مسابقه طراحی Signature | دور دوم

Mohammad

Member
میشه نقاشی با دست کشید ، اسکن کرد ، بعد با فتوشاپ به یه چیزی مثلا مثل این طرح های وکتوری یا همون پینتینگ خودمون تبدیلش کرد ؟ (میدونم میشه ها) میخوام ببینم قبوله یا نه ؟

nima_dsnr

کاربر VIP
ببخشید من خودمو میندازم وسط
خوب نقاشی یک نقاش خودش یک هنره
البته در این مورد اگر روش کار کنی تا فتوشاپ هم توش دخیل باشه قبوله
مثل یک خطاط که خطش رو اسکن میکنه و استفاده میکنه
این نظر من بود بقیش رو نمیدونم :green:

APOCALYPSE

Member
ممنونم حالا خوبه پس من نقاشی می کنم بعد با فتو شاپ یه دونه تصویر وکتوری میندازم پشتش و شرک ت داده می شم درست فهمیدم در همید حد قبول است؟

و اینم اولین و آخرین کار من خیلی بد شده تا حالا نتونستم یه کار درست و حسابی بسازم

پر حرفی منو به بزرگواری خودتون ببخشید (چرا مسابقه انیمیشن سازی نمی زارید خیلی خوبه حا آدم توش زیادتر بازه ) ببخشید یه نظر بود

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Saeed

Well-Known Member
ممنونم حالا خوبه پس من نقاشی می کنم بعد با فتو شاپ یه دونه تصویر وکتوری میندازم پشتش و شرک ت داده می شم درست فهمیدم در همید حد قبول است؟

و اینم اولین و آخرین کار من خیلی بد شده تا حالا نتونستم یه کار درست و حسابی بسازم

پر حرفی منو به بزرگواری خودتون ببخشید (چرا مسابقه انیمیشن سازی نمی زارید خیلی خوبه حا آدم توش زیادتر بازه ) ببخشید یه نظر بود

در اوون صورت نمیشه !! شما باید طرحتون رو خودتون رنگ کنید نه

از وکتور آماده استفاده کنید :rose:

برای نظر خواهی کارتون تو بخش مربوطه خودش تاپیک ایجاد کنید و طرحتون

رو در اونجا قرار بدید ، پستتون رو هم ویرایش کردم ...

ممنون :rose:

APOCALYPSE

Member
چشم
وای آخه تصاویر با شه خیلی خیلی سخته آدم همه ی کار ها رو خوذش درست کنه ممنونم

Mohammad

Member
ببینید اصل مسابقه نشان دادن مهارت در استفاده از فتوشاپ هست! شما فقط میتونید یک سری کارها که با illustrator انجام میشن اکثرا رو با دست انجام بدین ، همین

black honey

New Member
اخه چرا قانون گذاشتین که باید 20 پست داشته باشی بعد شرکت کنی؟:cry:
خوب من گناه دارم

APOCALYPSE

Member
مسابقه کال آف دیوتی فوق العاده است دقیقا پنج دقیقه شادم کرد طرح ها هم فوق فوق العاده بودند :green:

Saeed

Well-Known Member
.: ادامه مسابقه :.

سلام

2 هفته تقریبا تا پایان سال نمونده ، از دوستانی که توی مسابقه هفتگی

شرکت میکنن میخوام که بیان نظرات خودشون رو درباره ادامه مسابقه

بگن ، این 2 هفته رو برگذار کنیم یا نه ؟

مرسی :rose:

thE_Knight

Member
سلام.
خب من از این مسابقه ها خیلی خوشم اومده :green:
آخه تو اولین باری که شرکت کردم (مسابقه هفته 59 ) ، با اقتدار کامل آخرین نفر شدم :) و این یعنی اینکه خیلی پیشرفت کردم و تونستم دسترنج کارم رو ببینم.:lol:
---
خب من میگم همین هفته هم باشه، اما بعدیش نه...

ممنون از زحمات شما. :rose:

ebadj

Member
به نظر من که باشه . فکر نمی کنم طراحی یه امضاء مشکل خاصی برای کسی درست کنه ،
اتفاقا این آخر سالی با موضوعاتی مثل چهارشنبه سوری ، خود نوروز و .... میشه از مسابقه لذت برد:rose:

tarhe8

Well-Known Member
سلام ، میشه از قوانین مسابقه گزینه 6 حذف کنید تا همه بتونن شرکت کنن :cry: :cry: :cry:

tarhe8

Well-Known Member
خوب من میخوام شرکت کنم ، هماهنگ شد حالاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:)

جدیدترین ارسال ها

بالا