بی بی کد مسابقه...تجاری

m.n1362

Member
این کار واسه مهندس کوروش حاجی زادست که تو مسابقه دوم شد تو این شماره مجله معمار چاپ میشه رندرشم این 2 تا رو من گرفتم ....مدلشو زده بودن من رندر گرفتم با مکس 2012..وی ری زمان رندراشم 1 ساعت شد..منون از نظراتتون..حجمش زياد بود كيفيتو اوردم پايين.

پیوست ها

• 001ee.jpg
    001ee.jpg
    227.9 کیلوبایت · بازدیدها: 156
  • 0071.jpg
    0071.jpg
    112.9 کیلوبایت · بازدیدها: 111
آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
به این میگن یک رندر معمارانه ...
خوشحالم که همچین کارایی میبینم ...
عالیه
فقط اگه امکانش هست کیفیت بالاتر و رندر بدون متن رو هم اضافه کن ... کار شایسته ایه ...

آخرین ویرایش:

m.n1362

Member
به این میگن یک رندر معمارانه ...
خوشحالم که همچین کارایی میبینم ...
عالیه
فقط اگه امکانش هست کیفیت بالاتر و رندر بدون متن رو هم اضافه کن ... کار شایسته ایه ... شاید رفت تاپ :wink:
سلام..ممنون فرشید جان..خوشحالم که دوست داشتی ممنون..:rose::rose:به چشم امشب یا فردا صبح حتما کیفیت بالاتر رو میذارم.:rose:

ssevil

Well-Known Member
عالی شده
پس معلومه کارتون حرفه ای که با اقای حاجی زاده کار می کنید
تبریک می گم
فوق العاده عالی شده
تبریک می گم

سلام من و به اقای حاجی زاده برسونید
یکی از بهترین استادام بود

nightlord

Well-Known Member
واقعا عالیو معمارانه و رئال شده . این طرح با یه رندر عالی مثل این فقط کامل میشد . من از اون حرکت ماشینا و پستی که رو کار انجام دادی خیلی خشم اومد .

.:BehzAd:.

Active Member
فقط مجید جان رندر هات!یه خورده بزرگترشو آپ کن تا بهتر معلوم شه و آدم بتونه بهتر نظر بده البته اینم بگم شما خودتون استادین و ما فقط نظر میدیم

m.n1362

Member
فقط مجید جان رندر هات!یه خورده بزرگترشو آپ کن تا بهتر معلوم شه و آدم بتونه بهتر نظر بده البته اینم بگم شما خودتون استادین و ما فقط نظر میدیم
سلام...بهزاد جان هاردمو دادم ریکاوری به چششمم فرشید جان هم گفت ولی ندارمش الان ببخشید اولین فرصت به چشمم بازم ببخشید:cry::rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا