مجيدآنلاين و ماه مبارك رمضان - مسابقه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
چطوري شهرام؟!

بابا كم پيدايي. تا قبل از 1000 پستِ شدن دليل داشتي ولي الان ... :دي

خوشحالم ميبينمت.

راستي تقريبا بحثا تموم شده خوشبختانه.

چند تا از بچه ها هم كاراشون رو فرستادن.

منتظر بقيه كارا هم هستيم.

منتظر خودتم هستيما استاد.

GFX Master

آقا مرتضي درباره هر موضوعي كه به ماه رمضون مربوط بشه ميشه طرح زد.

فقط بايد طبق قوانيني كه تو پست او گفتم باشه.

memol_515

Active Member
چه زود فرستاديد طرح هاتون رو! بابا چقدر اينجا همه active مي باشند. من گفتم حالا حالا ها طرحي فرستاده نميشه!

سارا جان، دقيقآ تا كي وقت هست براي ارسال؟اگه وقتي نمونده ما هم سريع بفرستيم...
بهد اينكه بايد در پيغام خصوصي براي شخص شما بفرستيم آيا؟

اگه ميشه يه توضيح كوچمولو بفرمايين! ممنون ميشم!

موفق باشيد همگي!

GFX Master

چه زود فرستاديد طرح هاتون رو! بابا چقدر اينجا همه active مي باشند. من گفتم حالا حالا ها طرحي فرستاده نميشه!

سارا جان، دقيقآ تا كي وقت هست براي ارسال؟اگه وقتي نمونده ما هم سريع بفرستيم...
بهد اينكه بايد در پيغام خصوصي براي شخص شما بفرستيم آيا؟

اگه ميشه يه توضيح كوچمولو بفرمايين! ممنون ميشم!

موفق باشيد همگي!
تا روز عيد فطر وقت هست.
زياد عجله اي در كار نيست.
اون موضوع رو گفتم كه بچه ها بدونن قضيه جديه و طرحاشون رو بفرستن.

طرحا رو هم ميتونيد يا براي من يا براي ماني بفرستيد.
هيچ فرقي نداره.

Erfan

Active Member
سلام

امیدوارم این مسابقه هم مثل باقی مسابقات جذاب باشه ... خیلی دوست دارم ببینم اعضای جدید و قدیمی فروم چقدر مهارت در طراحی کسب کردن !!!

در ضمن با احترامات شدید من نمیتونم شرکت کنم !!!

موفق باشید.
عرفان

M O J I X

Member
طراحان عزيز ي که ميخوان شرکت کنن ميتونن از اين فونت هم استفاده کنن
109.gif

farzadart

Member
سلام خدمت تمام مسابقه ایا و غیر مسابقه ایا !!
منم احتمالا شرکت می کنم .
فقط یه سوال خدمت سارا خانم یا هر بزرگ دیگه که زود تر این پست رو بخونه داشتم . چون من تازه واردم و تا حالام تو مسابقه هاتون شرکت نکردم نمی دونم رتبه بندی کامل اعلام می شه یا نه ؟
می خواستم خواهش کنم آمار کلی مسابقه و رتبه تمام شرکت کننده ها اعلام بشه تا مشخص بشه هر کس چقدر توانایی داشته .
----------
مرسی

h-akhavan

Member
دروووووووود بر همگی:)
خدا رو شکر. فکرر کنم بحثا خوابید!
من یه درخواستی داشتم. عزیزان مدیرا و قدیمی ها اگه میشه لطن کنن تعدادی از نشانه ها، شعار ها، نوشته ها و... که مختص مجید افلاین می باشه رو برای ما ها بزارن تا بتونیم یه جوری طرحمونو به مجید آفلاین ربط بدیم. مثلا یکی از نشانه ها همون پروانه معروف مجید افلاینه که همه جا دیده میشه. لطفن اگه کسی از این پروانه در حالت های مختلف (از روبه رو، بقل، خوابیده، درازکش و...:D) داره بزاره تا من و بقیه برداریم. البته اینو که درخواست عکس باشه باید تو بخش درخواست عکس مطرح می کردم ولی دیدم راجع به مسابقه ست گفتم اینجا بگم. امیدوام مشکلی نباشه!

