مسابقهـ هفتگی تایپوگرافی

saru

Member
ادامه بحث تایپوگرافی حضرت فاطمه (س)

اگه فکر میکنید و دانش و تجربه داوری رو دارید خوشحال میشیم تو مسابقه به ما کمک کنید ! :دی
ای بابا، آقا سعید، مثل اینکه از دست ما ناراحت شدی... بابا به خدا من هیچ منظوری نداشتم... به غیر از کمک کردن به پیشرفت مجید آنلاین (خب البته به روش خودم)، من تجربه و دانش کافی رو برای کار اجرا هم توی گرافیک ندارم دیگه چه برسه به قضاوت...

اگه بخوای حساب پایداری به موضوع اولین اصلش پایداری به موضوع تاپیو گرافی و بعد موضوع خود مسابقه ، مگه نه
اگه بخوای حساب ایده اولین اصلش ایده در تاپیو گرافی و بعد ایده خوب مربوط به مسابقه موضوع خود مسابقه ، مگه نه
( مثلا اگه تاپیوگرافی در مورد حضرت علی ( ع ) توی تاپیو اگه از یه "ی" که انتهاش 2 تیکس استفاده شده ایده بهتری )
پرداخت و اجرای دقیق و رعایت اصول گرافیکی تقریبا هیچ ارتباطی با موضوع مسابقه نداره و مربوط به کلیت کاره
مثل اینه که شما بیاین تایپوگرافی نام حضرت علی (ع) رو برای مسابقه تایپوگرافی حضرت فاطمه (س) بفرستین بعد بگین که اولین اصل پایداری؛ پایداری به خود تایپوگرافی هست نه به موضوع مسابقه...! خنده دار نیست!
بعدش همین تایپوگرافی می تونست توی یه محیطی با الگویی مرتبط با موضوع تایپوگرافی پیاده بشه که هیچ ایرادی هم نداشت و خیلی هم بهتر می شد، ولی با تمام این تفاسیر من فکر نکنم حتی خود طراح بتونه یک توجیه نصفه و نیمه برای استفاده از الگوی آسفالت با یک استایل فلزی روی تایپوگرافی بیارن... به هیچ عنوان فکر نکنم که این مسئله و همچنین امتیاز آوردن این کار در بخش پایداری به موضوع قابل توجیه باشه...:-?

پس بخوای حساب کنی امتیازات کاملا درسته و بخوای حساب کنی سعید توی امتیازات طبق آخرین اطلاع من نقشی نداره و سارا و محمد(عرفان) جان مسئول امتیاز دهی هستن
بله، این مسئله قبلا هم عنوان شده بود، نقدی به آقا سعید نیست...، من مشکلی با داوران محترم هم ندارم، این کاملا طبیعی هست که بعضی وقت ها داوری ها با سلیقه بعضی ها جور در نیاد، مثل همین تایپوگرافی حضرت فاطمه (س)... (که البته بحث من فرا تر از سلیقه هست)

به هر حال بنده نظرم رو گفتم... البته درسته که کارم اشتباه بوده (چون خودم کار فرستاده بودم برای این مسابقه) ولی به نظرم رسید که شاید این نقد ها مطرح بشه بد نیست...
در ضمن اگر یه موقع هایی تند رفتم بذارین به حساب تنظیم نبودن موتورم و ببخشین...:snap:

آخرین ویرایش:

majid_a95

Active Member
سلام
خوبه که دوباره مسابقه شروع شد تبریک میگم ولیــــــــــــــــــــ : "حسین " با این که خیلی زیباست به نظر من زیاد روش کار شده و تکراریه و کارهای جدیدی هم که زده میشه ناخودآگاخ متاثر ازطرح های پیشه و در نتیجه طرح بکر و جدید کمتر میشه دید...
بعد گذشته ازینا تکراری نیست؟؟:?:

Saeed

Well-Known Member
سلام
خوبه که دوباره مسابقه شروع شد تبریک میگم ولیــــــــــــــــــــ : "حسین " با این که خیلی زیباست به نظر من زیاد روش کار شده و تکراریه و کارهای جدیدی هم که زده میشه ناخودآگاخ متاثر ازطرح های پیشه و در نتیجه طرح بکر و جدید کمتر میشه دید...
بعد گذشته ازینا تکراری نیست؟؟:?:

مجید جان اگه خوشحالی که مسابقه شروع شده پَ چرا مسابقه رو سمت حاشیه میکشونی !!

