسته شايدم چون مكس 9 ندارم اينو گفتم:lol:

هنوز موفق نشدم OBJرو دانلود كنم با ديال آپم و هي وسطش ارور ميده... البته ميدونم مشكل از منه...
موفق باشيد....

ehsan_3dmax

Active Member
نميدونم والا چون حجمش كاملا با چيزي كه تو سايته يكيه... دوباره دانلودش ميكنم...

من تو سايت evermotion و جاهاي ديگه ديدم كه خيلي از محصولات با ورژنهاي قبل از آخر تهيه ميشه چون معمولا خيلي ها (مثل خودم) دير به سراغ ورژن آخر ميرن يعني حدودا در آستانه ورود ورژن جديدتر تا همه سرويس پكهاش اومده باشه و كامل شده باشه ... مثلا براي آموزش هم من اكثرا در توتاريالهايي كه چيزي به جز مدلسازي مثل نور رو ميخواد آموزش بده با ورژن مثلا 7 يا 8 كار شده در حاليكه در همون تاريخ ورژن 9 هم بوده... البته 9 خيلي وقته اومده اما خيليها به خاطر سيستمهاي پايين كمتر ازش استفاده ميكنند...
ا به هرحال نميدونم نظرم چقدر درسته شايدم چون مكس 9 ندارم اينو گفتم:lol:

هنوز موفق نشدم OBJرو دانلود كنم با ديال آپم و هي وسطش ارور ميده... البته ميدونم مشكل از منه...
موفق باشيد....

شما درست میفرمایید. قبلی مشکل داشت.
فایل رو یک جای دیگه آپلود کردم.
یکی از دلایلی که فایل obj رو گذاشتم اینه که یوزرهای مکس 7و 8 هم بتونن شرکت کنن.
موفق باشی.

Sherlock_Holmes

Active Member
سلام
احسان جان تو رو خدا ما رو نزني ولي من بازم نميتونم دانلودش كنم اين Obj رو از ديشب تا حالا همش اين ارور رو ميده كه گذاشتم عكسشو...
همش هم اين مملكت تعطيليه (اصلا اين مملكت تعطيله!) وگرنه كافي نت ميرفتم ببينم ميشه يا نه....

پیوست ها

• untitled.JPG
    untitled.JPG
    5.7 کیلوبایت · بازدیدها: 27

ehsan_3dmax

Active Member
سلام
احسان جان تو رو خدا ما رو نزني ولي من بازم نميتونم دانلودش كنم اين Obj رو از ديشب تا حالا همش اين ارور رو ميده كه گذاشتم عكسشو...
همش هم اين مملكت تعطيليه (اصلا اين مملكت تعطيله!) وگرنه كافي نت ميرفتم ببينم ميشه يا نه....

کجا کلیک کردی که این پیغام و بهت داده؟؟؟
این لینک داونلوده فایل obj دیگه: http://files-upload.com/files/468694/Nissan_Altima_sub7_obj.zip

Sherlock_Holmes

Active Member
کجا کلیک کردی که این پیغام و بهت داده؟؟؟
:eek:
احسان باور كن بلدم دانلودش كنم!! تايمر صفر كه ميشه مينويسه Download link...
اونو كه ميزنم ارور رو ميده....
فردا ميرم كافي نت اگه خودتون و ديگران ميتونيد دانلودش كنيد حتما عيب از Connection منه.
بهر حال ممنون كه كمكم كردي....
موفق باشيد......

آخرین ویرایش:
دوست عزیز مشکلی نداره فکر کنم مشکل از اینترنت شما باشه
دوستان دیگه دانلود کردن هیچ مشکلی نداشته

اگه فرصت کنم منم هستم . . .
فقط یه چیزی تاپیک رو کجا ایجاد کنم ؟
تو بخش مسابقات کوچک ؟؟؟؟:)

آخرین ویرایش:

h.khafan

Active Member
البته من به مسابقه کاری ندارم ولی فایل دانلود نمیشه. (فایل ابجکت.)
اونهایی که اتچ شدن درستن.

16 کیلو بایتشو بیشتر دانلود نمیکنه بعا قطع میشه.
اگه بشه تو پرشین گیگ یا googlepages.com اپ کنید خیلی بهتره.

ممنون
حامد

Sherlock_Holmes

Active Member
دوستان لینک های بالا که مشکلی نداشت ولی این تست شده هستش 30 الی 40 نفر دانلود کردن
مشكل تو دانلود فايل Obj هست.
من مكس 9 ندارم مجبورم 4.5 مگ ايشون رو دانلود كنم! كه نميشه.
گويا چند نفر ديگه هم همين مساله رو دارند.
راستي من نفهميدم چطور بايد كار رو تحويل بديم. احسان گفت يه تاپيك بزنيم اما كار محمد رو آقاي Iranfox تو اين تاپيك پست كردند!! سيستم چجوريه؟

جدیدترین ارسال ها

بالا