.: مسابقه طراحی ست اداری - ویژه ماه مبارک رمضان 1389 :.

SPD

Member
اوومدم از مدیران خواهش کنم مسابقه تمدید کنن تا منم بتونم چیزی آماده بکنم دیدم این کار توسط دوست گلم آقا عرفان انجام شده ..

میسی ... و ممنون از عرفان و سارا خانم
:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
بچه ها خواهشا خواهشا خواهشا کارهاتون رو فقط برای من یا عرفان بفرستید!
اونم فقط از طریق پیغام خصوصی!
الان ماندانا بهم میگه یه سری از بچه ها کارهاشون رو برای اون ارسال میکنن!!!!
ما که خیلی روشن و صریح گفتیم از ارسال برای سایرین خودداری کنید!

Erfan

Active Member
بچه ها چنتایی کاراشون رو ارسال کردن و فردا شب آخرین مهلت ارسال کارها هستش.

GFX Master

منم کارم امشب تموم شد! :دی

بچه ها تا فردا شب بیشتر وقت نیستا.

کسایی که میخوان شرکت کنن لطفا سریعتر کارهاشون رو ارسال کنن.

Erfan

Active Member
دوستان عزیزی که توی مسابقه شرکت کردند تا قبل از ساعت 10 امشب کاراشون رو بفرستن. که پرونده این مسابقه رو هم ببندیم.

Saeed

Well-Known Member
با این تایم کم آزادم چندتا اتود زدم کهـ زیاد دل نشین نشد از نظر خودم :green:

ولی خوب قسمت نبود دیگهـ ، خیلی دوست داشتم رغابتی داشتهـ باشم ، اما ... :cry:

آرزوی موفقیت برای همهـ دوستان رو دارم ... :rose:

Erfan

Active Member
خب دوستانی که کارهاشون رو تا آخر وقت یعنی یک ربع پیش ارسال کرده بودن رو فرستادیم برای تعیین نفرات اول تا سوم.

از دوستانی که اعلام آمادگی کردن توقع بیشتری میرفت که کاراشون رو سر وقت ارسال کنند که گویا مسابقه رو به کلی فراموش کردند.
همینجا اعلام میکنم وقت قانونی مسابقه به اتمام رسید و دیگر مسابقه تمدید نخواهد شد.
دوستانی که کارهاشون رو ارسال نکردند دیگه زحمت نکشند.

اعلام نتایج متقابلاً در این تاپیک در روزهای آینده اعلام خواهد شد.
موفق باشید

Erfan

Active Member
کارهای بچه هایی که شرکت کرده بودند رو به ترتیب حروف الفبا میذارم که جناب اسپانسر خودشون تشریف میارن و رای نهایی رو اعلام میکنند.

ART BET
ست اداری :

پوستر :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Erfan
ست اداری :

پوستر :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fa
ست اداری :

پوستر :

FATEMEH
ست اداری :

پوستر :

Flint Lockwood
ست اداری :

پوستر :

GFX Master
ست اداری :

پوستر :

hodamaster
ست اداری :

پوستر :

ramin_o021
ست اداری :

پوستر :

تاپیک رو قفل میکنم تا خود اسپانسر تشریف بیارن و نفرات برتر و که انتخاب کردن رو اعلام کنند.

PadinaWebGroup

Active Member
سلام و خسته نباشيد خدمت دوستان عزيز !

اول اينكه از دوستان انتظار بيشتري براي همكاري ميرفت !

بعدشم من خيلي فكر كردم و كارشناسانه نكاه كردم به طرح ها و اميدوارم عادلانه انتخاب كرده باشم

نفر اول : دوست عزيزم GFX MASTER عزيز

نفر دوم : عرفان عزيز با نام كاربري Erfan

نفر سوم : دوست خوبم با نام FATEMEH

GFX Master

ممنون از لطفی که داشتید. منم دوس داشتم بچه های بیشتری شرکت کنن و البته با توجه به اینکه تعداد افرادی که اعلام آمادگی
کرده بودن بیشتر از این تعدادی بود که شرکت کردن ، از بچه ها انتظار بیشتری میرفت.

به هر حال ممنون از بچه هایی که وقت گذاشتن. واقعا من به شخصه ازشون تشکر میکنم.

این دوستانی که توی مسابقه شرکت کردن (بجز برنده ها که جوایزشون مشخص هست) هر کدوم میتونن یک محصول از محصولات
فروشگاه رو انتخاب کنن تا بعنوان هدیه براشون ارسال کنیم. البته میدونم که اصلا ارزش زحمتی که کشیدن و وقتی که گذاشتن رو
نداره ولی فقط جنبه ی یادگاری و تشکر رو داره.
هر کدوم از دوستان که خواستن ، محصولشون رو به من اعلام کنن تا براشون ثبت کنم و بگم تا مسئولین فروشگاه ارسال کنن.

موفق باشید.

hhhhaaaa

Member
حسین

تبریک به برندها سارا و عرفان و فاطمه ،آرزو می کنم همیشه تو زندگیتون برنده باشین :rose:

و همچنین خسته نباشید میگم به همه ی شرکت کننده ها ی عزیز :)

نفرات برتر به جا و درست به نظر من انتخاب شدن :wink:

گروه پادینا هم موفق باشه :rose:

flashpro

کاربر فعال
متاسفم که نتونستم شرکت کنم. از سارای عزیز و عرفان هم عذر میخوام. به عرفان هم گفتم که به دلیل شرکت در نمایشگاه نتونستم شرکت کنم. ایشالا تو مسابقات بعدی شرکت میکنم حتما.
سارا و عرفان جان تبریک.

hamid

Well-Known Member
سلام كاراي خيلي زيبايي شده تو راي دادنم هچ اشكالي نيست خوب انتخاب كردن منم شرمندم كه شركت نكردم يه گرفتاري عجيب غريب برام پيش اومده با اينكه اتود هاي زيادي زده بود ولي نتونستم شركت كنم البته من به عرفان گفتم كه شركت نميكنم
برام دعا كنيد كه مشكلم حل شه :دي فعلا زياد نميتونم آنلاين شم

جدیدترین ارسال ها

بالا