بی بی کد لب دریا؟

m.n1362

Member
:sad::sad::sad:سلام به همه ..داخلی کار نکردم گفتم یه داخلی بزنم ایراداشو بگ
یرید مممنون میشم همه آبجکتا آمادس از اورمیشن. Vray max20009طرحش که طرح نیست دو تا دیواره واسه همین ایرادات رندرو بگید ممنون میشم کوچیک همه اساتید هستم که راهنمایی میکنن:rose:خواستم دوربینو ببرم بالاتر سقف دیده نمیشد دیگه یه تغیرات جزیی دادم....همین.حالمم بده:sad::sad: امیدوارم همه خوب باشید.یه بار دیگه از فرشید و عارف و فرخ و علی و تایماز...که به نظر من واقعا استادن وبی منت ممنوون:oops:

پیوست ها

• tr.jpg
    tr.jpg
    98.5 کیلوبایت · بازدیدها: 125
  • 2111.jpg
    2111.jpg
    144.1 کیلوبایت · بازدیدها: 38
  • rrrrrrrr.jpg
    rrrrrrrr.jpg
    118.1 کیلوبایت · بازدیدها: 44
آخرین ویرایش:

*farshid*

کاربر VIP
خیلی خوب شده
قابل قبوله به نظر من

فقط یه مقدار دوربینتو باید بدی بالاتر (پرسپکتیوش یه نمه مشکل داره ... خیلی کم)
رفلکت سقفت زیاده یکم

ولی در کل بکگراند مناسبی برای کارت انتخاب کردی
و کلیت کار و نورش مناسبه
لذت بردم
برای کار اول میشه گفت فوقالعادس:rose:

.:taymaz:.

مدیر انجمن‌ها
واو
خیلی عالی شده من خودم خیلی این جور محیط های کم نور رو دوست دارم تو کار ولی متاسفانه اکثرا برای ارائه کار و چاپ چون تیره میشه نمیشه زیاد استفاده کرد ازشون
برعکس فرشید با background مشکل دارم به کارت نمیاد احساس مسکنم اون قسمت از کار مصنوعی شده با تکنیک استفاده و این که خوب در آوردی مشکلی ندارم فقط با شکل بکراند مثلا به نظرم اگه ساختنونت رو طبقه دوم فرض میکردی و افق همون بکگراند رو میدیدی فکر کنم خیلی بهتر میشد
موفق باشی عزیز:rose:

m.n1362

Member
خیلی خوب شده
قابل قبوله به نظر من

فقط یه مقدار دوربینتو باید بدی بالاتر (پرسپکتیوش یه نمه مشکل داره ... خیلی کم)
رفلکت سقفت زیاده یکم

ولی در کل بکگراند مناسبی برای کارت انتخاب کردی
و کلیت کار و نورش مناسبه
لذت بردم
برای کار اول میشه گفت فوقالعادس:rose:
مرسی از اینکه همیشه نقد میکنی حرفاتئ هم دلگرمیی هم راهنما:rose::cool:

m.n1362

Member
واو
خیلی عالی شده من خودم خیلی این جور محیط های کم نور رو دوست دارم تو کار ولی متاسفانه اکثرا برای ارائه کار و چاپ چون تیره میشه نمیشه زیاد استفاده کرد ازشون
برعکس فرشید با background مشکل دارم به کارت نمیاد احساس مسکنم اون قسمت از کار مصنوعی شده با تکنیک استفاده و این که خوب در آوردی مشکلی ندارم فقط با شکل بکراند مثلا به نظرم اگه ساختنونت رو طبقه دوم فرض میکردی و افق همون بکگراند رو میدیدی فکر کنم خیلی بهتر میشد
موفق باشی عزیز:rose:
ممنون بکگراندو عوض میکنم دوباره میگیرم:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
سلام.خوبید؟
کار خوبی شده.نقاط قوت و نقد داره.خوب به نقداش بپردازیم.
notebook.gif

1-پرسپکتیو بک گراند با پرسپکتیو عکس نمی خونه.خوب چاره چیه؟
تنها چاره شما اینه که با استفاده از نقطه گریزی که توی کادر بهت میده خط افق رو پیدا کنی.بعد خط افق عکس باید با خط افق کارت یکی باشه.یه راهنمایی در باره گذاشتن آدم.
مطمئنا این مشکلات پیش میاد که یه آدم میزاریم اما احساس میکنیم کوچیک یا بزرگ هست.
چاره اینجاست بعد از اینکه خط افق رو پیدا کردید کافیه کله آدم رو با خط افق مچ کنین.و از پا بکشین عکس رو.هر چقدر بزرگتر باشه یعنی به دوربین نزدیک تر هست.
2- بزرگ ترین ایراد شما اینه که الان 2 سال هست مکس 2009 منسوخ شده.اما شما هنوز کوچ نکردین.بزارین برخی از باگ های بد مکس 2009 رو بگم
- توی محیط ویو پورت زیاد بیرون میپره.کافیه یه آبجکت رو ایزولیت کنیم و بعد دوباره برگردیم به حالت عادی.واقعا اذیت میشین...
- اگه 1 آبجکت رو پروکسی کنیم امکان داره وسط پروکسی کردن بیرون بپره.وقتی از ریکاور باز میکنیم متریال نداره!
- وی ری sp2‌مرتبا تنظیمات Antialias ریست میشه. Ambient Occalution و light catch Treshhold نداره.خیلی عقبه... پس خواهشا برای بهتر شدن ارتقا بدین.چون برای ما ایرانی ها که هزینه ای نداره.اونور باید 1000 دلار وی ری رو بخرن.

3- نور پردازی زنده و روشن و واضح نیست
4- سعی کنین یه فضای معماری خلق کنین.بعد آبجکت آماده رو توش بیارین.مستقیم از استدیو های arch interior آدم رو تنبل میکنه.یکی از تنبل ها خود من
bedtime2.gif

برای اولین کار کار خوبی شده .موفق باشین.

m.n1362

Member
سلام.خوبید؟
کار خوبی شده.نقاط قوت و نقد داره.خوب به نقداش بپردازیم.
notebook.gif

1-پرسپکتیو بک گراند با پرسپکتیو عکس نمی خونه.خوب چاره چیه؟
تنها چاره شما اینه که با استفاده از نقطه گریزی که توی کادر بهت میده خط افق رو پیدا کنی.بعد خط افق عکس باید با خط افق کارت یکی باشه.یه راهنمایی در باره گذاشتن آدم.
مطمئنا این مشکلات پیش میاد که یه آدم میزاریم اما احساس میکنیم کوچیک یا بزرگ هست.
چاره اینجاست بعد از اینکه خط افق رو پیدا کردید کافیه کله آدم رو با خط افق مچ کنین.و از پا بکشین عکس رو.هر چقدر بزرگتر باشه یعنی به دوربین نزدیک تر هست.
2- بزرگ ترین ایراد شما اینه که الان 2 سال هست مکس 2009 منسوخ شده.اما شما هنوز کوچ نکردین.بزارین برخی از باگ های بد مکس 2009 رو بگم
- توی محیط ویو پورت زیاد بیرون میپره.کافیه یه آبجکت رو ایزولیت کنیم و بعد دوباره برگردیم به حالت عادی.واقعا اذیت میشین...
- اگه 1 آبجکت رو پروکسی کنیم امکان داره وسط پروکسی کردن بیرون بپره.وقتی از ریکاور باز میکنیم متریال نداره!
- وی ری sp2‌مرتبا تنظیمات Antialias ریست میشه. Ambient Occalution و light catch Treshhold نداره.خیلی عقبه... پس خواهشا برای بهتر شدن ارتقا بدین.چون برای ما ایرانی ها که هزینه ای نداره.اونور باید 1000 دلار وی ری رو بخرن.

3- نور پردازی زنده و روشن و واضح نیست
4- سعی کنین یه فضای معماری خلق کنین.بعد آبجکت آماده رو توش بیارین.مستقیم از استدیو های arch interior آدم رو تنبل میکنه.یکی از تنبل ها خود من
bedtime2.gif

برای اولین کار کار خوبی شده .موفق باشین.
مرسی از نظراتت از یه 20 روز دیگه از هیچ آبجکتی استفاده نمیکنم همه رو خودم میسازم دارم یاد میگیرم فعلا ممنون از راهنمایی:rose:

AREF

مدیر انجمن های <A href="http://forum.majidonline.c
مرسی از نظراتت از یه 20 روز دیگه از هیچ آبجکتی استفاده نمیکنم همه رو خودم میسازم دارم یاد میگیرم فعلا ممنون از راهنمایی:rose:

به نظرم تعصب اصلا چیز خوبی نیست.اینکه بتونی بسازی خیلی چیزخوبیه.اما کارهای تاپ اورموشن هم توش از مدل آماده استفاده شده.هر چیز رو باید درست و به جا استفاده کرد.برای کسی که توی بازار کار میکنه واقعا اولین اولویت بعداز زمان کیفبت هست.یعنی باید زمان تحویل کارت معقول باشه.کیفیت هم قابل قبول. پس خواه نا خواه استفاده از ابزار رو میطلبه.
یه وقتی میگن برای فلان مسابقه نباید آبجکت استفاده کرد اون دیگه بحثش جداست.مثلا از اورموشن گل و گیاهاش خیلی باید استفاده کرد.حالا میز و صندلی و تلویزیون سخت نیست ساختنش

m.n1362

Member
به نظرم تعصب اصلا چیز خوبی نیست.اینکه بتونی بسازی خیلی چیزخوبیه.اما کارهای تاپ اورموشن هم توش از مدل آماده استفاده شده.هر چیز رو باید درست و به جا استفاده کرد.برای کسی که توی بازار کار میکنه واقعا اولین اولویت بعداز زمان کیفبت هست.یعنی باید زمان تحویل کارت معقول باشه.کیفیت هم قابل قبول. پس خواه نا خواه استفاده از ابزار رو میطلبه.
یه وقتی میگن برای فلان مسابقه نباید آبجکت استفاده کرد اون دیگه بحثش جداست.مثلا از اورموشن گل و گیاهاش خیلی باید استفاده کرد.حالا میز و صندلی و تلویزیون سخت نیست ساختنش
نه منظورم تعصب نبود:rose:کلاس میرم ذوق زدم:rose::oops::oops::oops:

جدیدترین ارسال ها

بالا