كمك فوري->پسورد ادمين ويندوز رو گم كردم روشي براي از بين بردن يا بدست آوردن؟

ghoghnuse

Member
سلام

هيچ فرقي نمي كنه . چه safe mode و چه normal
تنها راهي كه من امتحان كردم و جواب داده ( البته بدون باز كردن هاردو .... ) استفاده از يك ديسكت يا سي دي راه انداز لينوكس است كه پسورد admin را پاك مي كنه و روي xp ,2000 هم جواب مي ده . در غير اينصورت بايد از يك نرم افزاري استفاده كني كه روزها زمان ميبره تا رمز admin را hash كنه كه اونهم هميشه جواب نمي ده . اما فايل ساختن ديسكت bootable را هر كسي كه خواست بگه تا براش upload كنم .

اما در پايان آقاي mazloogh گير دادي به اين آقا رضاي ما . به هر حال هر كسي ممكن است توي نظراتش اشتباه كنه . مگر اينكه شما خيلي بيشتر از اينا كارت درست باشه . چو در خانه شيشه اي ساكني به ديگران سنگ مينداز.
بدرود .

سلام ققنوس جان
لطفاً اینو upload کن، و نحوه استفادش هم بگو.
البته اگه با یه هارد دیگه بیاد بالا و بره و SAM رو پاک کنه میشه نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشید

bahy

Banned
DJ_Baba گفت:
خواهش ميكنم كمك كنيد چون واقعاْ لازم دارم و نمي تونم از خير اطلاعات گذشت لطفاْ كمك كنيد
سلام
این هم اون فرمان داس:
netuser administrator newpassword

kavian206

New Member
ریست کردن پسورد ویندوز

دوست عزیز شما میتونید از سایت www.lostpassword.com نرم افزار ریست کردن پسورد ویندوز رو داونلود کنی
اگر هم میتونستی لاگین بشی با تایپ دستور زیر در run میتونستی بدون نیاز به پسورد قبلی پسورد ویندوز رو عوز کنی
net user administrator 1234
بجای administrator اسم یوزر خودتان را بنویسید و بجای 1234 پسورد جدید را بنویسید
یک مطلب دیگه اینکه ویندوز 1 اکانت به اسم administrator داره که معمولا کاربران از اون بی اطلاع هستند و معمولا به اسم خودشون یوزر تعریف کردن شما میتوانید در حالت safemode وارد شوید تا یوزر administrator نمایان شود و اگه شانس بیارید و پسورد برای administrator تعریف نشده باشد با کلیک بر روی administrator خیلی ساده لاگین میشودید
اینم اضافه کنم که در اکانت محدود نمیشه هر دستوری رو اجرا کرد
و یک راه دیگه برای از بین نرفتن اطلاعات تون اینست که توی یک درایو دیگه ویندوز جدید نصب کنی تا به فایل های ویندوز قبلی دست رسی پیدا کنی
موفق باشید

آخرین ویرایش:

sejdeh

New Member
گذشتن از سد پسورد در windows xp

شكستن پسورد xp تقريبا غير ممكنه، (در قسمت شكستن پسورد windows 2000 توضيحات بيشتري ميدم) اما من يك روش رو بلدم كه ميشه از اين طريق وارد ويندوز شد البته با محدوديتهاي خاص. با اين روش شما فقط ميتونيد به فايلها دسترسي پيدا كنيد،(حتي my doucument در درايوهاي ntfs ) اما نميتونيد تنظيمات control panel رو عوض كنيد، البته به رجيستري دسترسي داريد كه به نظر من همين كافيه، چون با اون ميشه همه كار كرد، در ضمن پسورد رو نميشه از اين طريق عوض كرد. اما نحوه كار:

فرض ويندوز در درايو D نصب شده باشد.

به وسيله يك سيستم عامل ديگر يا يكي از user هاي limited يا guest يا بوت DOS يا هر روشي كه بتوان تغييرات زير را اعمال كرد:

فايل logon.scr كه در واقع screan saver ويندوز ميباشد را از جاي خود به جاي ديگر انتقال دهيد. آدرسش: (d:\windows\system32\logon.scr) حالا فايل cmd.exe كه در واقع command prompt (صفحه مشكي DOS ) ويندوز ميباشد را به logon.scr تغيير نام دهيد. آدرسش: (d:\windows\system32\cmd.exe) حالا سيستم رو restart كنيد، به صفحه خوش آمدگويي ويندوز يا همون صفحه پسورد كه رسيدين، حدود 15 تا 20 دقيقه صبر كنيد تا سيستم screan saver رو فعال كنه، اما از اون جايي كه ما command prompt رو به جاي screan saver قرار داديم، command prompt اجرا ميشود، حالا جلوي اعلان DOS ، explorer نوشته و Enter ميزنيم، لازم به توضيحه كه كار فايل explorer شكل دادن desktop ، start menu وپنجره هاي ويندوز ميباشد. آدرسش:(d:\windows\explorer.exe)

تذكر مهم:

اگه با يكي از user هاي همان ويندوز بخواهيد فايلها رو جابجا كنيد به محض cut كردن logon.scr سيستم دوباره آن را ميسازد و بعد هنگام عوض كردن نام cmd.exe به logon.scr سيستم خطا ميگيرد، در چنين مواقعي شما بايد اول cmd.exe رو به جاي ديگر برده و در آنجا اسمش رو عوض كنيد و بعد برگرديد در آدرس قبلي روي logon.scr ساخته شده توسط سيستم over write كنيد.

دستورات جابجايي با DOS

move d:\windows\system32\logon.scr d:\logon.scr

ren d:\windows\system32\cmd.exe d:\windows\system32\logon.scr

exit

، بهترين و ساده ترين روش استفاده از رجيستري ميباشد، وارد مسير زير شويد:

[HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run]

يك فايل از نوع string value بسازيد و اسم آنرا هر چيزي كه دوست داشتين بگذاريد، حالا با Enter كردن فايل ساخته شده، value آن را اينچنين بنويسيد: net user administrator 123 . با اين روش با هر بار بالا آمدن ويندوز پسورد administrator به 123 تغيير پيدا ميكند.

*************+++

بدست آوردن پسوردها در Windows XP

برنامه هاي زيادي مانند 007 وجود دارند كه مي توانند پسورد dialup و كليه پسورد ها را بدست آورند ولي با ساخت windowsxp ديگر نمي شد اين كار را كرد و پسوردها را بدست آورد ( به دليل امنيت بالاي آن)

ولي من در اينجا برنامه اي را به شما معرفي مي كنم كه مي تواند فقط با يك اشاره پسورد windowsxp و windows2000 را هم در بياورد و به شما نمايش دهد (iOpus® Password Recovery XP )

توجه: اين برنامه را بايد ريجيستر كرد در غير اين صورت فقط سه حرف اول پسورد را نمايش ميدهد و براي 30 روز فقط كار مي كند من كد ريجيستري انرا در اختيار شما مي گزارم روي كليد Buy & Activate كليك كرده و كد زير را وارد كنيد:

براي گرفتن برنامه اينجا را كلبك كنيد (486 كيلوبايت)

http://www.iopus.com/download/iopus-pwdrec-setup.exe

كد:RE45844941494238586

-اكنون اگر مثلا User name آن mostafa بود و خواستيد پسورد آن‌را به 222 تغيير دهيد اين فرمان را در پرامپت DOS انجام دهيد:

Net user mostafa 222

به اين ترتيب پسورد به 222 تغيير خواهد يافت.

نكته: حتما بعد از پايان كار دو فايلي را كه در پوشه‌ي hackpass كپي كرده‌ايد به جاي اصلي ‌آن برگردانيد.

*************************++

smd7m

Member
بدست آوردن رمز ادمین اصلی و یا هر ادمینی متضمن موارد زیر است :
1- دسترسی به یک ادمین فرعی به تنهایی عامل پیروزی جهت شکستن رمز عبور نیست.
2- NTFS نبودن درایوهای سیستم بخصوص boot جهت بدست آوردن فایلهای SAM و Security
در هر صورت به برنامه ای نیاز داریم که بتواند :
با بوت شدن سیستم کار یک NTFS Reader را انجام داده و بدون ریست کردن رمز ادمین های سیستم - رمز را نمایش دهد.
از جمله بانكهاي اطلاعاتي كه رمز عبور Admin ها را در خود نگه مي دارد بشرح زير مي باشد:

%systemroot%\system32\config\sam
HKEY_LOCAL_MACHINE\SAM
%systemroot%\system32\config\security
HKEY_LOCAL_MACHINE\Security
and three system security component files:
Winlogon.exe, Samsrv.dll, Samlib.dll​
در صورتي كه قابليت دسترسي به يكي از Admin هاي اصلي وجود داشته باشد پيدا كردن و عوض كردن رمز براحتي صورت مي گيرد در زير راههاي نمايش و يا ريست شدن رمز ادمين را بررسي مي‏كنيم.
1) استفاده از نرم افزار مانند :
LC3, L0phtCrack, Locksmith, DreamPackPL, Lcp, Proactive Password Auditor, cainm, …
2) با استفاده از ديسكت بوت PWD_CHNG
3) توسط فرمان زير نيز در محيط يك ادمين براحتي مي توان رمز عبور را تغيير داد:
netuser (username) (password)​
4) استفاده از Computer Management :

