محل ذخیره آپدیت های ویندوز

ghasemrayaneh

Active Member
سلام دوستان خسته نباشید .

من به چه صورتی میتونم به آپدیت های ویندوز که از اینترنت ذخبره شده به طور خودکار رو روی فلش یا جای دیگری از هارد ذخیره کنم .

محل ذخیرشون رو میخواستم چون نصب هم نکردموشون و نزدیک 590 مگ شدن و میخوام ویندوز عوض کنم .

Garcity

New Member
محل ذخیره آپدیت ویندوزxp

[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif]نکته : دستورات زیر را وقتی به اینترنت وصل نیستید انجام دهید

وقتی شما به اینترنت متصل میشوید کامپیوتر خودکار آخرین آپدیت ها را از سایت سازنده میگیرد و خودکا ر نصب میکند و بعضی از این فایل ها را حجم زیادی هستند و اگر این فایلها دانلود شود و نصب شود باعث با رفتن سرعت کامپیوتر شما میشود

نکته جالب و مفید اینجاست که شما میتوانید با رفتن به میسر زیر فایل هایی که کامپیوتر دانلود کرده است را انتقال دهید به پوشه دیگر
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download

به نکات زیر توجه کنید:
1-برای نصب به مسیر زیر بروید
C:\WINDOWS\SoftwareDistribution\Download\@\update
علامت @=پوشه هایی که بصورت کد نام گذاری شده اند مانند
066d6b6f1db2fb7733670d09b62362cd
2-با رفتن به مسیر بالا فایلی به نام update میبینید که دارای پسوند exeهست را اجرا میکنید اگر فایل با موفقیت نصب شد

3-پوشه که به صورت کد است را به محل دالخواه خود انتقال دهید

4-توجه داشته باشید که وقتی فایل آپدیت شده کامل میشود و میخواهید به محل دالخواه خود انتقال دهید حتما دستور شماره 2 را اجرا کنید زیرا وقتی فایلی را از سایت دانلود میکند ولی شما آن فایل را به پوشه دیگری برده اید دوباره دانلود میکند

5-اگر فایل را اجرا کردید و خطای ناقص بودن فایل را داد پوشه که به صورت کد است را کار ی بهش نداشته باشید[/FONT]

جدیدترین ارسال ها

بالا