قویترین و بهترین هاستینگ خارجی

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
با سلام
من میخواستم یک سایت دانلود بسازم برای همین دنبال یک سایت هاست و دومین خارجی (سرور مجازی لینوکس) میگردم که هم مطمئن باشه و قدرتمند با امنیت بالا

nimafire

find / -name Support > u
سلام
برای هاست سایت میتونید از سروری های iweb.com استفاده کنید

برای سرور مجازی هم من میتونم با ضمانت عدم وجود مشکل سرویس به شما بدهم
مایل بودید پیام خصوصی به من بدهید

loo30fer

کاربر متخصص مولتی مدیا بیلدر
حالا چرا خارجی ؟؟
این همه سرویس دهنده خوب ایرانی داریم
آخه دیگه به سرویس و امنیت ایرانی ها زیاد اطمینان ندارم و دوست ندارم البته از وقتی Hostdl پولم رو قشنگ تا تهش رو خورد و باز میگم اگه یک خارجی پولم رو بخره بهتره چون حداقل از یک آب و خاک نیستم و شاید به خاطر اینکه با ایران مشکل داره و بازم اینقدر برای خودشون ارزش قائل هستن که نخوان به خاطر پول من خودشون رو خراب کنن مثل بعضی از ایرانی ها به خاطر 1000 تومان البته توهینی به هیچ کدوم افراد این انجمن نشه و من منظورم بچه دزدهای اینترنتی هست

parmishost

Member
آخه دیگه به سرویس و امنیت ایرانی ها زیاد اطمینان ندارم و دوست ندارم البته از وقتی Hostdl پولم رو قشنگ تا تهش رو خورد و باز میگم اگه یک خارجی پولم رو بخره بهتره چون حداقل از یک آب و خاک نیستم و شاید به خاطر اینکه با ایران مشکل داره و بازم اینقدر برای خودشون ارزش قائل هستن که نخوان به خاطر پول من خودشون رو خراب کنن مثل بعضی از ایرانی ها به خاطر 1000 تومان البته توهینی به هیچ کدوم افراد این انجمن نشه و من منظورم بچه دزدهای اینترنتی هست

با سلام
دوست گرامی هاست های دانلود بک آپ ندارند و با توجه به قوانین ایران شرکتی کردنشون سخته بهتره vps بگیری خواستید ما در خدمتیم البته قیمت ها بالاست و تضمینی هست اون 2 تا سایت خارجی هم که فرستادم خیلی خوبه ولی برای اینکه با اطمینان کار کنید باید حدود 40 تومان در ماه هزینه کنید البته توی vps

irlogo

Active Member
من یک هاستینگ خارجی که چند تا از مدیراش ایرانی هستند رو می شناسم
در صورت تمایل pm

pasargadteam

Active Member
با سلام
من میخواستم یک سایت دانلود بسازم برای همین دنبال یک سایت هاست و دومین خارجی (سرور مجازی لینوکس) میگردم که هم مطمئن باشه و قدرتمند با امنیت بالا

با درود

اگرقیمت برات مهم نیست از Caro.net بگیر
اگر قیمت برات مهم است از intovps.com بگیر

مشکلی هم بود واسه خرید در خدمتم.

موفق باشی.

جدیدترین ارسال ها

بالا