منتظر طرح همه ی مدعی های جدید الورود هم هستم!
چاکر هرچی مجیدآفلاینیه:oops:

nima_dsnr

کاربر VIP
اتفاقا برخلاف همه که موندن چجوری به مجیدآنلاین ربطش بدن من قسمت ربطشو طراحی کردم. اینقده باحال مسخره شده که...
فقط موندم چجوری قسمت رمضونشو تکمیل کنم !!
شاید کمتر بتونم آفتابی شم ولی آخرش طرحرو می فرستم.
بای

mpourebadi

Member
با سلام به همه دوستان. طاعات عبادات قبول.
خوب فکر میکردم مجید آنلاین طبق رسومات گذشته مسابقه قشنگ ماه مبارک رو راه بندازه. برا همین بعد از مدت ها یه سری به این انجمن زدم.
حرف و حدیث های جالبی دیدم.گفتم منم نظر خودمو بگم .من سال گذشته هم تو مسابقه ماه مبارک شرکت کرده بودم و سوم شدم.ولی امسال خوشبختانه مدیریت قاطع تری روی این موضوع شده.
دوستان، ارزش و بزرگی هر کاری،چه کوچیک و چه بزرگ، به اینه که با ذهن خلاق و مبتکرانه خالقش نقش بسته شده. عرف یک کار گرافیکی رو نباید با جایزه ای به باد داد.یک گرافیست باید برای طرحش این قدر ارزش قائل باشه که به خاطر جایزه طراحی نکنه. همه شما قبول دارید که بهترین اساتید و گرافیست های دوبعدی و سه بعدی توی مجید آنلاین فعالیت میکنن و مطرح کردن ترس و واهمه شما با دادن سورس PSD بعد از برنده شدن کاملا غیر منطقی است. بله درسته در بسیاری از مسابقات بزرگ، برندگان سورس اصلی خودشون رو تحویل نمیدن، ولی به این موضوع توجه کنین که فرهنگ حق کپی رایت در اون مسابقات به طور واضح بدیهی است. ولی وقتی تو ایران طرح خود آدمو جلو خود آدم نشون میدن و با یک اسم عوض کردن و ... میگن من این طرح رو زدم به نظر من حتی دادن سورس اصلی هم کم هستش. از بابت سوئ استفاده مجید آنلاین از طرح شما باید عرض کنم که من که این همه طرح برا مجید آنلاین زدم تا به حال ندیدم که حتی از یه دونه از اون ها سوئ استفاده بشه.این رو همیشه به یاد داشته باشید که انجمن های مثل مجید آتلاین وب گاه هایی هستن که میتونیم کارهای گرافیکیمون رو میتونیم به ثبت برسونیم . این رو هم بگم با وجود اساتید بزرگ در این انجمن بحث سوئ استفاده از طرح های شما شاید کمی بچه گانه باشه و این فقط برای انتخاب به حق نفرات برتر هستش.
اما چند تا توصیه هم برای مدیران مسابقه دارم .
1-داوری مسابقات توسط چه کسی و با چه معیارهایی سنجیده میشه. همین طور که اساتید میدونن،عوامل مختلفی در داوری یک طرح، تاثیر داره. خلاقیت، رنگ بندی،محوریت موضوع و ... ممنون میشم در این مورد کمی توضیح بدید.
2-اگه داوری توسط داوران انجام میشه، به نظر من نفرات برتر به دو گرو تقسیم بشن. گروه اول، سه نفر برتر از نظر هیات داوری و گروه دوم سه نفر برتر از نظر نظر سنجی کاربران.
3-اما یه انتقاد، اینکه یه جورایی مجید آنلاین تو طرح نشون داده بشه.دوستان درسته که به نفرات برتر جایزه تعلق گرفته میشه، ولی این دلیل بر این نمیشه که لوگو یا .. مجید آنلاین تو طرح بیاد. البته به نظر من این بهونه است که بخواهیم خلاقیت افراد رو این طوری بسنجیم، چون خلاقیت رو میتونیم بدون این جور چیز ها هم در طرح ها مشاهده کرد. اگه هم بخواهیم از طرح نفرات برتر در مجید آنلاین استفاده بشه، فکر میکنم دوستان برگزیده این قدر جنبه و شعور داشته باشن که در خدمت مدیران سایت برای تغییر طرح خودشون باشند.
ببخشین دیگه، خیلی پرحرفی کردم. آرزوی موفقیت برای همتون میکنم. پایدار باشید.

