...::: مديران هاستينگها پاسخ بدهيد :::...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

webmaster

Member
ثبت دامنه .ir یکساله بدون میزبانی 6000 تومان. پنج ساله 14000 تومان.
ثبت دامنه .ir یکساله با میزبانی 5000 تومان. پنج ساله 12000 تومان.

oxygenws

Active Member
ممنون از اطلاعاتت...

امروز (یازدهم آذر ماه هشتاد و پنج) ما از ورژن 5.1.6 استفاده می کنیم. برنامه زمانی هم مشخص نیست. ما بعد از تست نگارش جدید و در صورت عدم وجود مشکل آن را ارتقاء می دهیم.
واقعا چرا به این نتیجه نرسیدید که بیاین روی نسخه 5.2؟؟ واقعا تیم امنیتی دلتا این مشکلات امنیتی خطرناک رو ندیده؟؟
http://secunia.com/advisories/22653/

البته غیر از مورد بالا، مشکلات دیگه ای هم موجود هست...

webmaster

Member
نسخه ای که ما استفاده می کنیم customize شده و هیچ مشکلی نداره. همانطور که عرض کردم ما بعد از تست نگارش جدید و در صورت عدم وجود مشکل آن را ارتقاء می دهیم.
نسخه 5.2 روی برخی از CMS ها کار نمی کنه و در حال بررسی هستیم. اما مجدداً عرض می کنم که نسخه 5.1.6 ما هیچ مشکل امنیتی ندارد.
غیر از مورد فوف فرمودید که مشکلات دیگری هست. لطفاً بفرمائید.

oxygenws

Active Member
نسخه ای که ما استفاده می کنیم customize شده و هیچ مشکلی نداره. همانطور که عرض کردم ما بعد از تست نگارش جدید و در صورت عدم وجود مشکل آن را ارتقاء می دهیم.
من این حرفت رو باور نمی کنم، می تونی لینک دانلود این نسخه کاستومایز شده رو بدی؟؟
اگر هم خودتون کاستومایز کردید، diff تغییرات اعمال شده رو بدید ممنون میشم.

غیر از مورد فوف فرمودید که مشکلات دیگری هست. لطفاً بفرمائید.
به لاگ تغییرات نسخه 5.2 مراجعه کنید.

webmaster

Member
من این حرفت رو باور نمی کنم، می تونی لینک دانلود این نسخه کاستومایز شده رو بدی؟؟
اگر هم خودتون کاستومایز کردید، diff تغییرات اعمال شده رو بدید ممنون میشم.

شرمنده، امکانش نیست.
اما می تونم بهتون 7 روز تست بدم تا خودتون امنیت رو محک بزنید.

morsoltany

Active Member
در مورد هاست های مای میزبان :
1- تعداد اکانت ftp : نامحدود
2- تعداد رایگان پارک دامین : 10 عدد
3- سایتمان هم در حال تغییر و ساخت است ولی سایت فعلی MyMizban.com است و قیمت های جدید و ... هم در أدرس زیر است :
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=62385
4- قیمت دامین ها :
.ir : 4500
com and etc : 8000
5- سرور در امریکا است .
6 - فعلا فانتاستیکو نداریم و هر چی مشتری می خواد حتی فارسی بصورت مجانی نصب می کنیم .
7 - فروم mydownload.ir انجمن شرکت است .
8- شرکتمان هم ثبت شده و شماره تلفن های شرکت 44008444 , 44008434 می باشد
آدرس شرکت : صادقیه - بلوار فردوس - گلستان جنوبی - پلاک 75
9 - از لحاظ امنیتی سایت xcone و چند گروه هکر ما را پشتیبانی می کنند .
10 - بک آپ روزانه داریم به صورت ضبدری
11- منظور این سوال را نفهمیدم
12- هر شب که نه ولی هر چند وقت یک بار این کار را انجام می دم .
13 - 4.4.3 قراره تا اخر ماه 5 بشه
14- cpu : 3.2 dual
ram 2 gig
hard 2*160

morsoltany

Active Member
در مورد باگ امنیتی هم چون خودمان می دونیم داریم عوض می کنیم .
البته از نظر باگ امنیتی گروه پشتیبانی این مشکل را برطرف کردن .
در مورد ضربدری بودن بک آپ ما یک پک آپ از یک دیتا سنتر دیگه گرفتیم ( البته نه یک سرور میشه گفت یک وی پی اس ) و بک آپ هاست ها در یک جای دیگه است که اگر یک موقع سرور به دلایلی مشکل پیدا کرد ( مثلا سرور سوخت ) سایت ها خراب نباشه .

oxygenws

Active Member
در مورد باگ امنیتی هم چون خودمان می دونیم داریم عوض می کنیم .
نسخه 4.4.4 حدود ۴ ماه پیش منتشر شده، تازه الان درک کردید که باگ داره؟

در مورد ضربدری هم ممنون. فکر کنم بهش بگن remote backup.... باز هم نمی دونم، شاید من منظورتون رو بد متوجه شده باشم.

morsoltany

Active Member
نسخه 4.4.4 حدود ۴ ماه پیش منتشر شده، تازه الان درک کردید که باگ داره؟

در مورد ضربدری هم ممنون. فکر کنم بهش بگن remote backup.... باز هم نمی دونم، شاید من منظورتون رو بد متوجه شده باشم.

