كمك كنيد درباره ارسال اس ام اس

NabiKAZ

Well-Known Member
افزودن SMS به برنامه ها

اما اين بار يه خبر داغ دارم براتون .البته بيشتر خبر به کار برنامه نويسها و شرکتهاي برنامه نويسي ميخوره البته براي کارهاي کنترل صنعتي هم بسيار مفيده . شايد خيليهاتون به قضيه ارسال SMS يا اينکه تو بعضي مسابقات از SMS استفاده ميشه و يا خيلي کارهاي تبليغاتي و يا کنترل از راه دور وسايل با استفاده از SMS فکر کرده باشين . آخرين چيزي که من ساختم در همين رابطست . IR1.0 GSM Modem يه سيستم سخت افزاري نرم افزاري براي کنترل کامل بر روي ارسال و دريافت SMS هستش که با استفاده از اون شما ميتونين به برنامه هاي خودتون امکان استفاده از سرويس SMS رو اضافه کنيد . اين سخت افزار با OCX که براش نوشتم به راحتي و فقط با چند خط کد نويسي برنامه شمارو به سرويس SMS مجهز ميکنه . برخي امکانات سيستم به اين شرح هستش

• آنتن دهي عالي
  • تشخيص خودکار کاراکترهاي فارسي و سويچ به حالت يونيکد براي فارسي ديده شدن در هر جايي
  • ارسال SMS به بيش از يک نفر در يک زمان
  • سازگاري کامل با تمامي زبانهاي ويژوال معمول ( Delphi و VB و VC , .. )
  • پياده سازي سريع و ساده نرم افزار
  • امکان بافر کردن بيش از 20000 SMS
  • امکان دريافت و ارسال SMS به زبان فارسي و انگليسي به طور هوشمند
  • امكان ريستارت كردن سخت افزار از طريق برنامه براي شرايط خاص
  • قابليت استفاده از برق و باطري براي نقاطي كه داراي شبكه برق نيستند
  • يكسال گارانتي تعويض سيستم به همراه آپديت رايگان OCX
  • پشتيباني تلفني برنامه نويسان براي راه اندازي سيستم
  • قابليت اتصال به انواع پروسسورها ار قبيل AVR و 80C51 بدون نياز به کامپيوتر
  • تشخيص ارسال صحيح SMS
  • قابليت تلفن زدن (شماره گيري) و يا ارسال تنهاي DTMF مورد نياز براي سيستمهاي سخت افزاري
اما با اين سيستم امکان ارسال و دريافت SMS رو خواهيد داشت . براي مشاهده عملکرد سيستم ميتونين مثالي از طريقه استفاده از OCX رو داونلود کنين و ببينين . همراه اين پکيج عکسهايي از سخت افزار سيستم نيز ارايه شده . براي کسب اطلاعات بيشتر با شماره من 09155714862 تماس بگيريد .لازم به ذكره كه اين سيستم با اين مشخصات براي اولين بار در كشور ساخته شده و براي پيامهاي فارسي بهينه سازي شده .
اما بسياري از دوستان تو اين چند روز با من تماس گرفتن و جوياي شرايط و قيمت سيستم شدن . قيمت پكيج كامل سيستم كه قابليت اتصال به ميكروكنترلر و كامپيوتر رو داره 100 هزار تومان هستش ولي با توجه به اينكه در بسياري موارد دوستان نيازي به اتصال به ميكرو ندارن و فقط بخش ارتباط با كامپيوتر براشون كافيه من پكي هم ساختم كه داراي بخش ميكرو كنترلر نيست ( كه 99? افراد هم استفاده نميكنن ) و قيمت به 60 هزار تومان كاهش پيدا ميكنه كه از نظر قيمت به مراتب از انواع خارجي ارزونتره . برخي هم پرسيدن كه آيا سيستم ممكنه بعد از مدتي از كار بيفته و آيا تمام سيستم تو همين پك هستش يا بخشهاي پنهاني مثل سرور يا ... هم داره كه بايد بگم كه نخير تمام سيستم همين پكي هست كه ارسال ميشه و ملزومات ديگه اي نداره پس چه من باشم چه نباشم به كار خودش ادامه ميده ( البته تا 1 سال هم گارانتي تعويض داره ).
داونلود مثال همراه با سورس مثال

اينم منبع و خبر تکميلي:
http://www.khazama.com/forums/reply.aspx?gid=562

ضمنا فقط کافيه بگيد منو نبي معرفي کرده تا سه سوته کارتون رو راه بندازه !