System Tools / Local Users and Groups / Users :
Right-click on the first user and select Set Password.
5) استفاده از control userpasswords2 :

Start >> Run. Type control userpasswords2​

اكنون خواهيد ديد كه بدون هيچ نوع ابزاري مي توان پسورد ادمين اصلي را هك نمود، براي انجام اين عمل مراحل زير را دنبال كنيد :
1- در محيطي غير از سيستم عامل ويندوز XP ، سيستم را بوت كنيد (DOS ، Win98 و ...).
2- از مسير \WINDOWS\REPAIR فايل SAM را انتخاب و كپي كنيد.
3- مسير \WINDOWS\SYSTEM32\CONFIG را دنبال كرده و فايل SAM را در اين مسير Past نماييد.
4- اكنون سيستم خود را Reset كرده و وارد ويندوز XP شود.
5- حالا خواهيد ديد كه سيستم بدون دريافت رمز وارد ادمين اصلي مي گردد.

وفا

New Member
سلام می خوام password آیدی یاهومو عوض کنم اما CHENG PASSرو پیدا نمی کنم کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با عرض سلام
شما می توانید در قسمت یوزر بنویسید administrator و تایید کنید و وارد محیط کار خود شوید و یوزر قبلی را از کنترل پنل پاک یا از اول ایجاد کنید

سلام آقا وفا
شما می توانید در تب Messenger وارد گزینهMy account info شوید و در صفحه باز شده پسورد قبلی و در دو خانه بعدی پسورد جدید را بنویسید و بعد از تایید پسورد یاهو عوض می شود

yahoosin

Member
آقا هر کاری می کنم نمی تونم password xp از بین ببرم چون گم کردم و همه روش ها رو امتحان کردم جواب نمیده.(pleas help me.............

Ramadan

New Member
من دانشجو هستم و می خواهم از یوزر محدود که حتی نرم افزاری روی کامپیوترهای دانشگاه نصب است که نمی توان اکثر برنامه های اجرایی را اجرا کرد یک راهی را ارئه دهید که من وارد یوزر نامحدود شوم.(windows XP)

PersianAmir

New Member
من دانشجو هستم و می خواهم از یوزر محدود که حتی نرم افزاری روی کامپیوترهای دانشگاه نصب است که نمی توان اکثر برنامه های اجرایی را اجرا کرد یک راهی را ارئه دهید که من وارد یوزر نامحدود شوم.(windows XP)

این روش را امتحان کنید:
توی run تایپ کنید cmd و اینتر را بزنید.
بنویسید net user administartor aaa و اینتر را بزنید.
بدین صورت پسورد admin به aaa تغییر می کند.
البته باید تست کرد و دید که جواب میده یا نه!

PC LOVER

New Member
سلام به همه اقا ااون چیزیا یی که گفتید در مورد net userو
control pssword باید یه یوزر داشته باشیم ولی اونی که بیشتریا لازم دارند اینه که روی یک سیستم یک یوزر ادمین باشه از اون رد شن اونم cd بوت میخواد که از عزیزان میخوام یه نرن افزار معرفی کنند که سی دی بوت بسازه یکی از دوستان یه سایت معرفی کرد www.lostpassword.com اینجا یه نرم افزار جالب بود به نام windows key که خیلی جالبه و 100 درصد جواب میده ولی پولیه دمو شم خیلی بیخود فقط پسورد هایی عوض میکنه که demo1234 باشه اگه کسی کرک این نرم افزار رو داره یا یک نرم افزاره بهتر داره کمک کنه

Hapoo Ba Joojoo

New Member
bazam salam fek konam indafe dige send beshe shoma bayad ye file be esme sam ro ke dar keshoye c:\windows\repair be esme sam hast ro jay gozine file SAM dar keshoye c:\windows\system32\config konid albate in kar ro faghat ba cd boot win 98 mishe anjam dad bayad bery to systeme amele dos va bad inkaro anjam bedi in rahe aslishe momkene rahaye dige ham javab bede

جدیدترین ارسال ها

بالا