لیست سایت های کاربران مجید آنلاین

irlogo

Active Member
نه امضامو پاک کردن بیخیل ، نمیکنن که تعریف کنن امضا چقدر باشه حالا که دو ساعت امضا مینویسیم امضا پاک میکنن:-?
www.nardebon.com
net
org
info
biz
ir

mehdi gol

Member
دوستان من یک بار سایتم رو معرفی کردم اما الان از دوستان یک تقاضای دارم
دوستانی که مایل هستنند در انجمن های عشق سرا ( عاشقی) مدیر باشنند لطف کنند بعد از عضویت در عشق سرا با من تماس بگیرنند ای دی من هست mehdi در عشق سرا

در ضمن ما به مدیرانی فعال نیاز داریم مدیرانی که در روز بتوانند حداقل یک ساعت در انجمن ان باشنند و هم مطلب ارسال کنند و هم مدیریت کنند

با تشکر از همه شما عزیزان
ادرس در امضای من هست

موفق باشید

mehdi gol

Member
دوستان منتظر حظور شما عزیزان هستیم ..در عشق سرا کمی از غم های خود را فراموش کنید محیط عشق سرا یک محیط کاملا دوستانه و......باید ببینید ....موفق باشید

ادرس در امضای من هست

یا حق

mehrshad_75

Member
سلام من در صفحه ی اول این تایپیک یک ادرس رو به عنوان انجمن خودم نوشتم اما به دلایلی این ادرس به وبلاگ من تبدیل شد که ادرس وبلاگ رو میتونید از امضام ببینید

Mrx

Active Member
این سایته منه
2i1d1co.gif

www.iranii.info
اینم گوگل ایرانیان
www.googel.ir
بازارچه آنلاین !!!!!!!!!!!!
mpr.gif
به زودی!

alireza82

Well-Known Member
سلام
اين هم كار هاي گروه آفتاب تيم ، از اونجايي كه كار هامون رو گروهي انجام ميديم ترجيح دادم به اسم گروه هم بزارم اينجا!!!
http://www.aftablog.com اين سرويس وبلاگ البته تو اين كار زياد نقشي نداشتم
WWW.2ir.ir اين سايت هم يه سايت هست براي سابدومين مجازي رايگان
www.2oost.com كه يه جامعه مجازي هست البته فعلا آزمايشي هست
و اين هم سايت هاستينگ مون www.asrenet.com
در كل اين ها يه سري از كار هاي گروه آفتاب تيم بود

موفق باشيد

YTERROR

Active Member
این سایته منه
www.iranii.info
اینم گوگل ایرانیان
www.googel.ir
بازارچه آنلاین !!!!!!!!!!!! به زودی!

دوست عزیز آقای MRX شما رویی دامین googel.ir اسکریپت نال شده Inout Search Engine رو نصب کردین که این اسکریپت بدلیی مشکل در نال از پهنایی باند خیلی خیلی زیاید استفااهده می کنه و موجب میشه از طرق سرور پلن هاست شما بسته بشه و سایتتون به حالت تعلیق در بیاد

بهتره پاکش کنید

موفق و پیروز باشید

جدیدترین ارسال ها

بالا