محسن / اقتدار سرخ / 3D Max

Sherlock_Holmes

Active Member
با اجازت محسن جان منم نظر بدم..

به دید دوربین توجه کردی اصلا عمق نداره مثه اینکه فاصله ما با کوه دوسه متر بیشتر و این نباید اینجوری باشه
موافقم... مخصوصا كه چمنزار يهو تمام ميشه و كوه شروع ميشه كه نوكش هم برفه... بايد خيلي دورتر باشه...

كادر بنديت هم نميدونم تغيير خواهد كرد يا نه اما پلاك خيلي پايينه در حالي كه عنصر اصليه... اگه توي نقطه طلايي قرارش بدي بهتر ميشه... يعني تقريبا يه كم بالاتر...

با رو ح ا... موافقم منتها يكم كه بيشتر موافق باشم ميگم كبوتر براي اين طرح زياد هم لازم نيست...:) طرحت به اندازه كافي گويا هست... (نظر شخصي)
.
موفق باشي...

ضمنا موضوعت خيلي قشنگه و نيز عنواني كه انتخاب كردي...
من از ديدن كارت لذت بردم...

آخرین ویرایش:

:Mohsen:

کاربر باتجربه
حسين جون و ايمان جون خوشحالم كرديد با نظرات ارزشمندتون
زودتر از اينا منتظرتون بودم
انتقادات بسيار دقيقي بود، لذت بردم
thankyou.gif

اميدوارم بتونم بيشتر روش كار كنم، چون وقتم اجازه نميده

pixolator

Member
یه توصیه کلی ...نور روز contrast کمتری داره...شاید نصف این یا سه چهارم:neutral:...کمترش کنی طبیعی تر می شه...موفقید ایشا الله..:)

kimia55

Member
شايد ايراد هائي كه دوستان گرفتند درست باشه ولي كارتون در كل حرف نداره
هم موضوعش و هم object هاش

کاربر باتجربه
چشم امين جون
البته يه مقدار سيستمش تغيير كرده
دارم بيشتر روش كار مي كنم، ولي به محض اينكه موفق به تغييرات جديد بشم يه رندر ازش ميزارم

کاربر باتجربه
پايان

سلام دوستان گلم
اينم كار نهايي من، منتظر نظرات خوبتون هستم

فكر مي كنم بهتره يه توضيح اجمالي در مورد اين كار كوچيك بدم
درابتداي كار پلاك يه شهيد رو مي بينيم كه روي يك گل لاله افتاده و اين نشان ازشهادت شهداي والامقام هست و منظور از شبنم روي لاله ها زنده بودن ياد شهداست.
دشت لاله و امتداد اون تا كوه به مفهوم ادامه داشتن راه شهدا و وجود كوه هم مظهر عظمت و اقتدار ايران بواسطه خون سرخ شهيدان و ادامه راه اونهاست، ابر و خورشيد هم ميتونن زيبايي و عظمت بيشتري به كار بدن.
اون كبوتر هم كه روي سنگ نزديك دوربين نشسته به معني آزادي و آزادگيست كه تو راه شهدا همواره وجود داشته و خواهد داشت. فكر ميكنم كل اين صحنه بتونه مفهومي از اقتدار سرخ رو برسونه
البته مي دونم اونطوري كه بايد نتونستم از پسش بر بيام

پیوست ها

• eghtedare sorkh mohsen.jpg
    eghtedare sorkh mohsen.jpg
    267.8 کیلوبایت · بازدیدها: 36

amin2001

Active Member
محسن جان خیلی زیبا و با معنی بود
بسی حال کردم

خسته نباشی داداشیه گلم . کار خودت رو که میبینی خستگی از همه وجودت در میاد

همیشه توی زندگیت موفق و سر بلند باشی و باعث افتخار خانوادت . کشورت . و توی دید بالاتر باعث افتخار همون شهدایی که موضوع کارت رو انتخاب کردی به خاطرشون

علی یارت:)

Sherlock_Holmes

Active Member
خيلي خوب شده پسر... فضاي زيبا و تميزي شده... آدم دل ميخواد توش نفس بكشه... تاثير گذار هم هست...
اون امواج سبز هم خيلي كار جالبيه...
فقط آيدي خودت را لازمه همه جاش بنويسي؟ همون پايين خوب بود...
دستت درد نكنه و موفق باشي...

کاربر باتجربه
دوستاي گلم ممنونم، از لطف شماهاست كه تا اينجا پيش رفته

فقط آيدي خودت را لازمه همه جاش بنويسي؟ همون پايين خوب بود...

ايمان جون خودت كه بايد بهتر بدوني برا چي اين كارو كردم، شما برو بچه هاي اينجا كه خيلي عزيز هستيد براي من، ولي روزانه تو اين انجمن صدها نفر سر ميزنن كه معلوم نيست كي و چه كاره هستن، با احسان جون هم كه صحبت كردم با اين قضيه موافق بود، به نظرم بهتره كه بقيه هم اين كارو بكنن

hamed1star

Member
محسن جان من تازه كارتو ديدم هنوز بگي نگي تو كفم
خيلي جال و تازه بود
امدوارم هميشه موفق باشي:d

hosienmax100

3D Artist
محسن عزیز دمت گرم!!کار زیبایی شده!!

امیدوارم به اون چیزی که میخوای برسی !!من همیشه کارهای شلوغ رو دوس داشتم !!

موفق باشی

جدیدترین ارسال ها

بالا