مسابقه شماره 2 (وسیله نقلیه)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
دوستان عزیز من رندرم مشکل پیدا کرده ، صحنه سنگین شده ، رندر 31 ساعت طول میکشه ، دیگه با کیفیت پایین مجبورم بزنم تا برسم ...

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
ممنون عباس جان
ولی من تا اینجای کار رو مشکل ندارم. مشکلم اینه که به جای آتیش فقط یه گلوله دود می بینم. هرچی هم با رنگ ها و پارامتر ها بازی می کنم رنگش تغییر نمی کنه! عجیبه
مشاهده پیوست 100368
مشاهده پیوست 100369
نمی دونم والا تو ماله من این مشکل نیست.می خوای یه دفعه توی یه صحنه خالی ، درست کن ببین چی می شه ببین بازم مشکل داره؟

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
ولی من تا اینجای کار رو مشکل ندارم. مشکلم اینه که به جای آتیش فقط یه گلوله دود می بینم. هرچی هم با رنگ ها و پارامتر ها بازی می کنم رنگش تغییر نمی کنه! عجیبه
2- متریال vray light چرا وقتی به جسمم میدم ازش نور ساطع نمیشه؟ من یه جسم دارم که میخوام زیر خودش رو روشن کنه.
سلام
گزینه density رو ببر بالا ببین چی می شه
در مورد وی ری وقتی GI حساب می شه نور از خودش پخش می کنه ولی ضعیفه می تونی از vray light گزینه mesh رو انتخاب کنی اینجوری شدتش می تونی تنظیم کنی

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
البته مسابقه تا شنبه شب هستش. راستش فکر می کنم جلوه ی خوبی نداشته باشه که هر مسابقه بخوایم تمدید کنیم.:-?اما فکر می کنم این موضوع هست که باعث شده وقت کم بیاد.شاید باید موضوع های ساده تر انتخاب کرد.اگر تعداد تشکرها ی زیر این پست از 5 تا بیشتر بشه مسابقه تا دوشنبه شب تمدید می شه.

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
من خواهش می کنم از دوستان که از این بعد با توجه به زمان مسابقه مدلشون رو انتخاب کنن.(اینو به خودمم هستما:wink:).چون ممکنه بعضیا علاقه ای به تمدید مسابقه نداشته باشن و ناچارا از روی رفاقت دکمه تشکر رو بزنن.تشکر:rose:

SinaTR

Well-Known Member
airbos

من که تشکر نمی کنم چون کارمو فرستادم:green:

Yar.kh

به نظرم الآن نرو سراغ رندر نهايی، تا فردا شب وقت داری يه سری جزئيات به کارت اضافه کن، مثلا شيشتو 2تيکه کن يا آينه بغل بذار! يا...

ROHAM WEB

فکر کردم من فقط اعتماد به نفسم پايينه:green:

Yar.kh

Member
اگه قراره تمدید بشه پس موضوع مسابقه بعدی رو از همون یکشنبه یا دوشنبه مشخص کنیم که تا آخر هفته بعدش مسابقه بعدی تموم بشه.
این مسابقه وقتش کم نبود که تمدید بشه. ولی هرچی نظر دوستان باشه...

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
تم کاریت خوب نیست علی
باید بری روی ابی ، سایان ، خاکستری و سیاه ...
این ها استایل های خاصی دارند که باید رعایت شه ...

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
مسابقه تا ساعت 12 دوشنبه شب تمدید شد.اما در مسابقات بعدی دیگه تمدیدی در کار نیست چون ما برای اینکه تمدید نشه مسابقه رو از 7 به 10 روز افزایش دادیم:rose:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا