مسابقه شماره 2 (وسیله نقلیه)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
به نام خدا
سلام
خوب با توجه به رای گیری انجام شده ، وسیله نقلیه به عنوان موضوع این مسابقه انتخاب شد.امیدوارم تمام کسانی که توی نظر سنجی شرکت کردن توی مسابقه حضور داشته باشند.

مراحل ساخت کارهاتون رو توی همین تایپک قرار بدید و بر روی کارهای همدیگر نظر بدید به همدیگر کمک کنید تا بار دیگر شاهد محیطی صمیمی و سالم در سایت باشیم

قوانین مسابقه:

1. داوری متشکل از دو بخش مدلسازی و رندرینگ می باشد که از 100 امتیاز کل 50 امتیاز به مدلسازی و 50 امتیاز به رندرینگ داده خواهد شد.
2.
شرکت مستمر ( شامل قرار دادن مراحل کار و نقد کار دیگران ) در بخش WIP پنج امتیاز مثبت خواهد داشت که به 100 امتیاز فوق اضافه میشود.
3.
ارسال کار همراه وایرفریم wireFrame الزامی هست. چون فرستادن وایرفریم نشان دهنده تکنیک و نحوه استفاده صحیح اصول مدلسازی می باشد.

4.
تعداد رندرهای ارسالی حداکثر 3 عدد میباشد که باید از هر گونه امضا و یا نام گذاری روی اثر خود داری شود.
5.
رندرها + وایر فریم را در این سایت یا در هر سایت آپلود دیگری آپلود کرده ( به صورت هر عکس جدا ) و به ادرس airbosپیغام خصوصی کنید

6.
سایز هر رندر ارسالی از 500 کیلوبایت تجاوز نکند.
7.
آثار طبق زمان مشخص شده می بایست ارسال بشوند در غیر این آثار قبل از ارسال به داورها 10 امتیاز منفی و بعد از آن شرکت داده نخواهند شد.
8. مدلسازی هر شی دیگری به جز موضوع مسابقه در کنار موضوع اصلی، امتیاز مدلسازی در بر نخواهد داشت ولی در امتیاز رندرینگ تاثیر گذار خواهد بود.
***​
9.
مسابقه به صورت انفرادی ست و به صورت گروهی نمیباشد.
10.
هر گونه انتقاد ، پیشنهاد و یا نظری در مورد مسابقات دارید می تونید در تاپیکهای مربوطه که به صورت نظر سنجی ایجاد می گردد عنوان کنید.

مسابقه از امروز پنج شنبه (92/6/28) آغاز و تا تاریخ 12 شب شنبه (92/7/6) ادامه دارد.

شرکت کنندگان عزیز لطفا بنر مسابقه رو توی امضاتون قرار بدهید (با تشکر)

مسابقه تا ساعت 12 دوشنبه شب تمدید شد

آخرین ویرایش:

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام.بچه ها مسابقه شروع شده هاااا:wink:.اونایی که می خواستن با مدلای نیمه کاره شرکت کنن ، لااقل مدلای نیمه کارشون رو بزارن تا به بقیم انرژی بدن. وبقیم دست به کار بشن:paint:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
سلام
خنده نداره اینم یه جور وسیله نقلین:)
گفته بودم تا حالا ماشین تری دی نکردم.
هنوز سوژمو پیدا نکردم می خواستم دستمو گرم کنم.

forghon.jpg

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
به به ، خیلی خوشم میاد اقا مهدی مثل خودم هستن :دی 100 نرم افزارن ، این برنامه Silo هست یک برنامه برای مدل سازی که خیلی شبیه به تریدی مکس هست ، اما مهدی جان فکر نمیکنم این کار درستی باشه از همه نرم افزار ها استفاده کرد ، وقتی Max و ... هستند چرا سراغ این نرم افزار ها میایید ؟ من استفاده میکنم برای مواقع خیلی ضروری ...
به هر حال کار خیلی خوب هست ...