نه من اشتباد گفته بودم .
درسته که باگ داره ولی ما هم قرار که عوض کنیم .
در ضمن تا آخر این هفته هم سرور چین را تحویل می گیریم که سایت های warez مشکلی نداشته باشند .

siavashmusic

Active Member
ممنون از اطلاعاتت...

واقعا چرا به این نتیجه نرسیدید که بیاین روی نسخه 5.2؟؟ واقعا تیم امنیتی دلتا این مشکلات امنیتی خطرناک رو ندیده؟؟
http://secunia.com/advisories/22653/

البته غیر از مورد بالا، مشکلات دیگه ای هم موجود هست...

با وجود مواردي كه گفتيد اما بسياري از سرورها هنوز از نسخه 4.4.4 دارند استفاده ميكنند از جمله همين پرشين سرويسز خودمون !مگه مشكلي هست؟(البته كه هست اما . . .)

گاهي اوقات پيش مياد كه مثلا Zend هنوز Zend Optimizer برای نسخه 5.2.0 منتشر نکرده پس اجبارا بايد روي نسخه 5.1.6 استاپ كنند تا در زمان معيين نسخه Zend Optimizer برای نسخه 5.2.0 منتشر بشه اين مورد دقيقا 2 هفته پس از انتشار نسخه جديد Php ادامه داشت تا ورژن جديد optimizer ريليز شد

oxygenws

Active Member
با وجود مواردي كه گفتيد اما بسياري از سرورها هنوز از نسخه 4.4.4 دارند استفاده ميكنند از جمله همين پرشين سرويسز خودمون !مگه مشكلي هست؟(البته كه هست اما . . .)
نه، 4.4.4. مشکلی نداره.... اما سرور ایشون از 4.4.3 استفاده می کنه و 4.4.3 مشکل داره :)

گاهي اوقات پيش مياد كه مثلا Zend هنوز Zend Optimizer برای نسخه 5.2.0 منتشر نکرده پس اجبارا بايد روي نسخه 5.1.6 استاپ كنند تا در زمان معيين نسخه Zend Optimizer برای نسخه 5.2.0 منتشر بشه اين مورد دقيقا 2 هفته پس از انتشار نسخه جديد Php ادامه داشت تا ورژن جديد optimizer ريليز شد
درسته... می تونید بین کرک شدن احتمالی با کار نکردن سایت یکی رو انتخاب کنید.
البته در برخی موارد میشه نسخه پایین تر رو کاری کرد که امن بشه... در برخی موارد.

morsoltany

Active Member
با توجه به اینکه php 5 و 5.02 هم از نظر امنیتی مشکل داره از نصب انها منصرف شدیم .
همچنین مشکل امینیتی php 4.4.3 هم بر طرف شد و ما نسخه پچ شده را نصب کرده ایم .

همچینین یکی از دوستان مجید انلاین هفته پیش به من ایمیل زد برای هک کردن سرور ( یوزر M@s0oD H!v++ از تیم امنیتی DeltahackingSecurityTEAM ) و از روز جمعه عصر اکانت تستی در اختیار این دوست قرار گرفته
دوستان دیگری که هکر هستند و دوست دارند این سرور را محک بزنند و در ازای هک سرور 2 گیگ هاست رایگان بگیرند به ایمیل [email protected] ایمیل بزنند .

webmaster

Member
باگ خطرناکی روی سرور شما کسف شده و طی چند روز آینده در صورتی که اکانت را نبندید سایت های شما را هک کرده و لیست آنها را در همینجا قرار می دهیم.

morsoltany

Active Member
با سلام
با توجه به اینکه من خودم اعلام هک را در اینجا دادم پس لزومی به بستن اکانت نیست و اگر واقعا سرور مشکل داره پس باید رفع بشه
من منتظر اطلاعات شما هستم
همچنین در مورد اکانت رایگانی که گفته بودم 100% خواهم داد

webmaster

Member
با سلام
با توجه به اینکه من خودم اعلام هک را در اینجا دادم پس لزومی به بستن اکانت نیست و اگر واقعا سرور مشکل داره پس باید رفع بشه
من منتظر اطلاعات شما هستم
همچنین در مورد اکانت رایگانی که گفته بودم 100% خواهم داد

لطف کنید اکانت ما رو بدید که سرورتون Update شد دوست عزیز.
Ip Address سرور شما 209.190.6.66 هست و ما برای نشون دادن ضعف امنیتی دو سایت parswebspace.com و dakhme.com را مورد حمله قرار دادیم. که می تونید برای اثبات ادعای ما به لینک http://www.zone-h.org/component/option,com_attacks/Itemid,43/filter_ip,209.190.6.66 مراجعه فرمایید.
لازم به ذکر است طی این چند ماه سایت های ariatools.com و saharhost.parsgiga.com و p30network.com و iranianhostings.com هم که روی این سرور قرار دارند مورد حمله قرار گرفته اند.

