لاگین در کلوکسو

par30web

New Member
سلام
اخیرا موقع لاگین توی اکانت کلوکسوی خودم با ارور
warningpic.gif
Alert: Login Unsuccessfulمواجه میشم در صورتی که هم یوزر نیم مطمئن هستم درسته و هم پسورد! کسی می تونه کمکم کنه؟! کلا هر چی یوزر/پس می زنم همین ارور رو میده!

vatanmusic

Well-Known Member
فضای هارد دیسک پر شده و امکان پردازش اطلاعات را ازتون گرفته
من هم به چنین موردی بر خوردم
احتمالا حجمتون مربوط به لاگها باشه

pasargadteam

Active Member
سلام
اخیرا موقع لاگین توی اکانت کلوکسوی خودم با ارور
warningpic.gif
alert: login unsuccessfulمواجه میشم در صورتی که هم یوزر نیم مطمئن هستم درسته و هم پسورد! کسی می تونه کمکم کنه؟! کلا هر چی یوزر/پس می زنم همین ارور رو میده!

با درود

بهترین کمک رو میتونه مدیریت هاستینگتون بهتون بکنه, چون ممکنه به هر دلیل دیگری نیز باشه.
از ایشون بخواهید که شناسه و رمز رو براتون ایمیل کنه و بگید همچین مشکلی دارید.
ممکنه شناسه و رمز ریست شده باشه حالا به هر دلیلی.

par30web

New Member
خب اگه صاحابش بود که به این روز نمی افتاد! یوزر پس هم عوض نشده! چون کسی نبوده که عوض کنه!
الآن من بدون مدیریت هاستینگ چیکار می تونم بکنم؟! با هک پنل میشه؟!

pasargadteam

Active Member
خب اگه صاحابش بود که به این روز نمی افتاد! یوزر پس هم عوض نشده! چون کسی نبوده که عوض کنه!
الآن من بدون مدیریت هاستینگ چیکار می تونم بکنم؟! با هک پنل میشه؟!

عزیزمی, من متوجه صحبتت نشدم. یعنی چی که صاحبش بو که به این روز نمی افتاد؟!
در مورد هک این مسئله شخصی است بهتره خودتون بهش پاسخ بدید.

لطفاً باهام تماس بگیر اطلاعات تماس در امضام هست. تا برات چک کنم ببینم شناسه و رمز رو بدی من برات لاگین کنم ببینم میشه یا نه.

par30web

New Member
عزیزمی, من متوجه صحبتت نشدم. یعنی چی که صاحبش بو که به این روز نمی افتاد؟!
در مورد هک این مسئله شخصی است بهتره خودتون بهش پاسخ بدید.

لطفاً باهام تماس بگیر اطلاعات تماس در امضام هست. تا برات چک کنم ببینم شناسه و رمز رو بدی من برات لاگین کنم ببینم میشه یا نه.
ببینید یک نفر این VPS رو خرید و در اختیار چند نفر گذاشت (حدود 2-3 سال پیش) من هم یکی از اونا هستم... بقیه افراد خیلی وقت هست که به VPS سر نمی زنن! برای همین گفتم که اگر صاحبش بود درستش می کرد چون اون خریده ولی این شخص دیگه اینترنت نمیاد... منظورم از هک کلا اینه که شدنیه یا نه؟!
کلا سوال من خلاصش اینه "میشه از فایل های توی این وی.پی.اس (یعنی این دامنه) + اطلاعات دیتابیس بک آپی گرفت که بشه تو CPanel ایمپورت کرد؟ اگر بله چگونه"
یوزر نیم و پسورد هم مطمئنم درسته! از چندین کامپیوتر امتحان کردم...

جدیدترین ارسال ها

بالا