راستی یک سوال شما چطوری این شکلیش کردی منم ورژن شمارو دارم اما اینجوریه ؟!!!
87da857bd6a8710e1.jpg

آخرین ویرایش:

Mehdi_Lover3dsmax

مسئول مدرسه گرافیکی سه بعدی
ممنون دوستان
من معمولا مدلامو با این نرم افزار می زنم . می شه گفت سرعتش ازبقیه نرم افزارها بیشتره
کارش فقط مدلینگه . مزیتی که داره تلفیق ابزارهای مدلیگ و براش مانند زیبراشه . سبک و قوی. با این نرم افزار می شه توی هوا کار کنی.
این دکمه ها رو از سایت خودش دانلود کردم . اینجا http://silo3d.com/wiki/index.php?title=Button_Themes
قبلنا همش با شورت کات کار می کردم . یه محیط بزرگ و شورت کات . اما الان به خاطر دست چپم مجبورم از این دکمه ها استفاده کنم .
من با دست چپم فقط می تونم alt رو بگیرم.
راستی من قبلا حدود 32 قسمت آموزش درباره این نرم افزار ساختم و تمام گزینه هاشو توضیح دادم و این روزا دارم آپلودشون می کنم.
تا الان 4 قسمتشو گذاشتم .می تونید از اینجا دانلود کنید.http://www.artaaria.ir/Learning.aspx?id=62&catID=1

آخرین ویرایش:

LinkinForEver

مسئول بخش برنامه ها و مسائل گرافیک سه بعدی
سلام به دوستان عزیز من تصمیم گرفتم Ford Mustang M1 رو مدل سازی کنم ، من دارم مدلینگ ماشینم رو تقویت میکنم ، چون تا حالا زیاد سمتش نرفتم .

airbos

کاربر متخصص بخش مدلسازی
سلام
خنده نداره اینم یه جور وسیله نقلین:)
گفته بودم تا حالا ماشین تری دی نکردم.
هنوز سوژمو پیدا نکردم می خواستم دستمو گرم کنم.
سلام.:lol:خیلی کاره باحالی شده .اتفاقا منظور از وسیله نقلیه دقیقا همینه.:rose:

سلام به دوستان عزیز من تصمیم گرفتم Ford Mustang M1 رو مدل سازی کنم ، من دارم مدلینگ ماشینم رو تقویت میکنم ، چون تا حالا زیاد سمتش نرفتم .

سلام.مدل خیلی خوب و خوش استایلی هست.:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خیلی خوبه بچه ها اینقدر استقبال نشون دادن.
فرغون مهدی خوب شده! جدی میگم حالا یه شیدرسازی خفن بیافته به جانش میشه از ساده ترین موضوعات آثار تاپ گالری زد.
مثلا در نظر بگیرین کنارش یه تپه شن و ماشه یه بیل و یه فضای خیابون با فوکوس خیلی خوب...پس میشه از ساده ترین موضوعات کارای خوب زد.فقط کافیه با دقت بیشتری وقتی توی خیابون داریم راه میریم به محیط اطراف نگاه کنیم.

vahid the green

New Member
من این ماشین رو 5 سال پیش یه بار مدلش کردم....اما اون موقع مدلینگم نصبت به الان افتضاح بوده الان میخوام از صفر مدلش کنم که پیشرفت مدلینگمو تو این 5 سال ببینم......
اینم مدل 5 سال پیش

1278680516SLS2011AMGM.jpg

Ali_CG

Well-Known Member
آقا حس این موضوع هرکاری میکنم نمیاد سراغم
خیلی وقته دیگه طرف ماشین نرفتم ( بعد از sls خدانیامرز ) :green:
با این سرعت اینترنت هم نمیتونم رفرنس جمع کنم . . .
مجبورم از تخیلم استفاده کنم که اونم فعلا مشغوله . . .
مهدی جان اتفاقا این فرغون تو ذهن خودمم اومد :green:
میتونی دو تا بال و یه اگزوز بهش اضافه کنی و مارمولکتم بزاری توش . . .
آقا وحید هم درصورتی که یکم رندر یاد ما بده اول میشه :)

ROHAM WEB

Well-Known Member
سلام به همگی
چقد دلم برای این مسابقات هفتگی تنگ شده بود:neutral:
منم از فردا استارت کارم رو می زنم وسیله نقلیه ای که می خوام بسازم یه کم داغونه:green:اما خب هنوز راه میره

SinaTR

Well-Known Member
من مدل آماده دارم ولی اگه اگه بخوام شرکت کنم از اين استفاده نمی کنم، يه عکس ديدم شايد اونو اجرا کنم

پیوست ها

• t9.jpg
    t9.jpg
    51.6 کیلوبایت · بازدیدها: 45
  • t8.jpg
    t8.jpg
    51.4 کیلوبایت · بازدیدها: 40
وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا