مسابقات هفتگی طراحی Signature

وضعیت
موضوع بسته شده است.

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
لطفا این بحث رو تموم کنید.

در مورد مسابقه ی این هفته هم باید بگم واقعا شرمنده که اینقدر دیر شد.
من توی این هفته به شکل عجیبی سرم شلوغ شده بود.
حتی توی انجمن هم نتونستم تا امروز درست حسابی سر بزنم.
امشب طرحها رو قرار میدم و تا فردا برنده ها رو مشخص میکنم.
ولی مسابقه ی هفته ی آینده از همون روز جمعه یا شنبه شروع میشه.

مرسی و موفق باشید.

Erfan

Active Member
با احترام خاصی که برای همه کاربران دارم، ممنون میشم به تاتیل تاپیک هم دقت کنن !
گفتگوی آزاد که نیست یکی یه چیزی بگه و دیگری جواب بده !!!

اگر صبور باشید سارا جان میاد و به مسایل مسابقه رسیدگی میکنه.
پست های که مرتبط به موضوع تاپیک نشه رو بدون اطلاع قبلی حذف میکنم.

:rose:

30min

Banned
خوب تبریک میگم به برندگان مخصوصا بنجامین فرانکلین که به نظرم یک طرح تبلیغاتی بسیار زیبا رو به نمایش گذاشت .
از سارا میخوام بپرسم ببینم نظرش راجع به این هفته چی بود ؟!
سارا تو که نمیای بنظری پس من تو رو به چالش میکشم و ازت میخوام از خودت نظر در کنی ! :lol:
از بنیامین هم میخوام که بیاد توضیح بده در مورد کارش و بگه آخه چرا این خانم اینقدر بد نگاه میکنه !
خسته نباشید دوستان .

GFX Master

اصلش اينه بچه ها بيان در مورد كارهاشون نظر بدن نه من!‌ :دي

ولي خوب نظرم درباره ي اين هفته اين بود كه كارها ميتونست بهتر باشه.

بجز كار بنيامين كه بنظرم بقول شما يك طرح تبليغاتي جالب بود و خيلي هم خوب كار شده بود.

ايده ي استفاده از يك خانم با اين چهره ي فشن (!)‌ و اينكه رنگ تيره ي پايين كار با استفاده از امتداد لباس اون
خانم ايجاد شده ، اين حس رو بخوبي منتقل ميكنه كه عطر ورساچي استفاده شده در طرح يك عطر زنونه هست.
گرد بودن گوشه هاي كار هم بنظرم بطور ناخودآگاه كار رو لطيف تر كرده تا اينكه گوشه ها تيز و خشن باشن.

بقيه ي طرحها هم نسبتا خوب بودن ولي خوب ايده ي بكر و جديدي نداشتن.

حالا اگر خود بچه ها هم بيان و درباره ي كارهاشون توضيح بدن بهتره.

موفق باشيد.

MEGA WAVE

Active Member
مرسی سارا ، سیمین

در مورد طرح می ، سارا جان که همه چیزشو گفتن .

اینکه چرا این اینجوری بد نگاه میکنه می تونی بری ورساچه کریستال رو بو کنی ببینی قیافه ایشون میاد به ذهنت یا نه :دی

شاد زی

GFX Master

توی تاپیک مسابقه ی هفته ی 42 این موضوع رو گفتم.
اینجا هم دوباره تکرارش میکنم اگر کسی مشکلی یا نظری داشت خوشحال میشم در موردش صحبت کنیم.

با این شرایطی که چند هفته ست به وجود اومده و تعداد شرکت کننده ها واقعا کم شده
متاسفانه نمیشه مسابقه رو ادامه داد.
من خودم شخصا دوست داشتم تحت هر شرایطی مسابقه برگزار بشه و طی این 42 هفته هم
با هر سختی ای بود ادامه اش دادم. ولی خوب این مسابقه برای بچه هاست و وقتی خود بچه ها
علاقه ای به شرکت در مسابقه نشون نمیدن نمیشه کار خاصی کرد.
ترجیحا فعلا مسابقه رو از این هفته برگزار نمیکنیم و اگر شرایط طوری شد که بازم امکان برگزاریش
وجود داشت و جو مناسب بود بازم مسابقه رو دنبال میکنیم.

