مجيدآنلاين و ماه مبارك رمضان - مسابقه

GFX Master

مدیر انجمن گرافیک دو بعدی ومسئول فروشگاه
ظاهرا دوستان خيلي تو مايه هاي شركت تو مسابقات و ... نيستن!!

الان هر جاي دنيا شما مسابقه اي با موضوع گرافيك شركت كنيد بايد سورس اصلي رو در صورت برنده شدن به داوراي مسابقه ارائه بديد كه داورا بتونن تشخيص بدن كه كار واقعا براي اون طراح هست يا نه؟

بعدشم دليل اينكه گفتم بعدا از طرح برنده تو كاراي آينده ي مجيدآنلاين استفاده ميشه 2 تا دليل داره:

1- قدرداني از زحمتي كه اون طراح كشيده.
2- خودش يجور تبليغ براي اون طراح ميشه. يعني هر كي بعدها اون طرح رو ببينه ميپرسه كار كي بوده!؟

اين رو هم بگم خدا رو شكر تا الان كه براي كاراي طراحي نيازمون به كسي نيفتاده!!! الانم به 2 دليلي كه بالا گفتم قرار بر اين كار شد. يعني واقعا براي شما باعث افتخار نيست كه طرحتون به اسم خودتون براي كاراي همچين فرومي استفاده بشه؟!؟

البته اميدوارم دوستاني كه اينقدر دم از كپي رايت ميزنن هميشه اين حس رو داشته باشن كه واقعا قابل ستايشه!

به هر حال شرايط مسابقه به اين صورته. دوستاني كه تمايل ندارن ميتونن شركت نكنن. حتي اگر 4 نفر هم شركت كنن بين اون 4 نفر 3 تا بعنوان برنده انتخاب ميكنيم.

موفق باشيد.

NaviD.R.R

Member
با سلام خدمت تمام بزرگان جمع
می خواستم بگم که اینقدر این دوستان عزیز نگن کپی رایت و نمی دونم سورس کار و.... بابا وقتی که حتی فتوشاپ ما رایتی هستش و نسخه اصل نیست چرا اینقدر دم از کپی رایت می زنیم اقا مجید هم خیلی قشنگ و واضح توضیح دادن که دیگه دلیلی نیست اینقدر جیگر همه رو خون کنین با این حق کپی رایت.

عزیز من یه طرح گرافیکی حتما نباید با photoshop زده بشه که ، امکان داره با خیلی نرم افزارها و چیز های دیگه اینکار انجام بشه ...
منظور از کپی رایتم ارزشی که هر کس برای کار خودش داره و فقط خودش میفهمه این قضیه رو...

P.A.Y.T.O.N

Active Member
خوب دعوا نداره ...
wub.gif

هر كي خواست PSD كارشو بده ..اگه واسه ديدنه... DPI كارشو بياره پايين ..كه تيم داوريم دچار مشكل نشن.. نه سيخ بسوزه نه دسته كباب!
wacko.gif

در ضمن منم با كپي رايت موافقم! :ي
laugh.gif

NaviD.R.R

Member
ظاهرا دوستان خيلي تو مايه هاي شركت تو مسابقات و ... نيستن!!

الان هر جاي دنيا شما مسابقه اي با موضوع گرافيك شركت كنيد بايد سورس اصلي رو در صورت برنده شدن به داوراي مسابقه ارائه بديد كه داورا بتونن تشخيص بدن كه كار واقعا براي اون طراح هست يا نه؟

بعدشم دليل اينكه گفتم بعدا از طرح برنده تو كاراي آينده ي مجيدآنلاين استفاده ميشه 2 تا دليل داره:

1- قدرداني از زحمتي كه اون طراح كشيده.
2- خودش يجور تبليغ براي اون طراح ميشه. يعني هر كي بعدها اون طرح رو ببينه ميپرسه كار كي بوده!؟

اين رو هم بگم خدا رو شكر تا الان كه براي كاراي طراحي نيازمون به كسي نيفتاده!!! الانم به 2 دليلي كه بالا گفتم قرار بر اين كار شد. يعني واقعا براي شما باعث افتخار نيست كه طرحتون به اسم خودتون براي كاراي همچين فرومي استفاده بشه؟!؟

البته اميدوارم دوستاني كه اينقدر دم از كپي رايت ميزنن هميشه اين حس رو داشته باشن كه واقعا قابل ستايشه!

به هر حال شرايط مسابقه به اين صورته. دوستاني كه تمايل ندارن ميتونن شركت نكنن. حتي اگر 4 نفر هم شركت كنن بين اون 4 نفر 3 تا بعنوان برنده انتخاب ميكنيم.

موفق باشيد.

با جمله اولت کاملا مخالفم ، چون اصلا درست نیست ، هر جای دنیا تو مسابقه ای شرکت می کنیم سورس کار رو نمی گیرن از طراح ، اگر هم شک دارن به این قضیه ، راه های زیادی برای اثباتش هست ، در ضمن برای مو ضو عی خاص مثل مجید آنلاین و ماه رمضان فکر نمی کنم تا به حال طرحی زده شده باشه که حالا یکی بخواد طرح یکی دیگه رو بزاره ، بازم ممنون که این مسابقه رو راه انداختین ، با آرزوی موفقیت ...

GFX Master

باشه هيچ مشكلي نيست!

حالا كه دوستان با ارائه كاراشون بصورت Psd موافق نيستن و ما هم در واقع ميخوايم مسابقه رو براي يوزراي همين فروم برگزار كنيم اين مورد رو حذف ميكنيم تا خداي نكرده اين سوء تفاهم پيش نياد كه مجيدآنلاين براي كاراي طراحيش از طرحهاي بچه ها استفاده ميكنه!

نميدونم بازم مشكلي وجود داره؟

aj-graphic

Member
:neutral:
باشه هيچ مشكلي نيست!

حالا كه دوستان با ارائه كاراشون بصورت Psd موافق نيستن و ما هم در واقع ميخوايم مسابقه رو براي يوزراي همين فروم برگزار كنيم اين مورد رو حذف ميكنيم تا خداي نكرده اين سوء تفاهم پيش نياد كه مجيدآنلاين براي كاراي طراحيش از طرحهاي بچه ها استفاده ميكنه!

نميدونم بازم مشكلي وجود داره؟

!موضوع جالب شد! فکر نکنم کسی بتونه مشکلی داشته باشه و ایرادی بگیره ولی 1 سری مشکلات هم خواهد داشت!

galagoola

Active Member
چرا به دل میگیری سارا خانم
ینی بقیه که مثله من که حاضرن کاراشونو پی اس دی بدن هیچ حقی ندارن از این مسابقه استفاده کنن

والا به خدا قضیه فک نمی کنم انقدر پیچیده باشه
بعدشم فک نمی کنم مجید آنلاین با این سابقه انقدر بی ارزش باشه که انقدر بد بهش نگا میکنید

در هر حال من که خیلی دوست دارم تو این مسابقه شرکت کنم فقط و فقطم به خاطر مسابقه و این که توانایی های خودمو محک بزنم

تصمیم با بزرگانه
ممنون

NaviD.R.R

Member
اگه صحبتی زده میشه دلیل بر این نیست که کسی مشکلی داره ، من و دیگر دوستان اگر حرفی زدیم قصد و قرضی نبود ، ولی خوب چون جزو قوانین مسابقه بود نمی شد حرف نزد ... امیدوارم کسی به دل نگرفته باشه...

GFX Master

چرا به دل میگیری سارا خانم
ینی بقیه که مثله من که حاضرن کاراشونو پی اس دی بدن هیچ حقی ندارن از این مسابقه استفاده کنن

والا به خدا قضیه فک نمی کنم انقدر پیچیده باشه
بعدشم فک نمی کنم مجید آنلاین با این سابقه انقدر بی ارزش باشه که انقدر بد بهش نگا میکنید

در هر حال من که خیلی دوست دارم تو این مسابقه شرکت کنم فقط و فقطم به خاطر مسابقه و این که توانایی های خودمو محک بزنم

تصمیم با بزرگانه
ممنون
نه بابا من كي ام كه بخوام به دل بگيرم.
اصلا اين تاپيك رو زدم كه بچه ها نظرشون رو بگن.
وگرنه ميتونستم تاپيك رو قفل كنم و بگم كاراتون رو برام پ.خ كنيد كه كار زشتي ميشد!

موضوع اينجا بود كه ميخواستم به بچه ها اولا ثابت كنم كه اگرم قرار باشه كارا كسي بعدها مثلا تو هدر سايت يا كاراي ديگه استفاده بشه با اجازه ي صاحب طرح خواهد بود. بابا به خدا منم خودم تا حالا كاراي گرافيك و طراحي زياد انجام دادم و ميدونم استفاده از طرح ديگران مشمول كپي رايت ميشه و قبلش بايد با اجازه صاحب طرح باشه. دوما اينكه PSD رو براي اثبات اينكه طرح براي خود طراح بوده ميخواستيم. خواهشا به كسي برنخوره ولي به خاطر موضوعاتي كه تو مسابقات قبلي خيلي خيلي زياد داشتيم مجبوريم از اين روش استفاده كنيم. حالا اگر كسي روش بهتري سراغ داره خوب پيشنهاد بده.

به هر حال اميدوارم مسابقه خوبي باشه و صحبت جايزه و ... خيلي توش مطرح نباشه. شما يه فروم ايراني نشون بديد كه هر دفعه كه مسابقه ميذاره همچين جايزه هايي بذاره. ميدونم اصلا جايزه در برابر زحمتي كه طراح كشيده هيچي نيست ولي به خدا خوب نيست كه هي صحبتش بشه. اسب پيشكشي رو دندونشو نميشمارن!

aj-graphic

Member
نمی دونم چرا موضوع رو پیچیده کردید...
الآن مشکب حل شده و دوستان هم که نگران کی پی رایتشون بودن دیگه مشکلی ندارن..
ولی پیشنهاد می کنم کارهای برتر رو فایل پی اس دی رو بعد از اعلام برنده ها بگیرید چون قرار نیست این مسابقه فقط به نفع شرکت کننده ها بشه سایت هم باید یه سودی داشته باشه این کم ترین کاریی هستش که می تونم برای سایت انجام بدیم ...
نمی دونم چرا بزرگان اینطوری بر خورد می کنن!!..
البته ما که سن و سالمون به این حرف ها نمی رسه ولی همه چیز رو برای خودمون نخواهیم !. امیدوارم هدف شرکت کننده ها جوایز و.. نباشه بلکه کمی هم به فکر نیاز های سایت باشن!:razz:

[REZA]

Member
سایت هم باید یه سودی داشته باشه
بلکه کمی هم به فکر نیاز های سایت باشن!
منظورتون رو متوجه نمیشم!والا من از هر بعدی که به این مسئله نگاه می کنم می بینم جز زحمت و دردسر برای سایت و مسئولین چیزی نداره!!!
این مسابقه هم برای محک زدن خودمون هستش و اینکه ازش لذت ببریم!از دور هم بودن و ....
موفق باشید

GFX Master

نمی دونم چرا موضوع رو پیچیده کردید...
الآن مشکب حل شده و دوستان هم که نگران کی پی رایتشون بودن دیگه مشکلی ندارن..
ولی پیشنهاد می کنم کارهای برتر رو فایل پی اس دی رو بعد از اعلام برنده ها بگیرید چون قرار نیست این مسابقه فقط به نفع شرکت کننده ها بشه سایت هم باید یه سودی داشته باشه این کم ترین کاریی هستش که می تونم برای سایت انجام بدیم ...
نمی دونم چرا بزرگان اینطوری بر خورد می کنن!!..
البته ما که سن و سالمون به این حرف ها نمی رسه ولی همه چیز رو برای خودمون نخواهیم !. امیدوارم هدف شرکت کننده ها جوایز و.. نباشه بلکه کمی هم به فکر نیاز های سایت باشن!:razz:
ممنون ارشيا جان كه به فكر سايت هستيد ولي به خدا سايت هيچ نيازي به طراحي و ... نداره.

اگرم سايت همچين احتياجي پيدا كنه بصورت مستقيم با يكي از اساتيدي كه تو سايت فعاليت دارن در ميون ميذاريم.

دليلي نداره بيايم مسابقه بذاريم و جايزه هم بديم كه بخوايم از طرح كسي سوء استفاده كنيم؟!! گمون نميكنم اين به شخصيت و اعتبار مجيد انلاين بخوره.

در هر صورت خواهشا اين بحث رو همينجا تموم كنيم.

با اين شرايطي كه هست دوستاني كه ميخوان شركت كنن و خيلي خوشحال ميشيم از اين بابت.

موفق باشيد.

yazdi_2007

Well-Known Member
سلام
سارا خانم نمی شه مثل پارسال طرح هایی رو که می دن واسه مسابقه رو ببینیم؟
آخه ما هم دوست داریم نظر بدیم:)

aj-graphic

Member
ممنون ارشيا جان كه به فكر سايت هستيد ولي به خدا سايت هيچ نيازي به طراحي و ... نداره.

اگرم سايت همچين احتياجي پيدا كنه بصورت مستقيم با يكي از اساتيدي كه تو سايت فعاليت دارن در ميون ميذاريم.

دليلي نداره بيايم مسابقه بذاريم و جايزه هم بديم كه بخوايم از طرح كسي سوء استفاده كنيم؟!! گمون نميكنم اين به شخصيت و اعتبار مجيد انلاين بخوره.

در هر صورت خواهشا اين بحث رو همينجا تموم كنيم.

با اين شرايطي كه هست دوستاني كه ميخوان شركت كنن و خيلي خوشحال ميشيم از اين بابت.

موفق باشيد.

منظورم نگرفتید!»دی منظورم این نیود!..
ولی خاتمه بدیم! بحث رو بهتره!

GFX Master

مرسي دوست جان ها!

يزدي جان مطمئن باشيد بعد از پايان مسابقه مثل مسابقه هاي قبلي يه نظرخواهي هم ميكنيم. يعني كل طرحها رو ميذاريم تا بچه ها هم نظر بدن.

موفق باشي.

NAKOOT

Well-Known Member
دوستان خواهشا بزارید مسابقه پیش بره ...
هر بار سایت خواست مسابقه بزاره یه عده اومدن و شلوغش کردن ...
حالا چه قبلش ، چه بعدش ...
اگه پایه هستید یا علی ...
چرا جو رو بهم می زنید؟!

جدیدترین ارسال ها

بالا