مدرسه برنامه نويسي حضرت زهرا (س)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nafas.php

Well-Known Member
درس آخر این دوره

اللهم صل علی محمد و ال محمد(ص)

در ادامه مبحث قبل و ارتباط دهي توابع با توجه به فولدر بندي سايت

این فایل رمزگذاری شده با انجام تمرین قبلی رمز رو بهتون میدم.

درس نهم بخش 1
درس نهم بخش 2
درس نهم بخش3
درس نهم بخش 4
درس نهم بخش5
درس نهم بخش6
درس نهم بخش7
درس نهم بخش8
درس نهم بخش9

درس نهم بخش10
درس نهم بخش11

تحویل تمرینات در این قسمت:
مدرسه برنامه نویسی حضرت زهرا(س)-تمرینات

خدایا ! چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار.
آمین!

اصلاح شد.

آخرین ویرایش:
اولا ببخشید که پیست زدم ( قرار بود که دیگه پیست نزنیم )

** ** ** ** ** ** ** **
چرا نمیشه برای شما پیغام فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( یک کانال ارتباطی برای ارتباط با شما بزارید اگر امکان داره ):rose:
** ** ** ** ** ** ** **
چرا مدیران این بخش به این مدرسه توجه نمی کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟ ( یک بخش کامل مثل مدرسه امیر المومنین که بخش آموزش ها ، تمرین ها ، ثبت نام ها ، رفع اشکال هر کدام از هم تفکیک بود و اون طوری خیلی عالی بود ):rose:
** ** ** ** ** ** ** **
آیا این آموزش ها تمام آموزشها هستند که گذاشتید ؟؟؟؟
** ** ** ** ** ** ** **
اولا من که آشنایی با برنامه نویس ندارم و کمی HTML کار کردم و اصلا پیشینه برنامه نویسی رو نداریم می تونیم با این تمرین ها شروع کنیم به یاد گیری PHP .آخه خیلی از دوستان که ثبت نام کردن همین شرایط رو دارن تمرین درس دوم رو گذاشتم
وقتی درس سوم رو دیدم اصلا الان نمی تونم تمرین همین درس رو انجام بدم (
تمرین: تقویم یک ماه، یک سال ، تقویمی که با حرکت دو دکمه بین سالها عقب و جلو شود. )
یک فکری به حال ما بکنید که چیزی نمی دونیم :sad:

** ** ** ** ** ** ** **
لطفا من قبلا پیست زده بودم و این درخواست رو داشته که چه طور باید نرم افزار ها رو دانلود کنم چون وقتی وارد این سایت ها می شیم چند تا لینک هست و نمی دونم که کدوم رو دانلود کنم ( mysql و آپاچي )

آخرین ویرایش:

nafas.php

Well-Known Member
اولا ببخشید که پیست زدم ( قرار بود که دیگه پیست نزنیم )
با سلام خدمت دوست عزیز
اشکالی نداره بعد از این می تونید پست بزنید برای اینکه آموزش ها رو بذارم گفتم پست نزنید.

چرا نمیشه برای شما پیغام فرستاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( یک کانال ارتباطی برای ارتباط با شما بزارید اگر امکان داره ):rose:
دوست عزیز میشه ارتباط داشته باشید اگر دقت کرده باشید در اطلاعات تماسی بنده ایمیلم درج شده با استفاده از اون می تونید سوالاتتون رو بپرسید.

چرا مدیران این بخش به این مدرسه توجه نمی کنن ؟؟؟؟؟؟؟؟ ( یک بخش کامل مثل مدرسه امیر المومنین که بخش آموزش ها ، تمرین ها ، ثبت نام ها ، رفع اشکال هر کدام از هم تفکیک بود و اون طوری خیلی عالی بود ):rose:
من چند دفعه به این سوال پاسخ دادهم ولی برای آخرین بار دوباره میگم من قبل از ایجاد این تایپک با مدیران هماهنگ کردم و این دوره ابتدا آزمایشی برای اینکه روند کار دستمون بیاد برگزار شد در ادامه ی مبحث ها به همین صورت مدرسه امیرالمومنین عمل میشه قبلا هم گفتم بازم میگم (گر صبر کنید ز غوره حلوا سازید)

آیا این آموزش ها تمام آموزشها هستند که گذاشتید ؟؟؟؟
نه این آموزش ها تمامش نیست برای اینکه حجم کار کمتر بشه تصمیم گرفتم دوره ای آموزش ها رو بذارم تا بتونیم روی مباحث بیشتر کار کنیم.