فقط این موضوع رو هم بگم که اگر نظری دارید بفرمایید ولی در مورد تغییرات کلی مثل نوع داوری
یا نوع جایزه یا نوع قوانین و ... بحث نکنید چون امکان تغییر در این قسمتها وجود نداره.

ممنون از همه ی بچه هایی که تو این چندین هفته با شرکت کردن توی مسابقه جو خیلی خوبی
رو ایجاد کردن. برای من که واقعا لذتبخش بود.
موفق باشید.

MEGA WAVE

Active Member
چه جالب !

کاملاً شوکه شدم دیدم تعداد نفرات این هفته رو

فقط یه نفر !

نمیدونم ، منم با نظرت موافقم سارا که دیگه ادامش ندی با این وضعیت !

وقتی مسابقه نباشه همه صداشون در میاد که چرا نیست وقتی هست هم اینطوری .

بنظرم بهتره به بچه های 3d هم بگید اینجا رو ببینن که انقدر به فکر مسابقات نباشن.

جو فروم خیلی عوض شده . . . متاسفم

شاد زی

30min

Banned
تبریک میگم به برندگان ! :wink:
چیزی جز تاسف ندارم که بگم وقتی میبینم دو نفر شرکت کردن !
من خودم به شخصه وقت نکردم شرکت کنم وگرنه خودتون که میدونید از هفته گذشته دوباره تصمیم گرفتم که شرکت کنم و طرح هم ارسال کردم اما قسمت نبود که شرکت کنم .
از این بحث ها که بگذریم یک چیزی که مشخص هستش بچه ها از وضعیت حال حاضر حمایت نمیکنن .
پس چه دلیلی داره سارا که پافشاری کنیم که تغییری داده نمیشه و مسابقه رو کنسل کنیم ؟!
من پیشنهاد میکنم تغییر ایجاد کنیم .
موضوع مسابقه رو عوض کنید .
سبک و سیاق اجرا رو عوض کنید .
البته من پیشنهادی رو هم به سارا دادم چند هفته پیش در مورد یک مسابقه جدید که نمیدونم امکان اجراش نبود یا چیز دیگه ؟!
آخه مشکل چیه که شرکت نمیکنید ؟
gilas, pouya saadeghi DrSaeed, Erfan, hhhhaaaa, main, hhhhaaaa شما دوستان که مدام بابت پست ها تشکر میکنید چرا شرکت نمیکنید ؟!
خوب اینجا جای بحث هستش دیگه بیاین نظراتتون رو بگین .
سارا به نظر من تنها تغییر در شیوه برگزاری و توع مسابقه میتونه شرکت کننده بیشتری رو به ارمغان بیاره .
ایجاد جذابیت که شاید در حال حاضر در این مسابقه کمرنگ شده .
موفق باشید .

.:BEHNAM:.

Active Member
سلام من میگم یک مدت این مسابقه رو بزاریم کنار یعنی قفلش کنیم بزنیم تو کار یک مسابقه ی دیگه مثلا ساخت اواتار ساخت اسمایل و یک تنوعی بدیم بعد نیست . پیشنهاد من برای مسابقه یک چیز توپه که اگه سارا جان موافقت کنم بهش پی ام بدم براش مسابقه رو شرح بدم که هم سطح بچه ها رو می بره بالا و هم تنوع خیلی توپیه.

Saeed

Well-Known Member
30min گفت:
gilas, pouya saadeghi DrSaeed, Erfan, hhhhaaaa, main, hhhhaaaa شما دوستان که مدام بابت پست ها تشکر میکنید چرا شرکت نمیکنید ؟!

30مین جان سلام

من اگه وقت داشتم حتما شرکت میکردم ( :rose: ) !! مهمترین معیار من قبلا ( 4،5 باری ) که شرکت میکردم اول ایئده بود تا پیاده سازی کار !! ( نظر شخصی ) که کمتر بهش بها میدادن !!

در هر صورت من اگه وقت آزاد پیدا کنم حتما شرکت میکنم تا کنار دوستانم باشم :)

wild-mans

Member
سلام
به نظر من نوع مسابقه اشکالی نداره درواقع بهنام جان الان هم با وجود موضوعات مختلف که کاربرها میدادن این کار خیلی متنوعه چون چهاچوب بسته ای مسابقات ندارن البته شاید پیشنهاد شما باعث بهتر شدن بشه ولی درکل به نظر من به دلیل امتحانات دانشگاهها اینجا به این روز افتاده.
یاحق

pouya saadeghi

Active Member
از این بحث ها که بگذریم یک چیزی که مشخص هستش بچه ها از وضعیت حال حاضر حمایت نمیکنن .
پس چه دلیلی داره سارا که پافشاری کنیم که تغییری داده نمیشه و مسابقه رو کنسل کنیم ؟!
من پیشنهاد میکنم تغییر ایجاد کنیم .
موضوع مسابقه رو عوض کنید .
سبک و سیاق اجرا رو عوض کنید .
البته من پیشنهادی رو هم به سارا دادم چند هفته پیش در مورد یک مسابقه جدید که نمیدونم امکان اجراش نبود یا چیز دیگه ؟!

تشکر که فکر نمیکنم تعهد به شرکت در مسابقه باشه. :-?
راستش من وقتی ایده خوبی برای اجرا داشته باشم (+وقت کنم) شرکت میکنم...
یکمی هم موضوع ها جالب نیستن(گسترده تر بشن بهتره)
/ با ایجاد تغییر هم موافقم ...

hhhhaaaa

Member
حسین

خوب اینجا جای بحث هستش دیگه بیاین نظراتتون رو بگین .
موفق باشید .

سلام 30دقیقه جون

راستش من به خاطر دو مورد زیر شرکت نمیکردم :

1- موضوع جالب (این آخرا موضوع های جالبی انتخاب نمیشد که طرفدار داشته باشه، کسی که موضوع رو انتخاب میکنه باید فکر همه چیز رو بکنه مثلا حافظ رو چه ایده ی نوعی میشه روش پیاده کرد ! و ...)

2- امتحانات و وقت ( یه دلیل کم شرکت کردن این آخرا امتحانات میتونه باشه ! راستش وقت زیادی نمیخاد شرکت کردن تو این مسابقه ولی باور کن بعضی ها همین 5دقیقه یه رب هم وقت ندارن !)

موفق باشی دوست عزیز :rose:

