...::: مديران هاستينگها پاسخ بدهيد :::...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
با سلام
پس از چند سال كار با هاستهاي لينوكس به تجربه سوالات زير برايم مشخص شده به كليه علاقمندان پيشنهاد مي شود پيش از خريد فضاي ميزباني پاسخ مديران هر شركت به سوالات زير در اين تاپيك را مطالعه كنند:

1-تعداد اكانت اف تي پي ؟ و تعداد ادآن دامین؟(رایگانش)

2-سرويس پاركد دومين ارائه مي شود؟(آيا رايگان است؟)

3-لطفا آدرس(لینک) قیمتهای پلنهای هاست خود را یاداشت کنید.

4-دامنه آي آر ثبت مي كنيد؟(لینک قیمتهای کلیه دامنه ها را قرار دهید)

5-مكان سرور(كشور) و نام ريسلري كه شما با آن كار مي كنيد.

6-نسخه فانتاستيكو (شماره اش را ذکر کنید-جدیدترین معنی نداره)؟

7-فروم(تالار گفتگو) بروز و پشتيباني توسط فروم(پاسخگويي به سوالات مشتريان) داريد؟

8-شركت ثبت شده داريد و فاكتور رسمي صادر مي كنيد؟

9-از لحاظ امنيتي تضميني داريد؟بفرض هك شدن سرور شما چه مسوليتي برعهده خواهيد داشت؟

10-وضعيت بك آپ فايلها و ريكاوري آنها چگونه است؟(و هزينه احتمالي دقیقا ذکر شود)

11-در وضعيتي نظير دپلنت شما چه خواهيد كرد و چه مسوليتي بر عهده خواهيد داشت؟

12-آيا سي پنل را بروز رساني ميكنيد؟(هر شب يا خير)

13-ورژن پي اچ پي موجود بر روی سرور لطفا شماره دقیق را بیان فرمایید(جدیدترین ورژن که نشد جواب) و برنامه زمانی هاست شما جهت آپدیت آن چیست؟

14-لطفا همراه با جواب سوال ها مشخصات سرور هاتون را نیز بفرمایید.
از ذکر کلی گویی هایی نظیر "آخرین ورژن "و این حرفا بشدت بپرهیزید .مبحث حاضر را افراد متخصص مشاهده کرده و شاید به شما بخندند!
:)

در ضمن اگر لينك مي دهيد لينك جواب سوال باشد نه كلي گويي!

آخرین ویرایش:

oxygenws

Active Member
چند مورد:
- سوال 3 شما بی دلیل می باشد. این سوال در زمان خاصی مهم بود که شاید تا 6 ماه دیگه هیچ اثری از جی دی های مورد نظر شما نباشه.

- سوال 4 ---هیچ--- ربطی به یک شرکت خدمات هاستینگ نداره.

- سوال 9 شما، بخش اول، مهم می باشد، اما اینکه اون تضمین چی باشه و چگونه برخورد بشه، خیلی مهم تره. تضمین های الکی و به درد نخور زیادی هست که کاربران عمومی از پشت قضیه بی خبرند.
اصولا کسی که ضمانت 100% برای امنیت سرورش بکنه، در ابعاد سرویس دهندگان ایرانی و هزینه های فعلی خریداران، شرکت یا فرد احمقی بیش نیست.

- سوال 11 شما، مهمه، ولی مسلما هیچ مسئولیتی با شرکت خدمات دهنده نیست. در موردی در بهمن ماه، همین دپلانت، چندین سرور رو بدون خبر بست (در دی ماه بود که فقط 2 روز وقت داد) حال اگر شرکت ضمانتی هم بکنه، چه ضمانتی هست که مثلا به یک دلیل دیگه (که الان به فکر من و شما نمی رسه) سایت بسته نشه!!

(به آقا فرامرز عزیز هم سلام برسونید :) )

بهر حال استاد راهنمایی فرمودند .
1-وقتی شما برای جای دیگری سایت راه اندازی میکنید فاکتور خیلی مهمه.در شهر ما که اینطوریه.
معمولا اگر شرکت ثبت شده نباشند برای فاکتور من و من مینکدد:)
بقیه موارد را هم صرف هاستینگ مد نظرم نبود شرکت مهمه اصلا وجود داشته باشه
من هنوز منتظر این آقایون هاست هستم...

oxygenws

Active Member
آیا اینجانب اجازه انتقاد از صحبت های دوستان هاست فروش را دارم؟؟؟ آیا برخورد بدی در برابر انتقادات (عموما منفی) من نخواهد شد؟!