اولا من که آشنایی با برنامه نویس ندارم و کمی HTML کار کردم و اصلا پیشینه برنامه نویسی رو نداریم می تونیم با این تمرین ها شروع کنیم به یاد گیری PHP .آخه خیلی از دوستان که ثبت نام کردن همین شرایط رو دارن تمرین درس دوم رو گذاشتم
وقتی درس سوم رو دیدم اصلا الان نمی تونم تمرین همین درس رو انجام بدم (
تمرین: تقویم یک ماه، یک سال ، تقویمی که با حرکت دو دکمه بین سالها عقب و جلو شود. )
یک فکری به حال ما بکنید که چیزی نمی دونیم :sad:
مشکلی نداره اگه شما هیچی هم اچ تی ام ال کار نکرده باشید بازم می تونید یاد بگیرید درسته تمام تگ ها رو نمی دونید اما تگ هایی که برای این بخش لازمه در فیلم ها بیان شده هر کدام از عملکرد تگ ها رو هم که متوجه نمی شید بپرسید جواب می گیرید. با این فیلم ها هم می تونید شروع به یادگیری php کنید . کاملا بیس کار گفته شده.
در مورد تمرین درس سوم شما ابتدا باید روی تقویم یک ماه کار کنید که یک جدول لازم داره که در فیلم آموزش داده شده و اینکه یک ماه چند روز هست می دونید دیگه به همون تعداد سطرها و ستون ها رو ایجاد می کنید شما برنامه رو هرچند ناقص بنویسید به من ایمیل بزنید سوال هاتون رو بپرسید من راهنماییتون می کنم . فقط خواهش می کنم در دریافت پاسخ کمی شکیبا باشید بالاخره من هم مشغله دارم نمی تونم زود به زود پاسخ بدم البته تمام سعیم رو می کنم که زودتر پاسخ بدم ولی اگه کمی طول کشید شما با بزرگواریتون صبر کنید ممنون میشم.

لطفا من قبلا پیست زده بودم و این درخواست رو داشته که چه طور باید نرم افزار ها رو دانلود کنم چون وقتی وارد این سایت ها می شیم چند تا لینک هست و نمی دونم که کدوم رو دانلود کنم ( mysql و آپاچي )
چشم من دوباره ابزار رو خودم آپ می کنم براتون میذارم. یا زهرا
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

nafas.php

Well-Known Member
دوست عزیز nafas.php جان یه کاره شخصی دارم باهات اگه میشه ایمیلی
شماره ای بده بتونم باهات تماس بگیرم .
با تشکر. :rose:

اللهم صل علی محمد و ال محمد (ص)
با سلام
در قسمت اطلاعات تماسی پروفایل بنده به ایمیلم مراجعه کنید.موفق باشید.

HOSSEIN.D

Well-Known Member
سلام.
دوست عزیز.
ممنون بابت زحمتت.
درس اول و دوم نیست.
یعنی پاک شده.
ممنون میشم رسیدگی کنید.

آخرین ویرایش:
سلام
ممنون که اطلاع دادید اصلاح شد.
سلام
ممنون
درس سوم فقط جدول ضرب رو توضیح دادید
اما توضیحات نوشتید:
تمرین: تقویم یک ماه، یک سال ، تقویمی که با حرکت دو دکمه بین سالها عقب و جلو شود.

nafas.php

Well-Known Member
پست تکراری نزنید.

سلام
ممنون
درس سوم فقط جدول ضرب رو توضیح دادید
اما توضیحات نوشتید:
تمرین: تقویم یک ماه، یک سال ، تقویمی که با حرکت دو دکمه بین سالها عقب و جلو شود.