30min

Banned
البته در این که تعهدی وجود نداره برای شرکت در مسابقه شکی نیست اما من موندم پس این دنبال کردن ها و تشکر ها واسه چیه ؟!
سمبلیک که نیستش .
در ضمن 30مین جان به hhhhaaaa (حسین) 2بار اشاره کردی !! دلیل خاصی داره !! :green:
آخه ایشون بیشتر تشکر کرده ! :wink:
ببینید اگر میخوایم دلیل شرکت نکردن رو بگیم بهتر هستش دلیل واقعی رو بگیم نه اینکه بیایم یک سری مطالبی رو بگیم که جای تعجب داره !
بعضی دوستان مشغله رو میگن .
بابا به خدا منم شاغل هستم این دوستانی که شرکت میکنن هم همینطور خیلی ها امتحان دارن و ..........
یعنی واقعا هفت روز هفته شما ساعت 1 میرین 12 میاین ؟! :wink:
من بازم پیشنهاد میگم تغییر اعمال کنید و مسابقه رو جذاب کنید .
مطمئنا یکی از دلایل کم شرکت کردن جایزه هستش چه مادی چه معنوی ! :wink:
اینقدر بچه ها به صورت مستمر بحث کردن در گذشته که نه ما به جایزه اهمیت نمیدیم و برای بهتر شدن کارها شرکت میکنیم .
پس چی شد ؟!
آقای پویا موضوع از حافظ بهتر چی میخوای پس ؟!
کی گفته که طرحی نمیشه داد ؟! هزار تا طرح میشه داد.
شاید یکی از دلایل کمبود ایده اینه که همه تمایل به کلیشه دارن .
امیدوارم بنیامین از حرف من ناراحت نشه طرح ایشون به نظر من طرح شیکی بودش و از لحاظ بصری چشم نواز اما یک جورایی کلیشه ای بود .
شاید اولین ایده که به ذهن برسه استفاده از این مقبره باشه . ( از آخر این رک گویی من کار دستم میده ! :wink: ساری بنی )
از بحث پرت نشیم .
به قول یکی از دوستان این مسابقه وقت زیاد نمیخواد .
به نظر من وقت کافی برای این مسابقه نصف روز هستش که کاملا ایده بیاد تو ذهن و یک طرح آبرومندانه اجرا بشه .
میخوام یکی بیاد بگه من نصف روز تو هفته وقت ندارم ! بیاد بگه دیگه ! :wink:
پس لطفا دلایل اصلی رو بگین به نظر من وقت و موضوعات انتخابی دلیل منطقی نیستش .
قفل کردن رو که اصلا فکر نمیکنم مفید باشه .
در هر صورت همه چی به مدیر نگاه میکنه .
راستی یک سئوال هم دارم که اگه عرفان سر بزنه دوست دارم جوابش رو بدونم .
عرفان شما چرا شرکت نمیکنی ؟! سارا شما چطور ؟! :wink: ( کیف میده گیر بدی به مدیرا ) مانی تو دیگه چرا ؟! :green:
به نظرم حضور حتی یک مدیر در مسابقه هم میتونه کمک کنه که بچه های دیگه هم ترغیب بشن به شرکت کردن .
خیلی شد دیگه باید برم :green:.
بای .

Erfan

Active Member
خب سیمین جان، راستش حجم کاری روی دوش من اجازه نمیده که همچین کاری کنم.
درسته، در روزهای ابتدایی چند بار شرکت کردم و بعدش چون عضو تیم داوری شدم دیگه نمیتونستم شرکت کنم و حالا هم دیگه وقت نمیکنم شرکت کنم.

خب هر شخص مشکلات و حجم کاری خودش رو داره که منم مثل خیلی های دیگه.
خیلی دوست داشتم میون بچه باشم و شرکت کنم، اگر بتونم بازم شرکت میکنم.

wild-mans

Member
سلام
سرکار خانم سیمین شمایی که میگی نصف روز وقت لازمه و میگید که شاغل هم هستید یکی مثل من به خاطر مشغلش(الکی دوست ندارم و خوشم نمیاد بگم سرم شلوغه) ولی من حتی سر کلاس هم وقتی استاد میگه الف ذهن میره درگیره اوید لیکویید و اون عروس دومادا از فیلمشون خوششون بیاد و نمیدونم اون افکت اینطوری بشه بهتره و جوریه که بعضی وقتها تو خواب افکت می بینم و پاشمیشم یادداشتش می کنم حالا شما انتظار داری با این افکار درهم برهم آدم تمرکز هم بکنه تازه این امتحانات دانشگاهها هم که پشت سرهم هستن و کلی مشغولیات فکری میسازن انشالله بعد از 13 اگه عمری باقی بود و روزگار بهتر از این شد بچه ها شرکت می کنن.
یا حق

Saeed

Well-Known Member
30مین جان اگه از تایم فاکتور بگیریم یه سری مسائل دیگه هم هست که قبلا در موردش بحث کردم .... !!