آخرین ویرایش:
الان سايتهايي هستن که اين سرويس رو براي سايتها ارائه مي دن . منتهي بايد ازشون اکانت بخري و بعدش به کاربراي سايتت بفروشي که زياد مقرون به صرفه نيست . فقط بايد رفت به سمت و سوي نوشتن يه سيستم رايگان تا همه بتونن استفاده کنن

poyesh2

New Member
شركت سامانه فناوري طوبي يك نرم افزار به نام TSMS داره كه قابليتهاي بالايي در زمينه ارسال و دريافت اس ام اس داره كه از طريق سرورهاي خودش و اتصال به اينترنت و شماره هاي خاص مانند 30007962 اين كارها رو ميكنه
به نطر من كار خيلي جالب و قشنگي كرده
طبق معرفي كه كرده قابليتهاي جالبي بويژه براي روابط عمومي هاي سازمانها و شركتها جهت ارتباط با ارباب رجوع دارد
سايت نرم افزار هم تو آدرس زيره :
http://www.tsms.ir

farhadfifi

Active Member
سلام :
:d
هر كي ميخواد اين سرويس رو روي سايتش راه بندازه من ظرف 2 ساعت راه مي اندازم و 70.000 تومان ميگيرم

كيوان عليپور
تلفن : 09329461114

سلام.
آقا كيوان ايني كه ميگي خيلي خوبه ولي بهتره كه توضيحاتت رو كاملتر بگي تا كسي اشتباه فكر نكنه !
مثلا بگو ايسن سيستم براي چه مدته ؟ - از طرف كي پشتيباني ميشه ؟ مربوط به مخابراته ؟ پيامهاش كنترل ميشه ؟ هزينه ماهيانش چقدره ؟....
ممنون !

msnasiri

Member
ارزون تر هم می شه
آخه خرج زیادی نداره
من نمی گم این 70 گرونه چون که نگفته که با چه امکاناتی
ولی من همین الان با قیمت خیلی کمتر می تونم اینو راه بندازم
اگر خواستید می تونید با من تماس بگیرد
YIM: mnaj100

keivan_business

New Member
ارائه تخصصی سرویس های sms

سلام.
آقا كيوان ايني كه ميگي خيلي خوبه ولي بهتره كه توضيحاتت رو كاملتر بگي تا كسي اشتباه فكر نكنه !
مثلا بگو ايسن سيستم براي چه مدته ؟ - از طرف كي پشتيباني ميشه ؟ مربوط به مخابراته ؟ پيامهاش كنترل ميشه ؟ هزينه ماهيانش چقدره ؟....
ممنون !

سلام :

دوستان بالاخره سرویس های SMS فوق حرفه ای رو در ایران راه اندازی کردیم با پوشش بین المللی و سرویس های بی نظیر که رایگان در اختیار شما عزیزان قرار میگیره راستی هرکس که خواست سرویس رو در نرم افزار یا سایت خودش راه اندازی کنه 2 لینک زیر رو ببینه

http://www.lksms.com/Service/?do=Gateway

http://www.lksms.com/Download/?do

برای استفاده از سرویس ها و اطلاعات بیشتر به سایت به نشانی

Www.Lksms.Com مراجعه فرمایید همچنان با شماره موبایل 09329461114 در خدمت شما عزیزان هستیم

meysam99

New Member
اگه کسی پنل ارسال پیامک رایگان میخواد که با وب سرویس آن بتواند به راحتی ارسال پیامک کنه برای من پیام خصوصی بده که براش یک پنل باز کنم. اطلاعات زیر رو هم در پیام قرار بده که بتوانم پنل رایگان براش باز کنم
نام و نام خانوادگی
آدرس
تلفن
موبایل
شماره ملی

جدیدترین ارسال ها

بالا