حتما عنوان مسابقه به یه دلیلی انتخاب شده ! چه جدید ، چه قبلا تکرار شده موضوع مسابقه

این هفته این هستش ! :دی

mosi34

Member
آقا من یه پیشنهاد دارم . اونجائی که به نفرات اول تا سوم کاپ میدین کارشون رو هم بذارید (تامبلنزجگ باشه بهتره)

اینجوری مجبور نمیشیم هی با این قلتونک موس ور بریم تا ببینیم کدوم طرح اول شده کدوم دوم و کدوم سوم.

ممنون

hsajj

Member
بابا عجب مسابقه پرشوری شده این دفعه ! (شماره 64)
به نظر من یکی از بهترین مسابقات هست . :paint:
امیدوارم همیشه مسابقات همینجور سطح بالا باشه تا بچه ها پیشرفت کنن .

main

Well-Known Member
بابا عجب مسابقه پرشوری شده این دفعه ! (شماره 64)
به نظر من یکی از بهترین مسابقات هست . :paint:
امیدوارم همیشه مسابقات همینجور سطح بالا باشه تا بچه ها پیشرفت کنن .

ما هم وقتی تعداد شرکت کننده ها رو دیدیم کفیدیم:دی

bashir134

Active Member
سوال فنی دارم سعید جان:

این سایز آثار ارسالی چقدر متفاوته از اون موقع که من نبودم قانون عوض شده؟

آخه اون موقع
سایز طرح تایپوگرافی نباید بیشتر از 640px x 480px می بود

PrinceofCs

Well-Known Member
سلام سعید جان
این جواب مسابقات رو میزاری لابه لای جوابای کنکور سال 91 ؟
عزیزم میخوای ترور بشی؟ u want to assassination right now
عمر نوح که نداریم صبر ایوبم که برو بزار باد بیاد :ی

king75

Member
پس کی این نتیجه ها رو میز نی؟؟؟؟؟؟:mad::sad::cry:

آخرین ویرایش:

R4M!N_ART

Active Member
طرح ها زیاد شده

فک کنم سخت بشه نفر اول رو پیدا کرد:green:

آخرین ویرایش:

Saeed

Well-Known Member
سوال فنی دارم سعید جان:

این سایز آثار ارسالی چقدر متفاوته از اون موقع که من نبودم قانون عوض شده؟

آخه اون موقع
سایز طرح تایپوگرافی نباید بیشتر از 640px x 480px می بود

نه بشیر جان ، قوانین هیچ تغییری نکردن ! :دی

دوستان عزیز هروقت نتایج به دستم برسه وارد میکنم ! :rose:

main

Well-Known Member
شد یک هفته و از نتایج خبری نیست...
سهید جان مگه کنکورهــ که اینقدر نیاز به بررسی دارهــ آخه؟!!!:دی

PrinceofCs

Well-Known Member
آهای GFX master :mad: پس این جوابهای مسابقات چی شد میخوای بزاری تو موزه !!!!!!!!
به نظرم این تایپیک مسابقات و بیخیال اصلا جواب نخواستیم یه مسابقه طراحی امضا بزارید با موضوع مرحوم
روح الله داداشی

hsajj

Member
منم میگم تا نتایج مسابقه قبلی آماده بشه ، مسابقه جدید برگزار بشه تا مسابقات از ریتم نیفته :)

bashir134

Active Member
1)به احتمال زیاد مشکلی براشون پیش اومده یا خیلی سرشون شلوغه.
)منم با ادامه مسابقه موافقم
از اونجایی که مسابقه تایپو بود پس نفر برنده تو تعیین موضوع هفته بعد نقش نداره (امیدوارم درست گفته باشم!)پس میشه از آخرین برنده موضوع رو پرسید!

البته گمونم دراین مورد تصمیم فقط با سعید جان هست

جدیدترین ارسال ها

بالا