یعنی واقعا هفت روز هفته شما ساعت 1 میرین 12 میاین ؟!

من 1 میرم دیگه برنمیگردم :green: :lol:

موافقم

به نظرم حضور حتی یک مدیر در مسابقه هم میتونه کمک کنه که بچه های دیگه هم ترغیب بشن به شرکت کردن .

موافقم

به نظر من وقت کافی برای این مسابقه نصف روز هستش که کاملا ایده بیاد تو ذهن و یک طرح آبرومندانه اجرا بشه .

موافقم

گفتم اینجوری هم حرفاتو بیشتر تر تائید کنم که باز نگی همش میاد تشکر میکنه در میره ^. -

با یه تغییر و تحول مطمئنم من که هم مسابقه دوباره جوه قدیمو پیدا میکنه هم یه رغابت جدید تو فروم ایجاد میشه :دی

البته حرف اول و آخر رو مدیر مسابقه باس ( آبجی سارا ) باید بگه :rose:

hhhhaaaa

Member
حسین

آخه ایشون بیشتر تشکر کرده ! :wink:
:cool:

ببینید اگر میخوایم دلیل شرکت نکردن رو بگیم بهتر هستش دلیل واقعی رو بگیم نه اینکه بیایم یک سری مطالبی رو بگیم که جای تعجب داره !
بعضی دوستان مشغله رو میگن .
بابا به خدا منم شاغل هستم این دوستانی که شرکت میکنن هم همینطور خیلی ها امتحان دارن و ..........
یعنی واقعا هفت روز هفته شما ساعت 1 میرین 12 میاین ؟! :wink:
اگه سارا بپرسی یادش باشه من شده طرح هم بزنم ولی وقتشو نکنم ارسال کنم چند ساعت دیر رسیده باشم ! :دی

icon14.gif

مطمئنا یکی از دلایل کم شرکت کردن جایزه هستش چه مادی چه معنوی ! :wink:
اینقدر بچه ها به صورت مستمر بحث کردن در گذشته که نه ما به جایزه اهمیت نمیدیم و برای بهتر شدن کارها شرکت میکنیم .
پس چی شد ؟!
icon14.gif

آقای پویا موضوع از حافظ بهتر چی میخوای پس ؟!
کی گفته که طرحی نمیشه داد ؟! هزار تا طرح میشه داد.
icon13.gif

میخوام یکی بیاد بگه من نصف روز تو هفته وقت ندارم ! بیاد بگه دیگه ! :wink:
icon13.gif

پس لطفا دلایل اصلی رو بگین به نظر من وقت و موضوعات انتخابی دلیل منطقی نیستش .
icon13.gif

قفل کردن رو که اصلا فکر نمیکنم مفید باشه .
icon14.gif

icon14.gif

----------------------------
آقا من نظرمو در مورد حرف های سیمین گفتم ولی در کل باهاش موافقم :wink:
دوستان سیمین تا اونجایی که من میدونم واسه مسابقات و اینجور چیزا نظرات سازنده ای میده ولی بیشترمون نمیدونم چرا طرفشو نمیگیریم و میشه هیچی :-?حرف بدی نمیزنه :wink: خیر انجمن رو میخاد :wink:
سیمین و دوستان با این حرفم چطورین ؟ :
شامل کل بخش های مجید آنلاین میشه، تعدادی از مدیرا میگن وقت نداریم و مدیر انجمن هستن خوب وقتی مدیریت رو قبول میکنن باید فکر این وقتا رو هم بکنن دیگه نکه ساعت 12 شب بیان یه نیم ساعت سر بزنن یا روزی یه نیم ساعت بیان برن! اونوقت مدیر انجمن هستن ولی یکی روز و شبشو میزاره واسه انجمن ولی کاری از دستش بر نمیاد! که مسابقه رو بچرخونه یا از این چیزا :-? یکی از مشکلات بزرگ انجمن این میتونه باشه! امیدوارم منظورمو خوب رسونده باشم :wink:

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا