مادر برد خوب برای Amd

Apachi

New Member
سلام

من دارم واسه شرکتمون یه سیستم میبندم که از این سیستم حدود 30 کامپیوتر سرویس میگیرن (بصورت وب سرور و شبکه معمولی )
حالا با ایناش کاری نداریم ....

من میخوام واسه این سیستم از سی پی یو AMD 3000 -64 bit استفاده کنم
حالا 1- از 754 پین استفاده کنم بهتره یا 939 پین ؟؟ مادربرد پیشنهادی شما برای هر کدوم از اینها چیه ؟؟(لطفا هر 2)
2- از 2 تا رم 512 استفاده کنم یا از یک رم 1 گیگ ؟؟؟ شما چه مارکی رو پیشنهاد میکنید ؟؟ که اصل هم باشه ...
3- از هارد sata استفاده کنم یا 8 مگ کش ؟؟ اصولا چه فرقی با هم دارند ؟؟
در ضمن مادربرد هم نمیخوام زیاد گرون قیمت باشه ، پی سی آی اکسپرس هم نباشه ... ولی خوب باشه :)
ممنون میشم اگه به سوالام کامل جواب بدید

longhorn

Member
khob nagofti che ghadr pool mikhay bezari?
vali be gheir az DFI EPOX ABIT shayad ham ASUS be hich chize dige fekr ham nakon
3000+ kameh boro balatar
ram 2*512 hatman oon ham ya crucial ya corsair ya ocz chize dige nagir inha asl gir mian vali ta nagi che ghadr mikhai kharj koni kheili nemitoonam help et konam
roye 939 ham shak nakon vagar na boro soraghe optron ke ooni ke bekhai to iran nayoomadeh pas 939 behtareh
bazham age soal dashti bepors mail befrest

Sunboy454

Active Member
DFI با این که حرفه اییه ، اما شنیدم دردسرش زیاده ولی epox حرف نداره بعدشم abit

longhorn

Member
agha in main ha malomeh ke harf nadareh inha sad peleh az baghye balatarand faghat baraye herfeii ha hastand inha mmain board haye OC hastand dighe
DFI ham hich moshkeli nadareh hamin pc man ye dfi hast
dar mored hard yadam raft be sorgh 8 mb naroo sata khodesh 8 mb hast boro soragh SATAII speed esh 300

yani 2 barabar say kon az RAID estefadeh koni

ALIAK28

Member
Sunboy454 گفت:
DFI با این که حرفه اییه ، اما شنیدم دردسرش زیاده ولی epox حرف نداره بعدشم abit

عجب!! من می خوام تو این هفته سیستم جدید جمع کنم اکثرا دوستان و اساتید گفتن DFI بگیر. !!:shock:
Sunboy454 جان ! می شه یه کم از اون درد سرهاش رو برای ما توضیح بدید. به اختصار هم باشه ممنون می شم. :neutral:

Sunboy454

Active Member
من از یکی از دوستان شنیدم که :
dfi بایوسش رو خودش مینویسه و باگ داره ، و واسه کسانی خوبه که با کامپیوتر و over-clock سر و کار دارن ؛
اما در هر صورت این یه نظره ، و نظر من نیست ؛ ،

ALIAK28

Member
Sunboy454 گفت:
من از یکی از دوستان شنیدم که :
dfi بایوسش رو خودش مینویسه و باگ داره ، و واسه کسانی خوبه که با کامپیوتر و over-clock سر و کار دارن ؛
اما در هر صورت این یه نظره ، و نظر من نیست ؛ ،
ممنون از پاسخ. پس شما تائیدش می کنید؟:?:

Sunboy454

Active Member
نه تایید و نه تکذیب ؛ چون نه استفاده کردم و نه اطلاعی دارم ، پست اولم هم محض اطلاع رسانی بود و گفته بودم : "شنیدم ..." ؛
در همین مورد ، برای به انحراف کشیده نشدن تاپیک لطفا در پیغام خصوصی پیگیری کنید ؛

و اگه شما اطلاعاتی در این زمینه داری ، لطف کن و مطرح کن ؛

سلام دوست عزیز
DFI مادر برد خوبیه اما زیاد باگ داره در ضمن Epox هم سرعت CPU رو توکارهای 3D می گیره
من بهت توصیه می کنم اگه می خوای مادر برد خوب و با قیمت مناسب ببندی ASUS K8N بگیری
خیلی عالی کار می کنه و گارانتی خوبی هم داره
طبق توصیه سایت AMD اولین مادر برد توصیه شده ASUS بعدش DFI استش
چیپ مادر برد NVidia NForce 3 است و کارت گرافیک AGP هم می خوره
اما اگه بخوای 939 پین ببندی بخوای نخوای باید کارت گرافیکت PCI Express باشه و تو رنج قیمت حدود 110 تومان می تونی A8N-E بگیری که چیپش NVidia Nfoce 4 است و خیلی عالی کار می کنه
در ضمن بهت توصیه می کنم اگه خواستی ارزون تر بگیری و مارک ASUS اصلا و ابداً مدل A8N5-X رو نگیری چون اصلاً خوب کار نمی کنه
بازم خودت صلاح می دونی و اگه خواستی با ای دی من [email protected] در نماس باش

جدیدترین ارسال ها

بالا