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
-تعداد اكانت اف تي پي ؟ و تعداد اد آن دامین؟(رایگانش)
بستگی به پلنی که خریداری میکنید داره ! و هر ادان دومین هزینش 3000 تومان هستش.

-سرويس پاركد دومين ارائه مي شود؟(آيا رايگان است؟)
نه ما این سرویس رو ارائه نمیدیم

ورژن جي دي سرور شما؟
همیشه بروز هست یا اگر بروز نباشه با یک کلیک میشه به روز کرد

-دامنه آي آر ثبت مي كنيد؟
بله

-مكان سرور(كشور) و نام ريسلري كه شما با آن كار مي كنيد.
در فلوریدای آمریکا و در مونترال کانادا

-نسخه فانتاستيكو؟
همیشه به روز هستش (آخرین نسخه)

-فروم بروز و پشتيباني توسط فروم(پاسخگويي به سوالات مشتريان) داريد؟
نه فقط ایمیل و تلفن و بزودی هم Helpdesk و Live Chat

-شركت ثبت شده داريد و فاكتور رسمي صادر مي كنيد؟
بله

-از لحاظ امنيتي تضميني داريد؟بفرض هك شدن سرور شما چه مسوليتي برعهده خواهيد داشت؟
نه . ما در قرار داد فروشمون هم گفتیم ما تمام سعیمون رو میکنیم اما تضمین نمیکنیم ! سایت یاهو با اون همه عظمتش هک میشه و نمیتونه تضیمین کنه هک نشدن رو اما همیشه مدیران سرور در صدد این هستن که امنیت خوبی رو فراهم کنن.

-وضعيت بك آپ فايلها و ريكاوري آنها چگونه است؟(و هزينه احتمالي)
بک آپ هر شب گرفته میشه (بصورت خودکار) بر روی یک هارد جدا گانه. اگر مشکلی از طرف سرور پیش بیاد برگردوندن اون توسط خود ما هستش اگر که خود کاربر تقاضای برگرداندن بک آپ رو داشته باشه هزینه ای دریافت میکنیم

-در وضعيتي نظير دپلنت شما چه خواهيد كرد و چه مسوليتي بر عهده خواهيد داشت؟
تمام سعیمون رو میکنیم که اونها رو متقاعد کنیم اما اگر نشد ما هیچ مسئولیتی رو قبول نمیکنیم (در قرار داد فروشمون این نکته کاملا ذکر شده است)

-آيا سي پنل را بروز رساني ميكنيد؟(هر شب يا خير)
این کار بصورت اتوماتیک انجام میشه

-ورژن پي اچ پي موجود بر روي سرور و برنامه هاست شما جهت آپدیت آن چیست؟
همیشه آخرین ورژن هستش

مجید

خب مخاطب عزیز همین الان چند نکته مهم مشخص شد:
>>>
1-همه جا Add On Domain ارائه رایگان نمیشود.
2-همه هاستها Parked Domain رایگان ارائه نمیکنند.
ان شاء الله در پایان 50 پست اول جمع بندی برای مخاطب به صورت پی د ی اف تهیه و در همین سایت قرار داده می شود.
نکات مهم :
الف- خواهش من این هست که مدیران پاسخ بدهند و آدرس هاست خودشون را هم حتما در پست قرار بدهند
ب-در ضمن با گذشت زمان ممکنه سوالات مهم دیگری برای شما پیش بیاد که لازم باشه در پست اول ویرایش صورت بگیره پی ام بزنید به من و مدیران هم پستهاشون را آپدیت کنند.
بنظر من بحث خوبی میشه!

آخرین ویرایش:
تمنا میکنم با نقل قول سوال را پاسخ دهید.

