مرورگر جديد fireFox رقيبي سرسخت براي InternetExplorer

از مرورگر جديد firefox1 راضي هستيد؟

• خوب است

رای: 0 0.0%
  • جالب نيست

رای: 0 0.0%

• مجموع رای دهندگان
    10

mehran64

Member
موزيلا اخيرا مرورگر جديد خود را با نام فايرفوكس در اختيار عموم قرار داده است.مرورگرMozilla نامي آشنا براي لينوكس كاران است و املنند لينوكس جزو برنامه هاي openSource محسوب ميشود.ورژن1 فايرفوكس را ميتوانيد از سايت www.mozilla.com دريافت كنيد.
اين مرورگر جديد در مقابل IE از توانايي ها و قابليت هاي بيشتر برخوردار است.بهتر است اول اين مرورگر را نصب كنيد تا بيشتر در مورد آن بحث كنيم.

Mozila مرورگر جالبيه ولي خوب يه ايرادايي داره مثلا وقتي سايت takdownload رو باش باز مي كني صفحه به هم ريختس.
به نظر من همه بروزرها خوبن ولي IE از همه بهتره.
مشكلات امنيتيش هم صرفا به اين دليله كه زياد استفاده ميشه

oxygenws

Active Member
1- بحث در مورد فایرفاکس می باشد.
2- امنیت را هیچ مناسبتی با استفاده زیاد یا کم اون نیست.
3- سایت تک دانلود هیچ مرجع درستی برای مقایسه نیست، طراحان اون سایت اطلاعات کافی در مورد طراحی وب ندارند. (دو تا شون از دوستان خوب اینجانب هستند)

موفق باشید، امید :)

taher007

Member
از بزرگترین محاسن مرورگر مذکور extension های فراوان اون هست (که از ثمرات open source بودنشه)
از معایب هم « نیاز به نصب پلاگین ها» (جاوا و...) میشه نام برد...
در کل عالیست...

masood_y

Member
taher007 گفت:
از بزرگترین محاسن مرورگر مذکور extension های فراوان اون هست (که از ثمرات open source بودنشه)
در کل عالیست...
به نظر منم اگر مشكل و بدبختي نصب Plugin ها حل مي شد ديگه حرف نداشت. (مخصوصا در لينوكس)

masood_y

Member
taher007 گفت:
در کل عالیست...
به نظر منم اگر مشكل و بدبختي نصب Plugin ها حل مي شد ديگه حرف نداشت. (مخصوصا در لينوكس)

masood_y

Member
taher007 گفت:
در کل عالیست...

mehran64

Member
نظرات دوستان كاملا صحيح ميباشد.
اما محاسن اين مرورگر از معايبش خيلي بيشتر است.
به طور مثال سرعت بي نظيري دارد به خصوص اگر كه سايت عكس هاي زيادي هم داشته باشد.

shahab_faghihi

New Member
سلام .
من Firefox دارم و راضی هم هستم ، فقط یک مشکلی هستش و آن اینه که وقتی مثلا در Yahoo messenger میخواهید Email خود را باز کنید به جای اینکه در یک صفحه ی جدید باز کند (در صورت وجود صفحات قبلی)در یکی از همان صفحات باز میکند ... کسی دلیلش رو میدونه ؟؟؟

mehran64

Member
ميتوانيد هنگام كليك روي يك لينك كليد shift را نگه داريد تا صفحه در يك پنجره جديد باز شود.

oxygenws

Active Member
سی++
فکر کنم تحت +GTK توسعه داده شده بود.

مسلما سورسش رو می تونید از اینتنت بگیرید :)

mehran64

Member
راستی این خبر را هم اضافه کنم که کاربران IE حدود 6درصد کاهش یافتند و کاربران firefox حدود 5 درصد افزایش یافتند که این رقم جالبی است.

oxygenws

Active Member
GTK+ سری تابع ها و کلاس هایی که با C++ نوشته شده که برای ساختن برنامه های گرافیکی استفاده می شه. مثلا محیط GNOME لینوکس با GTK توسعه داده شده :)

h_m_monfared

New Member
سلام به همگي لطفا اگر كسي در مورد نصب يونيكس اطلاعاتي دارد به [email protected] بفرستد ممنون مي شم پروژه دانشگاهي است لطفا مرا دريابيد

INTELDG33FB

New Member
با وجود opera چرا از دیگر مرورگرها صحبت میکنید
لطفا فقط یک بار opera رو نصب کنید فقط یک بار

جدیدترین ارسال ها

بالا