كمك نرم افزاري خاص البته براي سرور

سلام
دوستان عزيز من يه چيزي شبيه نرم افزار مي خوام كه بر روي سيستم عاملهاي شبكه نصب بشه و اونم بر روي سرور كه امكاناتي شبيه پوردهاي چند گانه براي دريافت و لوگوي خاص براي هر كاربر شبكه داشته باشه امكانات خود سرورو مي دونم دوستان برنامه اي جانبي مي خوام كه اينها رو داشته باشه:: در ضمن بتونه كاربر با اين برنامه كه در اختيارش هست براي خودش چند پسورد تعريف كنه و ادمايين به همه اونها دسترسي داشته باشه
كمكم كنين :: منتظرم :: ياعلي

iranexplorer.net

Active Member
سلام

برای چه کاری لازم دارین ؟ کافی نت؟ واضح تر اگر لطف کنی توضیح بدی واسه چی و چه چیزایی لازم داری می تونم راهنمایی تون کنم.

ایران اکسپلورر

سلام عرض كنم دوست عزيزم براي اداره و مكانهاي اداري اعم از شركتها و ادارت بزرگ كه براي شبكه اهميت بيشتري قائلند نياز دارم :: ببنيد من از امكانات خود سرور مطلع هستم ولي اون چيزي رو كه من مي خواهم يه نرم افزار مجزا باشه بشه نصب كرد و اختياراتي به مراتب بيشتر و فراتر از مثلا ( از ويندوز سرور 2000 - windows nt server - novel netware - liunix ) داشته باشه بطوري كه بشه براي هر كاربر يك login مجدد تعريف كرده و بشه براش يه لوگوي خاص ترتيب داده بشه و هزارن كار جانبي ديگر براي محافظت و مراقبت بهينه و بيشتر
ممنونم از كمك و محبتتون

iranexplorer.net

Active Member
منظور شما اصلا واضح نبود؟؟؟؟ میخواین دسترسی جدا برای کاربران یک شرکت تعریف کنید ؟

سلام دوست خوبم :D :wink:
منظور من چيزي جزء اين نيست :wink: :cry: (من يه نرم افزار مشابه به نرم افزاري و سيستم عاملهايي كه عرض كردم مي خوام كه امكاناتي شبيه سرور و يا بيشتر از اون داشته باشن ) :cry: :? :oops: :oops:
:oops: :wink: :oops: همين اگه شما جايي و يا لينكي رو سراغ دارين خوشحال ميشم كمكم كنين ؟

ACTIVE

Active Member
Amir_active گفت:
كسي نيست كمكي بكنه من دوستان منتظرم
دمتون گرم فراموش نكنين

سلام دوست عزيز
والا شما كه آخره شبكه هستين :wink: لااقل يه كم توضيح ميدادي تا شايد بيسوات هايي مثل منم حاليم ميشد .
در هر حال اگه واضحتر توضيح بديد ممنون ميشم
در ضمن خود ويندوز اكس پي اين امكانات رو به شما ميده {منظورم تعريف لوگو و ... }مي باشد

موفق باشيد

اولا اقا رضا استاد و دوست عزيزم شما تازه گي ها سوژه افتاده دستتون اولا من خيلي كحوچكتر از اونم كه شما فكر مي كنين دوما اخر همه چيز شما خودتين
در ثاني من يه نرم افزاري مي خوام كه امكاناتي مشابهه سيستم عاملهاي شبكه داشته باشه و بتونم تمام clinte ها رو تحت نظر داشته باشم نه از خود سيستم عامل شبكه بلكه توسط نرم افزاري درخواستي
از شما سروران و بزرگان علوم كمال تشكر رو دارم ممنون

جدیدترین ارسال ها

بالا