مدل دو بعدی گوشی g900 سونی اریکسون

specter-1369

Active Member
با سلام خدمت بروبچ مجید آنلاین می خواستم نظراتتون رو درباره این کار بدونم :rose: فحشم خواستین بدین من آدم انتقاد پذیری هستم تعارف نکنید یک دفعه ها! :cool: و اما مختصری در مورد کار
باید بگم که کل این کار تو محیط فتوشاپ طراحی شده با استفاده از چندتا مستطیل و مربع.بعضی سایه ها به صورت دستی منظورم با استفاده از براش کشیده شدن اما برای عمق دادن به بعضی نقاط از bevel and emboss استفاده شده.تنها موارد غیر دست ساز فونت ها + منوی صفحه نمایش و لوگوی سونی اریکسون هست باقیش دست ساز دیگه چیزی به ذهنم نمیرسه سئوالی داشتید در خدمت منتظر نظراتتون هستم شدیدا :neutral:
در ضمن از دوست و پسر عمه ی عزیزم Black_Dragon (مصطفی حسینی نژاد) خیلی خیلی خیلی ممنونم بخاطر کمک ها و راهنمایی هایی که تو این کار بهم داد

پیوست ها

• minig900.jpg
    minig900.jpg
    40 کیلوبایت · بازدیدها: 69
  • G900_ultimate.jpg
    G900_ultimate.jpg
    265.3 کیلوبایت · بازدیدها: 79
آخرین ویرایش:

kamifa1986

Well-Known Member
خيلي خوب كار كردي. منم چنتا مدل گوشي زدم ولي سطحش خيلي پايينه و بدرد فروم نميخوره. موفق باشي

Erfan

Active Member
با اینکه فقط از ابزارهای شیپ استفاده کردی ولی خیلی جالب شده.
بهتون تبریک میگم

:rose:

specter-1369

Active Member
خیلی خوب کار شده.
واقعا شبیهــــه :wink:
نظر لطفتونه چشمات شبیه میبینن مرسی :green::rose:
alionline1366 گفت:
خیلی خوب شده ایراد خواصی نمیشه گرفت

واقعا ؟ :oops: روحیم رفت بالا مرسی :oops:
yazdi_2007 گفت:
معلومه روش وقت گذاشتی - منم مثل دیگر دوستان ایرادی توش نمی بینم.:) موفق باشی

تقریبا یک روز و نصفی وقت برد در ضمن خودت موفق باشی تنکس! :-?:)

black.dragon گفت:
قابلی نداشت Azizam :green::rose::wink:
قبلانا خیلی بهتر می خندیدی مصی درست بخند :snap: شوخی کردم :green:بازم تشکر :rose:
kamifa1986 گفت:
خيلي خوب كار كردي. منم چنتا مدل گوشي زدم ولي سطحش خيلي پايينه و بدرد فروم نميخوره. موفق باشي

مرسی داداشم ایشالا که اولین نفری باشم که بابات نمونه کار یکی از گوشی هایی که طراحی کردی پست تشکر بدم

Alone Boy گفت:

شرمنده میکنی داداش مرسی :oops:
main گفت:
خیلی طبیعی کار شده آفرین:rose:
خداییییییش طبیعی شده ؟ مرسی :oops:
Erfan گفت:
با اینکه فقط از ابزارهای شیپ استفاده کردی ولی خیلی جالب شده.
بهتون تبریک میگم

:rose:
بخدا از براشم استفاده کردم :lol: نظر لطفتون ایشالا که بتونم بهتون برسم کاراتون خیلی خشمل هستن اوس عرفان با اجازه رفتم دید زدمشون :)

DrSaeed گفت:
:rose:+:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا