لوگو تایــپ کادوســیه

rohnaz

Well-Known Member
آفرین خوشگل شده خوشم اومد ایراد هاش رو که بر طرف می کنی با اینه ایراد خاصی هم ندشات اما ناز میشه آدم بهش می چسبه
کم کم دارم به این فکر می افتم که استخدامت کنم:green:از من هم بهتر کار می زنی
باید بیشتر با هم آشنا بشیم
مرسی از اینکه ما رو ه توی کارت شریک کردی به اندازه یه نود و یه کرو هم جایی بودن افتخاریه
استورکتیم داداشی :rose:
اقا خجالت نده ... ما هنوز یه قطره هم تو این کار نمیدونیم و تو حدش نیستیم.روم به دیوار اسم کارامو طرح نمیزارم.تمرین بهتره.
درست حدس زدی.یه مدتیه که :sad:بیکارم .حالا از کجا فهمیدی که بیکارم؟؟:wink:
بازم مرسی:rose:

rohnaz

Well-Known Member
سلام

آقا خیلی قشنگ شده :rose:
هارمونی قشنگی داره (فقط یه خورده با قسمت پائین دندونه های س حال نکردم ! به نظرم یه خورده کلفت تر و کوتاه تر و انهناش بیشتر بود دیگه نقص نداشت )

یه سوال حالا معنی این کادوسیه چی هست ؟؟ (شرمنده بیسوادی در حد تیم ملی کلاغ پر با مانع :green: !!!)
ممنونم از نظرت.
راسش تا اونجایی که میدونم.کادوسیه نام سرزمینی بود که بومیان گیلان توی دوره دوم امپراطوری مادها ساکن بودن که از سمت شرق با دریای خزر و از غرب با سرزمین مادها و از جنوب به سرزمین آرماده ها محدود میشد.البته کم کم و به مرور زمان این نام به گل یا همون گیل تغییر پیدا کرد.خوب اگه اطلاعات بیشتر خواستی www.nooraghayee.com
ممنونمز:rose:

Erfan

Active Member
سلام
دوتا تاپیک شما رو ادغام کردم چون موضوع و کلیت طرح یکی هست و این روال بین بچه های انجمن هست که وقتی کسی طرح نیمه کاره ای رو شروع میکنه تا مرحلهه پایانی درون یک تاپیک واحد طرح ها رو اپلود میکنه نه اینکه برای هر ورژن یک تاپیک جدید ایجاد کنه.

موفق باشی
:rose:

rohnaz

Well-Known Member
سلام
دوتا تاپیک شما رو ادغام کردم چون موضوع و کلیت طرح یکی هست و این روال بین بچه های انجمن هست که وقتی کسی طرح نیمه کاره ای رو شروع میکنه تا مرحلهه پایانی درون یک تاپیک واحد طرح ها رو اپلود میکنه نه اینکه برای هر ورژن یک تاپیک جدید ایجاد کنه.

موفق باشی
:rose:
بله ممنونم ...:rose:

Mj

Well-Known Member
قشنگ شده
شارپه و پویایی خاصی توش وجود داره
خسته نباشی:rose:

جدیدترین ارسال ها

بالا