اللهم صل علی محمد و ال محمد (ص)
سلام
دوستان لطفا پست ها رو مطالعه کنید از این به بعد پست تکراری پاک خواهد شد.
دوست عزیز من پاسخ شما رو قبلا در پست 77 توضیح دادم.

amirz1376

Well-Known Member
سلام خیلی x2 ممنون

اگه میشه رو پرشین گیگ آپ کنید.این سایتا خودبخود لینکارو پاک میکنه.:rose:

nafas.php

Well-Known Member
ببینید در مورد تمرین درس سوم نوشتن ماه اول اصلا کاری نداره دقیقا مثل همون جدول ضرب هست
من فقط نوشتن ماه اول رو توضیح میدم برای نوشتن ماه بعدی سعی کنید بنویسید.
PHP:
<?php
print"<table border='1'><tr>";ابتدا برای اینکه یک ماه رو در قالب یک جدول نمایش بدید تگ ابتدایی جدول رو قرار می دید برای اینکه خطهای جدول دیده بشه بردر رو یک می کنید. تگ ابتدایی ایجاد سطر رو میذارید.
for($i=1;$i<=30;$i++)در این قسمت حلقه ای رو برای ایجاد تعداد روز های ماه قرار می دیم.
{
    if(($i%7)==0) برای اینکه تمام روزها در یک سطر چاپ نشه تعداد روزها رو بر 7 7تقسیم می کنیم و اگر باقی مانده برابر صفر شد به سطر بعدی منتقل میشوند در واقع این دستور هفت تا هفت تا سطرها رو می چیند.
    {
        print"<td bgcolor='#FF0033'>$i</td>";این دستور باعث می شود زمینه تمام اعدادی که در ستون هفتم قرار دارند رنگی شود که منظور جمعه ها است.
        print"</tr><tr>";در این دستور سطری از جدول تمام و سطر جدید ایجاد می شود.
    }
    else
     print"<td>$i</td>";اگر شرط مربوطه در داخل ایف برقرار نباشد یعنی اعداد در ستون هفتم در سطر خود نباشند زمینه بدون رنگ است.
}

print"</tr></table>";در این قسمت سطر آخر بسته می شود و تگ انتهایی جدول قرار می گیرد.
?>
امیدوارم توضیحات واضح باشه دیگه ساده تر از این نمی تونستم بگم.
خوب حالا باید ماه بعدی رو ایجاد کنید تنها توجه داشته باشید در سطر آخر تعدادی خانه ی خالی وجود دارد که در سطر اول ماه بعدی تعدادشون باید لحاظ شود که در اینجا مثلا در سطر آخر دو عدد 29 و 30 رو داریم بنابراین در سطر اول ماه بعد باید دو روز خالی داشته باشیم و این روند برای ماه های بعدی ادامه دارد.

68a18275455a.jpg

less3.jpg

آخرین ویرایش:

nafas.php

Well-Known Member
درس اول

سلام دوستان درس اول و دوم اشتباها پاک شدن من دوباره میذارم .

با سلام خدمت دوستان فیلم ها رو آماده کردم سعی کردم به بخش های کوچکتر تقسیم کنم تا راحتتر دانلود بشه از اول دوباره میذارم دوستانی که نتونستن دانلود کنن بتونن فایل رو بردارن.

آخرین ویرایش:

nafas.php

Well-Known Member
آخرین ویرایش:

nafas.php

Well-Known Member
آقا من که گیج شدم !!!!!!

میشه بگین اول تا آخر به ترتیب کدومن؟

ممنون

با سلام دوست عزیز
اولا تشکر می کنم از دوست محترم که ترتیب درسها رو دوباره قرار دادن.

اما فکر می کنم اگر کمی با دقت به عناوین و متن پست ها نگاه کنید ترتیب ها مشخصه این دو تا درس اول هم قبلا گفتم اشتباها پاک شده بود دوباره گذاشتم. سوال دیگه ای دارید در پروفایل بنده بپرسید لطفا. ممنون. موفق باشید.

I-like-DDD

Well-Known Member
شرمنده من تازه وقت کردم درسارو نگاه کنم فایل های زیپ پسورد دارن پسوردشون چیه ؟!

nafas.php

Well-Known Member
شرمنده من تازه وقت کردم درسارو نگاه کنم فایل های زیپ پسورد دارن پسوردشون چیه ؟!

سلام
پست ها رو دقیق تر مطالعه کنید متوجه می شید.

در ضمن دوستان من فایل ها رو روی دو تا هاست آپلود کردم مثل اینکه مسیر لینک های پرشین بلاک شده دو باره آپلودشون میکنم درست میشن هی میگین پرشین خوبه همون پیکوفایل از همه بهتره.:cool:
لطفا صبر داشته باشید تا فایل های خراب اصلاح بشن.

وضعیت
موضوع بسته شده است.

جدیدترین ارسال ها

بالا