ماشين عروس

شايد اگه تالاري به نام عروس توي اين سايت وجود داشت هيچ وقت يه همچين عكسي رو به معرض نمايش اساتيد عكاسي نمي ذاشتم. تزيين ماشين به نظرم بسيار زيبا اومد.

اين عكس رو زمستون 82 گرفتم.

giahchin

Member
همه چيزش درست .

ولي حكايت اين هويج هاي توي دسته گل چيه ... 8O :lol: :lol: :lol: :lol:
راستي اين درختهاي كنار خيابون توي زمستون عجب برگهاي سبزي دارندها :lol:

ضمنا آقا رضا انجمن رو تخته كرديا 8O به نظرم ناهارت رو هم توي انجمن عكاسي ميخوري :lol:

a Truth Seeking

Active Member
من يه چيزي تو اين مايه هارو چند ماهه قبل ديده بودم اما ميوه ها تو يه سبد روي صندوق عقب ماشين جمع شده بودند.
حالا خودمونيما بشقاب و چاقوش پس كو؟

black-die

Active Member
s_mehrdad68 گفت:
هويجش ديگه خيلي باحالش كرده نكردن بشورنش

مهرداد جان مگه ميخواي هويجرو بخوري ؟‌ :‌دي

اين چه تزئين جلفيه ... اينا خجالت نكشيدن با اين ميوه ها تو خيابون راه افتادن ؟؟؟

Salar

Active Member
میوه هاش واقعی هستن...
بابا آبروی هر چی ماشین عروس بود رفت...

iRWEBDES

Active Member
چقدر مزخرفه ...
واقعا كه بابا مردم ما هم يه چيزيشون ميشه ها :)

مي گم ها٬ اين همه عكسهاي قشنگ بچه ها مي فرستند انجمن٬ به زور يه نفر reply مي زنه٬ يه عكس الكي محض تنوع فرستادم٬ اين همه reply اومد!!

اين عكس رو واقعا زمستون گرفتم. نزديك عيد بود و هوا خيلي خوب شده بود.

ميوه ها هم واقعي بودند. يادمه تزيين ماشين بيشتر از 5 ساعت طول كشيد. من هم هي مي رفتم و ميومدم تا ببينم كي تموم ميشه كه ازش عكس بگيرم!!

تازه٬ گل فروشه وقتي فهميد كه مي خوام از كارش عكس بگيرم كلي حال كرد!!

راجع به اين هويجها هم مي خواستم يه چيزي بگم. به عنوان يك ناظر وقتي كه ماشين عروس رو ديدم٬ هيچ چيزي به نظرم بد نيومد. همه چيز با هم هارموني داشت. وقتي كه عكس رو گرفتم متوجه هويجها شدم. از دور٬ هويج و گلهاي پرنده بهشتي با هم خيلي هارموني دارند.

بعدش هم٬ نظر و سليقه هر كسي محترمه. به نظر من در مجموع ماشين عروس قشنگي شده بود. واقعا تك بود.

من عاشق عكسهايي هستك كه عكاس براش وقت صرف كرده باشه حتي اگه عكاس از بدترين چيز دنيا عكس گرفته باشه و بد كيفيت ترين عكس هم باشه ولي روش وقت و فكر صرف كرده باشه بهش احترام ميذارم و همچنين به عكسش

جدیدترین ارسال ها

بالا