.: مسابقه طراحی ست اداری - ویژه ماه مبارک رمضان 1389 :.

Fa

Well-Known Member
طرحها که تموم شد یه view ازشون بفرستیم یا اصل فایلهارو بفرستیم ؟؟؟؟

Erfan

Active Member
بله یک preview از کاراتون تهیه کنید همراه با فایل تیف به پیغام خصوصی های من یا سارا ارسال کنید.

موفق باشی
:rose:

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
البته عرفان جان الان فایل تیف ها هم لازم نیست. فقط Preview رو همه میفرستن و اگر در نهایت برنده ها مشخص شدن
فقط برنده ها فایل های تیف رو ارسال میکنن. لازم نیست همه ی بچه ها فایل تیف بفرستن.

L-B

Well-Known Member
حیف شد ...
چندتا لوگویی رو کاغذ ذر اوردم و پردازشش کردم و روش کار کردم تو ps و روی ویزیت و نامه و لیبل سی دی هم کار میشه گفت تمومه ..
ولی مسافرت پیش اومده ... باید برم ( و نمیشه کاملش کن ... ! ) :(

به هر حال سعادتی بود چند ساعتی پشت سیستم :دی ( به حساب میخواستیم با غولان رقابتی داشته باشیم ... !!! :دی )
ایشالله دفعات بعدی...

با تشکر

GFX Master

الیاس جان مگه تا کی مسافرت هستی؟ خوب وقتی برگشتی ارائه بده.

Fa

Well-Known Member
البته عرفان جان الان فایل تیف ها هم لازم نیست. فقط Preview رو همه میفرستن و اگر در نهایت برنده ها مشخص شدن
فقط برنده ها فایل های تیف رو ارسال میکنن. لازم نیست همه ی بچه ها فایل تیف بفرستن.

فرمتش که مهم نیست . Jpg خوبه . سایزشم کم کنیم یا با همون سایز بدیم ( سایز = حجمش منظورمه)

L-B

Well-Known Member
تا 5 شنبه احتمالا ..
شاید 5 شنبه شب راه بیفتم و جمع صبح برسم ( شایدم دیرتر )
شنبه هم که 20 امه ...

GFX Master

برای Preview ، فرمتش مهم نیست چی باشه. همون JPG از همه بهتره.
ولی در صورتیکه شخصی برنده بشه ، باید فرمت TIFF رو هم ارسال کنه.
چون فرمت JPG برای چاپ مناسب نیست.

میتونید سایزش رو هم کوچیک کنید.
اکثر افراد برای ساخت Preview طرحی شبیه به طرحی که توی پست اول
گذاشته شده رو میسازن و یه جواریی شبیه سازی انجام میدن.
مثلا این تصاویر رو ببینید که یه جور شبیه سازی از یک ست اداری هستن:

http://th07.deviantart.net/fs13/PRE/f/2007/076/d/b/Da_Punk_Corporate_Identity_by_qdstudios.png
http://www.deviantart.com/download/43907127/Alamyal_Corporate_Work_by_eslamvito.jpg
http://fc02.deviantart.net/fs41/f/2009/016/7/f/cstudios_corporate_by_dioxyzone.jpg

شما هم میتونید Preview ئه طرحتون رو که در مرحله ی اول باید ارسال کنید شبیه به این تصاویر بفرستید.

GFX Master

تا 5 شنبه احتمالا ..
شاید 5 شنبه شب راه بیفتم و جمع صبح برسم ( شایدم دیرتر )
شنبه هم که 20 امه ...
البته از الان نمیتونم قول بدم ولی سعی میکنم بتونیم مدت مسابقه رو یکمی تمدید کنیم.
بازم میگم از الان چیزی معلوم نیست و فقط در حد حرف بود.

Erfan

Active Member
خدمت تمامی دوستان عزیز
به درخواست کاربران محترم مسابقه رو تا چهارشنبه 24 شهریور ماه تمدید کردیم.

آخرین مهلت ارسال آثار چهارشنبه 24 شهریور ماه 1389 خواهد بود.
پس وقت رو از دست ندید ^.^

Erfan

Active Member
عرض کردم که بالا، شما عضو سایت شدید و پس میتونید در مسابقه شرکت کنید، طبق تاریخ اعلام شده تا تاریخ چهارشنبه 24 شهریور ماه 1389 شما مهلت ارسال آثار خود رو دارید.

موفق باشید

ramin_o021

New Member
عرفان جان من الان اعلان آمادگی میکنم ولی اگر شما تو مسابقه شرکت کردید فکر نکنم با اون رزومه کاری که دارین ما برنده شیم

Erfan

Active Member
عرفان جان من الان اعلان آمادگی میکنم ولی اگر شما تو مسابقه شرکت کردید فکر نکنم با اون رزومه کاری که دارین ما برنده شیم

اسمتون رو الان به لیست شرکت کنندگان اضافه میکنم، این چه حرفیه، ما همه کنار هم در مسابقه شرکت میکنیم و نمیشه اینجوری گفت که برنده الان مشخص هست.

مطمئن باشید از هر صنف و سلیقه ای شرکت میکند و اینجوری نا امیدانه خوب نیست فکر کنید.

جدیدترین ارسال ها

بالا