-----
موفق و پایدار باشید
گروه امنیتی دلتا

Ali_Farhadi

Member
با سلام

اطلاعات زیر در رابطه با هاستینگ میهن نیک به آدرس MihanNIC.com می باشد.
البته من مدیر هاست نیستم فقط برنامه نویسم.

1-تعداد اكانت اف تي پي ؟ و تعداد ادآن دامین؟(رایگانش)
ftp نا محدود
addon domain رایگان نمی دهیم.

2-سرويس پاركد دومين ارائه مي شود؟(آيا رايگان است؟)
بله رایگان و بدون محدودیت

3-لطفا آدرس(لینک) قیمتهای پلنهای هاست خود را یاداشت کنید.
در نوار بالای سایت لینک تعرفه ها موجود می باشد.

4-دامنه آي آر ثبت مي كنيد؟(لینک قیمتهای کلیه دامنه ها را قرار دهید)
بله، لیست قیمت ها در سایت موجود می باشد.
ضمنا میهن نیک نماینده پژوهشگاه دانشهای بنیادی می باشد.

5-مكان سرور(كشور) و نام ريسلري كه شما با آن كار مي كنيد.
دو سرور از ev1 و دو سرور از multacom می باشد. (همه سرور ها در آمریکا می باشند.)

6-نسخه فانتاستيكو (شماره اش را ذکر کنید-جدیدترین معنی نداره)؟
نمی دونم.

7-فروم(تالار گفتگو) بروز و پشتيباني توسط فروم(پاسخگويي به سوالات مشتريان) داريد؟
در حال حاضر فروم نداریم. ولی سیستم تیکتینگ برای پشتیبانی داریم.

8-شركت ثبت شده داريد و فاكتور رسمي صادر مي كنيد؟
بله
شرکت در سال 79 به صورت رسمی ثبت شده. البته فعالیت حرفه ای در زمینه هاستینگ رو از سال 80 با نام وب آرا شروع کردیم که حالا با عنوان میهن نیک فعالیت میکنیم.

9-از لحاظ امنيتي تضميني داريد؟بفرض هك شدن سرور شما چه مسوليتي برعهده خواهيد داشت؟
هیچ تضمینی وجود ندارد. گرچه ما تمام توان خود را در جهت جلوگیری از وقوع چنین حوادثی به کار خواهیم بست.

10-وضعيت بك آپ فايلها و ريكاوري آنها چگونه است؟(و هزينه احتمالي دقیقا ذکر شود)
remote backup به صورت هفتگی از تمام هاست ها تهیه میشود. (رایگان)
البته ما در مورد بک آپ ها هیچ تعهدی نداریم و وظیفه بک آپ گیری به عهده مشتری است.

11-در وضعيتي نظير دپلنت شما چه خواهيد كرد و چه مسوليتي بر عهده خواهيد داشت؟
همانطور که در توافقنامه خدمات ذکر شده در صورت بروز چنین شرایطی ما هیچ مسئولیتی نداریم. ولی تمام آنچه که در توانمان باشد انجام خواهیم داد.
قاعدتا در این شرایط از دیتاسنتر دیگری سرویس خواهیم گرفت و هاست ها به آنجا منتقل خواهد شد.

12-آيا سي پنل را بروز رساني ميكنيد؟(هر شب يا خير)
بله.
در مورد اینکه بروز رسانی هر شب انجام میشه یا خیر من اطلاعات ندارم اگر اشتباه نکنم باید auto update باشه

13-ورژن پي اچ پي موجود بر روی سرور لطفا شماره دقیق را بیان فرمایید(جدیدترین ورژن که نشد جواب) و برنامه زمانی هاست شما جهت آپدیت آن چیست؟
در حال حاضر آخرین ورژن php یعنی 4.4.4 بر روی سرور ها نصب هست.
البته یکی از سرور ها ورژن 5.2 نصب هست.

14-لطفا همراه با جواب سوال ها مشخصات سرور هاتون را نیز بفرمایید.
در حال حاضر چهار سرور اختصاصی که دارای دو پردازنده 2.8 و یک گیگ رم می باشند.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا