مسابقه طراحی Signature | دور دوم

Saeed

Well-Known Member
خوب راستش اصلا حس ارسال این پیام رو ندارم ولی چون حس جواب پ.خ ها رو ندارم میگم

خیلی از دوستانم بخاطر اینکه تو فصل امتحانا هستن خواستن که مسابقات تو این فصل برگزار نشه !!

یا حداقل مدت زمانش بیشتر بشه ، می هم موافقت کردم و خواستم اعلام کنم که اوون اتفاقی که برای

جواد جان دوست خوبم افتاد به کلی ریخت منو بهم !! مسابقه این هفته تا این شنبه نه شنبه هفته بعد ادامه داره ...

خودتون حساب کنید که چندم میشه !!

هر جا که هستید سلامت و مراقب باشید :rose:

سعید

.
.
.

MOSTAFA

کاربر فعال
سلام من یه سوال درباره مسابقه ی هفته ی 56 (کال آف دیوتی) داشتم، توی عکس پست مسابقه زده موضوع این هفته کال آف دیوتی modern warfare 2 ... پس چرا در امتیاز دادن به همه ی کسانی که از نسخه های دیگه کال آف استفاده کردند پایداری به موضوع 1 داده شده به جز به طرح Alireza Saeedi... اگه قراره به همه ی نسخه های کال آف مد نظر باشه پس چرا طرح ایشون پایداری به موضوعش کم شده در حالی که از این جهت هیچ تفاوتی با دیگر طرح ها نداشت، همچنین چرا در عکس مربوط به مسابقه قید کردید modern warfare 2 ؟!!!
اگه هم فقط modern warfare 2 مد نظر بوده چرا پایداری به موضوع همه به جز این دوستمون 1 شده؟!!!
البته جا داره از زحمات مدیران و برگزار کننده های محترم مسابقه مخصوصا Saeed جان که انصافا خیلی زحمت میکشه تشکر کنم:rose:

Mohammad

Member
اون فقط یه عکس هست برای نمونه ! اصل موضوع چیزیه که تو امضای آقا سعید و عنوان مبحث درج شده " کال آف دیوتی " چیزی درباره ی نسخه قید نشده

MOSTAFA

کاربر فعال
خوب من هم همینو میگم poosteh جان، یه بار دیگه پستی رو که دادم بخون متوجه میشی... من میگم اگه اینطوره که شما میگید چرا امتیاز دهی اینگونه است؟...
البته من اینو بگم که من هیچ اعتراضی به امتیاز کار خودم ندارم!
:rose:

ebadj

Member
بحث داوری همیشه داغ بوده منم خودم هیچ اعتراضی ندارم ، از دوستان زحمتکش داور هم سپاسگزارم همینکه وقت میزارن و بررسی میکنن خودش جای تشکر داره :rose: به نظر من که نظرات منطقی و خوبه ، به تمام کسانی هم که رتبه آوردن تبریک می گم . یه قدردانی ویژه هم از سعید عزیز دارم . مرسی:rose:

Saeed

Well-Known Member
سلام من یه سوال درباره مسابقه ی هفته ی 56 (کال آف دیوتی) داشتم، توی عکس پست مسابقه زده موضوع این هفته کال آف دیوتی modern warfare 2 ... پس چرا در امتیاز دادن به همه ی کسانی که از نسخه های دیگه کال آف استفاده کردند پایداری به موضوع 1 داده شده به جز به طرح Alireza Saeedi... اگه قراره به همه ی نسخه های کال آف مد نظر باشه پس چرا طرح ایشون پایداری به موضوعش کم شده در حالی که از این جهت هیچ تفاوتی با دیگر طرح ها نداشت، همچنین چرا در عکس مربوط به مسابقه قید کردید modern warfare 2 ؟!!!
اگه هم فقط modern warfare 2 مد نظر بوده چرا پایداری به موضوع همه به جز این دوستمون 1 شده؟!!!
البته جا داره از زحمات مدیران و برگزار کننده های محترم مسابقه مخصوصا Saeed جان که انصافا خیلی زحمت میکشه تشکر کنم:rose:
مصطفی جان شما اوی توی این عکس modern warfare 2 رو به من نشو بده تا بعد

About56.jpg

طبق قوانین نفر اول مسابقهـ باید موضوع هفتهـ بعد رو تعیین کنه odrakoola جان که برنده مسابقه هفته 55 بود موضوع این هفتهـ رو کال آف دیوتی - call of duty رو انتخاب کرد.

:rose:

MOSTAFA

کاربر فعال
سعید جان منظور من رو درست متوجه نشدی من گفتم:
...اگه قراره به همه ی نسخه های کال آف مد نظر باشه پس چرا طرح ایشون پایداری به موضوعش کم شده در حالی که از این جهت هیچ تفاوتی با دیگر طرح ها نداشت...
در مورد modern warfare 2 هم اشتباه چاپی بود ببخشید، منظورم همون modern warfare بود...:green:

آخرین ویرایش:

MOSTAFA

کاربر فعال
اصلا بهتره این بحث رو تمومش کنیم، منم از همه معذرت میخوام... بیخیال

Saeed

Well-Known Member
سعید جان منظور من رو درست متوجه نشدی من گفتم:

در مورد modern warfare 2 هم اشتباه چاپی بود ببخشید، منظورم همون modern warfare بود...:green:

خوب حالا شد مصطفی :green:

شاید چون طرح علیرضا اپسیتیش کمتره نصفه امتیازو گرفته :lol: :سوووت

خودت که میدونی من تو تیم داوری نیستم و باید از مستر بپرسید ، میتونی همینجا اعلام کنی یا

از طریق پ.خ پیگیری کنی :rose:

Mohammad

Member
همونطور که میدونید اون طرح اگه پایداری به موضوع 2 هم بگیره باز تاثیری در رنده بندی داره ، بیخیال

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
در مورد پایداری به موضوع طرح شماره ی 1 بله کاملا حق با شماست. اشتباه از طرف من بوده که تا الان هم متوجه نشدم.
اشتباه تایپی بوده احتمالا. از سعید جان خواهش میکنم که اون رو به عدد 1 تبدیل کنن.

APOCALYPSE

Member
ببخشید ولنتاین دقیقا چی هست

و بنده که فتوشاپ بلد نیستم می تونم شرکت کنم ایرادی نداره یا اصلا طرحم شرکت داده نمیشه ممنونم برای پاسختون

با تشکر ایسوس

Saeed

Well-Known Member
ببخشید ولنتاین دقیقا چی هست

و بنده که فتوشاپ بلد نیستم می تونم شرکت کنم ایرادی نداره یا اصلا طرحم شرکت داده نمیشه ممنونم برای پاسختون

با تشکر ایسوس

توضیح مختصر و مفید از ویکی :دی
http://fa.wikipedia.org/wiki/روز_والنتین

منظورتون اینه که با برنامه ی دیگه ای طراحی کنید طرحتون رو ؟ :rose:

APOCALYPSE

Member
ببینید من می تونم نقاشی کنم ولی توی فتوشاپ یا هر نرم افزار دیگه ای نمی تونم واردش کنم نقاشی ها شرکت داده می شن یا نه ؟؟؟

nima_dsnr

کاربر VIP
داره میگه فتوشاپ بلت نیستم دکتر
یعنی اینکه با دست یا مداد رنگی یا ماژیک میکشه و اسکن میکنه یا با موبایل عکس میگیره :d میزاره.
دوست عزیز فکر نکنم اینجوری قبول باشه.

جدیدترین ارسال ها

بالا