سوالات اپدیت شد لطفا پاسخها هم آپدیت شود

آخرین ویرایش:
اندر احوالات ضمانت:
ببینید در مورد ضمانت به عنوان مشتری که پول داده انتظار دارم بعد هک یا بسته شدن سایتم اونو در عرض یک هفته در هاست دیگری بدون پرداخت یک پنی با همان امکانات راه اندازی کنید.
منظورم مشخصه !!!!و البته همین استاد عزیز آقا امید با اینکه تضمینی نداده بود ولی اینکار را انجام داد :) [] خدایش حفظ کناد.{}
وگرنه مجبور بودم 13 فروم را دستی نصب کنم ببین مدیر محترم این ضمانت چقدر مهمه .امیدوارم منظورم را گرفته باشی!
شما چطور مدیر محترم؟

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
از ذکر آخرین ورژن و این حرفا بشدت بپرهیزید .مبحث حاضر را افراد متخصص مشاهده کرده و شاید به شما بخندند
شهاب الدین جان من فکر کنم اگر وروژن رو بنویسیم خنده دار تر باشه !
آخه ما الان بگیم ورژن مثلا فلان هست کسی یک ماه دیگه بیاد بخونه با خودش میگه که اینا هنوز php خودشونو (به عنوان مثال ) آپدیت نکردند !!
مطمئن باش کسی که براش ورژن php یا مثلا fantastico یا هر چیز دیگه ای مهم باشه حتما در مورد اون اطلاعات داره ! یعنی میدونه در حال حاضر آخرین ورژن php جی هستش! پس وقتی یکی میگه آخرین ورژن و همیشه به روز یعنی این مورد رو تضمین کرده ! پس یعنی اون طرف که php کار هستش میتونه با استناد به همون حرف فضای مورد نظرش رو خریداری کنه. (این موضوع برای موارد دیگه هم صدق میکنه و اگر ورژن براش مهم باشه حتما آخرین نسخه اونو میدونه که چی هست)

مجید

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
راستی آقا یک پیشنهاد و اینکه اون نامه اولت رو ادیت نکنی (آپدیت) هر وقت سوال جدید خواستی بپرسی یا یک چیزی رو خواستی تغییر بدی بهتره یک پست جدید ارسال کنی اینطوری جوابها ممکنه خیلی قاطی پاتی بشه

مجید

اولش من هم همین قصد را داشتم ولی این باعث میشه مدیران یک امتحانی در بروزرسانی پس بدن.
این به نفع مشتری است ولی به عنوان مدیر هر چیز امر کنید من همان را انجام می دهم..
در مورد ورژن هم هنوز دارم فکر میکن چی بگم:)

من در زمينه هاست و .... اطلاعات كامل و حرفه اي مثل آقا مجيد و آقا اميد ندارم..

اما 1 سوال از آقاي شهاب الدين ..و اينكه من ميخوام بدونم هدفتون از ايجاد اين تاپيك و اين سوال ها چيه ؟

يا حق

دوست مامبویی عزیز!
خیلی واضحه اونقدر سرم کلاه رفته که ....
می خواهم انتقال اطلاعات کنم:)
تجربیات
هر چه رقابت بین هاستها بالاتر بره به نفع کیه عزیزم؟
البته این ویژگی اقتصاد هست!
بهر حال من فکر نمیکنم این تاپیک ضرری متوجه احد الناسی داشته باشه!
الا مدیرانی که قصد خیانت به هم وطنانشان دارند.
بهرحال واضحه که من دوستان را از نزدیک نمی شناسم .
هاست خودم را هم که دپلنت بست ....
تو این سایت هر کسی را از لحن نوشتارش میشه شناخت!
اینطور نیست؟

آخرین ویرایش:

Majid

مدیر سایت
عضو کادر مدیریت
شهاب جان در مورد بروز رسانی انیطوری کار خیلی سخت میشه چون هر روز باید کلی وقت برای بروز رسانی سوالات بکنیم :) اگر بتونی هر سوال رو بصورت یک ریپلای جدید سوال کنی و ادامه اون جوابها باشه خیلی بهتره.

مخلصیم

مجید

oxygenws

Active Member
من همچنان انتقاد نمی کنم :) (مجید جان، شما هم از انتقادات من در امان نمی مونی هااااا :پی)

مدیر سایت مجید آقا پس خواهشن سوالات را به ترتیب شماره بپرسن!الان شماره آخر 13 هست اگر کسی سوال داشت شماره را رعایت کنه اگر اجازه بدین من تاپیک حاضر را به ساپورت چند هاست ایمیل کنم ببینم میان وسط میدون؟
میدون داری کنن!!!!!
یا علی
ولی امید بی تو نمیشه!
من که سواد کافی ندارم مدیر هاست هم تا حالا نبودم نیایی جلو دیگه نمی نویسم!
پسر بد!

pooyait

Member
سلام

منم با آقا مجيد موافقم
بهتره نحوه پرسش همينطوري كه آقا مجيد فرمودند باشه.
منتظر سوالات هستم

يا علي

hositng5qm.jpg

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا