.: مسابقه طراحی ست اداری - ویژه ماه مبارک رمضان 1389 :.

SPD

Member
دوستان عزیز یه راه حل دیگه برای تکمیل کردن راه حل GFX MASTER :

1 . حتما در آخر کار CROP فراموش نشه ...

2 . برای لایه های یکسان خودتون حتما GROUP ایجاد کنید. با زدن کلید CTRL + G

3. حتما توحجم تاثیر میزاره .

4. سایت هایی آپلود سنتری هم هستن که قابیلت آپلود فایل توسط FTP رو دارند . با یه برنامه ساده CUTE FTP میتونید فایلتون به اونجا انتقال دهید . :rose:
:rose:

hamid

Well-Known Member
یه چندتا سوال
واسه طراحی کارت ویزیت آدرس نباید ذکر شه ؟ فقط تلفن و ایمیل؟
فاصله کادر سربرگ اندازه استانداردی داره یا سلیقه ای هست؟
منظور از طراحی پاکت نامه یعنی طراحی پشت پاکت نامه؟ یا باید یه پاکت نامه کامل طراحی شه که قوائد خاصی میتونه داشته باشه؟اطلاعاتی که رو پاکت نامه باید داده شه چیه؟ اون استاندارد خاصی نداره؟

30min

Banned
میبخشید میخواستم بدونم دلیل اینکه همه باید psd ها رو ارسال کنن چیه ؟!!
با توجه به این گفته که " از سایر فایل ها استفاده ای نمیشه " پس ارسالش چه لزومی داره ؟
خوب بعد از مشخص شدن نتایج سه نفر اول میتونن فایل های سورس رو ارسال کنن .

hamid

Well-Known Member
آره خوب تمام اون کسایی که طراحی میکنن اول Preview کار رو بدن بعد وقتی که طرح هارو قبول کردن PSD ارسال میشه
قانونن باید اینجوری باشه نه اینکه همون دفعه اول PSD ارسال شه

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام با تایید حرف های حمید یک سوال داشتم :

اجرا و چاپ طرح ها در چه جنسی هست ؟ بقیه شاید مشخص باشن ولی کارت ویزیت مشخص نیست.
ممنون میشم مشخص کنند چون با هر جنسی باید با توجه به امکاناتش مانور داد.

onlysara

New Member
سلام چرا لوگوی برای طراحی اوراق اداری نگذاشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

hamid

Well-Known Member
یه چندتا سوال
منظور از طراحی پاکت نامه یعنی طراحی پشت پاکت نامه؟ یا باید یه پاکت نامه کامل طراحی شه که قوائد خاصی میتونه داشته باشه؟اطلاعاتی که رو پاکت نامه باید داده شه چیه؟ اون استاندارد خاصی نداره؟

:shock::shock::-?:-?

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
یه چندتا سوال

حمید جان اطلاعات لازم توی پست اول گفته شده. وقتی آدرس ذکر نشده پس لازم نیست.

منظورت رو از کادر سربرگ متوجه نشدم. سربرگ لازم نیست حتما کادر داشته باشه.

طراحی پاکت بصورت اختصاصی یعنی اینکه شما کل پاکت رو طراحی کنید. برای همین هم توی اون فایل
تمپلیتی که قرار دادیم ، طرح باز یک پاکت نامه هم وجود داره. کافیه شما در محدوده ای که وجود داره طراحی
رو انجام بدید. اطلاعات لازم برای پاکت هم توی پست اول گفته شده. همون اطلاعات سایر قسمتهاست.
این رو هم بدونید که پاکت نامه برای یک شرکت یا اداره با پاکت نامه ای که ما ازش برای ارسال نامه استفاده
میکنیم متفاوت هست. این پاکت نامه ها نیازی به قسمت فرستنده و گیرنده نداره و فقط اطلاعات اون شرکت یا
سازمان یا اداره پشتش ثبت میشه.

میبخشید میخواستم بدونم دلیل اینکه همه باید psd ها رو ارسال کنن چیه ؟!!
با توجه به این گفته که " از سایر فایل ها استفاده ای نمیشه " پس ارسالش چه لزومی داره ؟
خوب بعد از مشخص شدن نتایج سه نفر اول میتونن فایل های سورس رو ارسال کنن .

دلیلش جلوگیری و پیشگیری از تقلب هست! :)
و اینکه مثلا فلان شخص طرحش مقام نیاره بعد تازه متوجه بشیم که ایشون تقلب کردن.
به هر حال پیشگیری بهتر از درمانه!!

سلام با تایید حرف های حمید یک سوال داشتم :

اجرا و چاپ طرح ها در چه جنسی هست ؟ بقیه شاید مشخص باشن ولی کارت ویزیت مشخص نیست.
ممنون میشم مشخص کنند چون با هر جنسی باید با توجه به امکاناتش مانور داد.

بهنام جان چاپ کارها موضوع این مسابقه نیست. فقط این مسابقه جنبه ی طراحی داره.
در ضمن نوع جنس کاغذ خیلیییی تاثیری در طراحی ، طراح نداره.
نهایتا اینه که اگر مثلا طرح فلان شخص مقام آورد ولی طراحیش مناسب چاپ روی مثلا کاغذ x نبود
خود اسپانسر با طراح هماهنگی لازم برای ایجاد تغییرات و مناسب کردنش برای اون کاغذ خاص رو انجام میده.
الان شما وقتتون رو روی ایجاد یک ایده ی خوب و اجرای مناسب اون بذارید و به این مسائل زیاد فکر نکنید.

سلام چرا لوگوی برای طراحی اوراق اداری نگذاشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا پست اول رو کامل بخونید.

MEGA WAVE

Active Member
تبریک بابات مسابقه

خیلی خوبه که هر از گاهی همچین اتفاق هایی بیفته

تاپیک رو داشتم میخوندم و تا اینجا دیدم که خیلی ها با ارسال PSD با این حجم کار مشکل دارن ، یه نظر داشتم

طرف صحبتم با مسئولان برگزاری مسابقه هست

چرا از بچه ها نمیخواین که سایز PSD ای که میخوان برای شما بفرستن رو به رزولوشن 72 تقلیل بدن تا حجمش فوق العاده کاهش پیدا کنه ؟

بنظرم خیلی غیر منطقیه که از بچه ها بخوایید که برای مسابقه شرکت کنند و بعدش یه فایل که حداقل 100 مگابایت میشه رو آپلود کنن ( با توجه به پوستر ) .

وقتی سایز فایل های psd که برای شما میفرستن 72dpi باشه شما خیلی راحت میتونی بررسیشون کنی و بچه ها هم نیازی نیست که اونقدر فایل های سنگین رو آپلود کنن

اگرم واقعاً به سایز اصلی کار ها قبل از شرکت در مسابقه نیاز دارید خوب یتونن اون به صورت Tiff لایه بسته خدمت شما ارسال کنن که بازم حجم بالایی نمیگیره.

نمیدونم راه کاری که گفتم چقدر عملی باشه ، در هر صورت قصد دخالت ندارم و تصمیم با خودتونه.

شاد زی

30min

Banned
اول بگم با طرح بنیامین موافقم در حد تیم ملی اسپانیا ! :wink:
دلیلش جلوگیری و پیشگیری از تقلب هست! :)
و اینکه مثلا فلان شخص طرحش مقام نیاره بعد تازه متوجه بشیم که ایشون تقلب کردن.
به هر حال پیشگیری بهتر از درمانه!!
راستش به نظرت چرا کسی که میدونه نهایتا فایل PSD ازش میخوان بیاد و اینکار رو بکنه ؟!
اگر گاهی در گالری تقلب میشه دلیلش اینه که کسی فایل اصلی رو از کاربر نمیخواد پس در نتیجه کاربر طرح رو قرار میده .
اما اینجا کسی نمیاد وقت خودش رو تلف کنه که نهایتا ......
در کل به نظر من گرفتن فایل PSD از همه یکجورایی عجیب هستش و خودت هم میدونی که رایج نیستش در مسابقاتی که به این سبک برگزار میشه .

GFX Master

با نظر بنیامین موافقم. فقط به این دلیل که خیلی از دوستان ممکنه مشکل اینترنت داشته باشن.

این مورد رو توی قوانین اضافه میکنم.

GFX Master

منم این سوال رو دارم جوابی داده نشد

منظورتون استاد عابدینی بود؟

حمید شما فرض رو بر این بذارید که قراره این کار توی ایران چاپ بشه!

منظورم اینه که همونطوری که میدونید هر جور تصویری رو نمیشه توی ایران چاپش کرد.

در حد معمول و در یک سطح خاص استفاده ازش مشکلی نداره.

در مورد استاد عابدینی هم بله گویا منظورشون همین بوده. :)

mpourebadi

Member
از همه مديران و بچه ها ممنون.
ايشالله يك مسابقه ماندگار بشه.
من هم بعد از امتحانات تابستوني حتما طرحمو ميفرستم. ولي فكر كنم :cool: دقيقه 90 :green:
براي همه دوستان تو مسابقه آرزوي يك طراحي :paint: خوشگل ميكنم :rose:
موفق و مويد باشيد

FATEMEH

همسفر قاصدک ها
سلام به همه دوستان گرافیک دوست :rose:

ممنون از وقتی که مدیران گذاشتن برای برنامه ریزی مسابقه
بار اوله که میخوام تو مسابقه انجمن دو بعدی شرکت کنم و فکر کنم هم تمرین خوبیه برای همگی و هم نمونه کار خوبی برای خودشون میشه .

همگی موفق موفق باشید :paint:

GFX Master

واقعا نميدونم چي ميشه گفت!!!! ميشه اين بحثها رو تموم كنيد؟؟؟؟

همين امروز كل تاپيك رو يكبار ويرايش ميكنم و كل پستهايي كه هيچ ارتباطي با مسابقه نداره رو حذف ميكنم.

بعد از اين ويرايش حتي اگر يك نفر در مورد مسائل حاشيه اي بخواد بحث كنه باور كنيد بدون هيچ اغماضي بهش اخطار ميدم.

اين حرف رو ميخوايد بذاريد رو حساب سوء استفاده از مديريت يا هــــــر چيز ديگه اي! من هي سعي ميكنم مدارا كنم ولي ظاهرا ...

ما چند بار گفتيم بازم ميگيم اين بار اولي هست كه توي انجمن از يك اسپانسر به اين شكل داريم استفاده ميكنيم و مطئمنا براي بار
اول يه سري مشكلات و كمبودها وجود داره. ولي بجاي اينكه بهم كمك كنيم كه اين مسائل رو حل كنيم تا دفعات بعدي اين مشكلات نباشه
مدام به يك بحث خاله زنكي هي دامن ميزنيم!!! بسه ديگه بابا!!!

لطفا خواهشا التماسا (!) نميدونم ديگه چه واژه اي رو ميشه به كار برد ، نظرتون رو بگيد. ما هم بررسي ميكنيم و عين نظري كه خانم سيمين
گفتن اگر حس كنيم كه درست هست ، اعمالش ميكنيم. ولي تو رو خدا (!)‌ اين بحث ها رو همين جا تموم كنيد! به خدا من يكي ديگه دارم
حالم از اين بچه بازي ها بد ميشه!!

امشب پست هاي اضافي تاپيك رو پاك ميكنم و بعد از اون انتظار دارم دوستان بدون هيچ 2دستگي اي بيان و نظراتشون رو بفرمايند.
در موردش صحبت ميكنيم و اگر ببينيم كه نظرات درست هست اعمال ميكنيم. ولي اين بحث ها رو ادامه نديم كه اصلا به شخصيت خيلي
از ما اين حرفاي بچه گانه نميخوره!!

mehrshad_245

Active Member
سلام
منم خیلی دوس میدارم شرکت کنم ولی برای حفظ شان سایت و کارای دوستان دیگه شرکت نیمکنم فرصت رو میدم به دوستان:green:
از اسپانسرم تشکر میکنم بابت راه اندازی همچین مسابقه ای

آخرین ویرایش:

جدیدترین ارسال ها

بالا