كمك براي حذف اكانت ايميل

om_omid

Member
سلام
بدلايلي ميخوام اكانت ايميلمو از ياهو حذف كنم تا دوباره عين اونو بسازم لطفا كمك كنيد
در ضمن قبلا در اين مورد تو همين سايت چيزهايي خونده بودم ولي الان كه لازم دارم متاسفانه نتونستم پيداش كنم بنابراين اگه موضوع تكراري است ببخشيد و لينك بدين
ممنون

Parham

Well-Known Member
دوست عزیز این سوال شما فکر نمیکنم به این بخش مربوط باشه به هر حال شما زمانی‌ که ID خودتون را از یاهو پاک می‌کنید به مدت 90 روز طول می‌کشه تا از تمام قسمت ها و بانک های اطلاعاتی‌ این سایت حذف بشه ، و پس از اون هم نمیتونید این ID را بسازید ، البته اگر زیر ID یا Profile های دیگه داشته باشید که می‌شه حذف و به صورت مجزا ساخت ... به هر حال برای حذف کردن ID خودتون وارد اين لينکشده و پس از وارد کردن رمز عبور و تائید کردن اون در مرحله بعدی میتونید این کار را انجام بدید ...

[ به خاطر داشته باشید که پس از تایید کردن برای بازگشت دچار مشکلات زیادی خواهید شد پس حتما دقت کنید ! ]

سلام عزیزگلم
دوست عزیزم آیدی یا همان ایمیل به هیچ وجه از سایت یاهو پاک نمی شه و شما حتی پس از رفتن به صفحه ای که جناب پرهام خان گفته فقط می توانید ایدی خود را غیر فعال یا disable کنید. بنابر این هرگز نمی توانید آن آیدی را دوباره بسازید.

www.iranvoroojak.com

om_omid

Member
با تشكر از همه دوستان لطفا پس در اين مورد هم مرا راهنمايي كنيد
متاسفانه ايميل مرا دائم هك ميكنند و انرا باز ميكنند در حالي كه من حتي پسوردم را چند بار عوض كردم باز هم ادامه دارد.حالا از اين ميترسم كه هكر عزيز پسورد مرا عوض كند و من ديگر نتوانم به ايميلم دسترسي پيدا كنم(اين ايميل و اين اكانت خيلي براي من ضروري است) و وقتي خواستم در اين مورد بيشتر سر در بياورم ديدم اگه سكيوريتي كوزشن و تاريخ تولد و كد پستي يادم باشد حتي پس از عوض شدن پسوردم توسط كسي ديگر ميتوانم انرا دوباره باز يابي كنم ولي انها را من يادم نيست كه در موقع ساختن ايميل به چه شكل وارد كردم(چون انموقع فكر نميكردم بايد انقدر مهم باشد) و حالا هم ياهو حتي به خودم هم ان اطلاعاتي را كه گفتم نشان نميدهد.حالا بنظر شما چكار بايد كرد كه اگه كسي پسوردم را تغيير داد بتوانم به اكانتم دست پيدا كنم
با تشكر

Parham

Well-Known Member
اگر آنها را یادتون نباشه هیچ کار ! در ضمن شما به جای این کار ها میتونید سیستم خودتون را از تروجان یا ویروس پاک کنید که با اطمینان خاطر از ID خودتون استفاده کنید

عزیز دلم اولا که اگر طرف هکر باشه شما هیچ کار نمیتوانید بکنید اما اگر از این تازه به دوران رسیده ها باشه که از تروژان و pass sender استفاده می کنن , کافیه که همانطوری که جناب پرهام گفت اون تروژان ها را پاک کنی.

که البته تا آنجایی که من خبر دارم pass sender های ایرانی را آنتی ویروس نمی شناسد و باید ویندوز را عوض کنید.

Parham

Well-Known Member
که البته تا آنجایی که من خبر دارم pass sender های ایرانی را آنتی ویروس نمی شناسد و باید ویندوز را عوض کنید.
اون هم بستگی‌ به نوع سیستم محافظت کننده داره دوست عزیز شما اگر از سیستم هایی‌ مثل NOD32 یا KasperSky روی سیستم خودت استفاده کنی‌ مطمئن باشید که مشکلی‌ ایجاد نمیشه چون در این سیستم ها هرگونه فعالیت مشکوک و ارتباطی‌ با اینترنت جلوگیری می‌شه و پس از اجازه شما می‌شه از اون استفاده کرد ...

جدیدترین ارسال ها

بالا