GFX Master

ممنون دوست عزيز.
به نكات خوب و بجايي اشاره كرديد.
خوشحالم كه دوباره تو انجمن ميبينمتون و اميدوارم طرحتون رو هم براي اين مسابقه ببينم.

درباره سوالاتي كه پرسيده بوديد:
1- مطمئن باشيد مواردي كه گفتيد تو انتخابا تاثير مستقيم داره.

2- داوري مسابقه رو تو انجمن مديران انجام ميديم و نتيجه رو اعلام ميكنيم.
البته فعلا فقط توانايي دادن جايزه به 3 نفر رو داريم.
ولي ميتونيم پيشنهادي كه شما دادي رو هم اجرا كنيم.
چون قراره بعد از پايان مسابقه تمام كارا تو يه تاپيك قرار داده بشه ميتونيم تو همون تاپيك 3 نفر برنده از ديد كاربرا رو هم انتخاب كنيم. ولي در مورد اينكه بتونيم به اون 3 نفر برنده از ديد كاربرا هم جايزه بديم يا نه فعلا نميتونم جواب قاطع بدم.

3- ببينيد منظور ما هم همينه. يعني ميخوايم ببينم خلاق ترين ذهنا متعلق به كياست! ممكنه يه نفر بهترين طرح رو هم زده باشه ولي تو طرحش ارتباطي بين ماه رمضون و مجيدآنلاين ايجاد نكرده باشه. خوب طبيعتا نميشه اونو بعنوان طرح برتر انتخاب كرد.
يا برعكس طرح با مجيدآنلاين ارتباط داشته باشه ولي زيبايي ظاهري و تكنيكي نداشته باشه بازم امتيازي نميگيره.
در كل سعي ميكنيم طوري انتخاب انجام بشه كه تمام موارد در اون طرح رعايت شده باشه و حق كسي ضايع نشه.

GFX Master

سلام خدمت تمام مسابقه ایا و غیر مسابقه ایا !!
منم احتمالا شرکت می کنم .
فقط یه سوال خدمت سارا خانم یا هر بزرگ دیگه که زود تر این پست رو بخونه داشتم . چون من تازه واردم و تا حالام تو مسابقه هاتون شرکت نکردم نمی دونم رتبه بندی کامل اعلام می شه یا نه ؟
می خواستم خواهش کنم آمار کلی مسابقه و رتبه تمام شرکت کننده ها اعلام بشه تا مشخص بشه هر کس چقدر توانایی داشته .
----------
مرسی

چشم سعي ميكنيم اين مورد رو هم انجام بديم.

NabiKAZ

Well-Known Member
من 22 روزه دارم فکر میکنم ولی هیچ ارتباطی بین مجیدآنلاین و ماه مبارک رمضان پیدا نکردم !!!

GFX Master

به به برنده هاي مسابقه طراحي وب ما رو ببين!! :دي

بابا شما ها كه بايد خلاقيتتون از بقيه بيشتر باشه!

شما فكرش رو بكنيد مثلا زماني كه ماه رمضون تو عيد افتاده بود يا مثلا محرم تو عيد افتاده بود. خوب اگر ميخواستن واسه تبليغات صداوسيما يه طرح بزنن بايد هر 2 تا مورد رو رعايت ميكردن تا به كسي برنخوره!

خوب اون موقع هم طراحا ميتونستن بگن عيد نوروز كجا محرم كجا!!

ولي كلي طرح خوب من يكي لااقل تو اون سال ديدم.

بهر حال يكمي فكر كنيد ميتونيد يه طرحي مرتبط با هر دو موضوع بزنيد.

الان كارايي كه بچه ها فرستادن اكثرا كاراي خيلي خوب و قوي اي بوده.

فقط 10 روز مونده ها!

GFX Master

از بچه هاي با سابقه بيشتر از اينا انتظار ميره!

مخصوصا اون دوستايي كه مقام هم دارن!!!

دست به كار شيد زود تند سريع!! :دي

جدیدترین ارسال ها

بالا