قفل گذاشتن روي سيدي بطوري كه هرگز رايت نشه؟؟؟

mossi

Member
قفل سوزني ولي جالبه .

مثل پروين 2000 . من يه همچين قفلي تا حالا نديدم
كه جاي ديگري از دنيا اونو به كار ببرن .
اينو با ماشين انجام ميدن يا بادست ؟
مثلا اگر بخواي 100 هزار تا سيدي را قفل سوزني يا سوراخي بزاري . بعد چه جوري بايد فهميد كه كجاشو سوراخ كني ؟

saeednajafi

Member
بهترين قفل قفل تلفني يا اينترنتي است كه به هيچ وجه نميشه از شرش خلاص شد .
سي دي به راحتي كپي ميشه ولي نصبه برنامه اش كد مي خواد و رو تعداد محدودي كامپيوتر قابل نصبه (مثل سيناپك : فقط 5 كامپيوتر)

Peyman-Pop

Active Member
saeednajafi گفت:
سي دي به راحتي كپي ميشه ولي نصبه برنامه اش كد مي خواد و رو تعداد محدودي كامپيوتر قابل نصبه (مثل سيناپك : فقط 5 كامپيوتر)

وقتی‌ برنامه رو کرک کنی‌ راحت می‌شه از اون استفاده کرد .

بدون نیاز به کد .

mahdiflash

Member
برنامه هايي مثل سينا پك قفلي گذاشته اند كه به راحتي با استفاده از دستور هاي رياضي

و يك مقداري خلاقيت ميشه قفل اون رو باز و به Crack تبديل كرد و .....

البته بهتر است روي نرم افزار ها ي ساخته شده از بهترين قفل مثلا قفل هاي تركيبي

استفاده كرد تا شكستن قفل آن وقت گير باشد و در نتيجه تا چند صباحي حفظ شود

هيچ قفلي غير قابل شكستن نيست

MrMohi

Active Member
saeednajafi گفت:

یک زمانی میگفتن که قفل کلک و سینا پک غیر قابل شکستن هست که حتی تو همین انجمن هم مدتها سرش بحث بوده ! من قفل شکسته اش رو از یکی از بچه ها گرفتم و رایت کردم و خیلی وقته که دارم ازش استفاده میکنم . هیچ قفلی غیر قابل شکستن نیست ! منتها باید اون برنامه اونقدر کارایی داشته باشه که یک قشر عظیم جهانی بتونن ازش استفاده کنند . اونوقت هست که ضریب شکستن قفل بالا میره . چون اون برنامه دست اشخاص زیادی میوفته و اونا هم روش کار میکنند و تو این همه آدم بالاخره چهار تا آدم کراکر حرفه ای پیدا میشه که قفل رو بشکونند . مثال بارز این قضیه هم ویندوزه . اما تو ایران که برنامه های ما رو که در کشورهای دیگه استفاده نمیکنند . بنابراین فقط خودمون میمونیم که باید برنامه ها رو کراک کنیم . به همین دلیل شکستن قفل برنامه های ایرانی زیاد وقت میگیره که به دلیل کد نویسی و قفل های قوی نیست بلکه بدلیل نبود کراکرهای حرفه ای هست . وگرنه مگه ممکنه که ویندوز اکس پی مایکروسافت رو که اون همه آدم برنامه نویس مٌخ نشستن اونرو نوشتن و براش قفل ساختن رو سر یک هفته کراک کنند و کلک زرنگار رو با اون قفل پَشمَکیش بعد از گذشت یک سال؟

Peyman-Pop گفت:
saeednajafi گفت:

وقتی‌ برنامه رو کرک کنی‌ راحت می‌شه از اون استفاده کرد .

بدون نیاز به کد .

آقا پيمان راست مى‌گه، همين بلا سر Norton AntiVirus 2004 اومد.

ARM

Member
سلام.

از اين حرفها كمي دور بشيم. چون هيچ كاري نشد نداره.

اما مشكل من. من يك نرمافزار ميخوام كه با اون رايت كنم و قفل بذارم روي سي دي. ولي اصلا نميخوام كه پيچيده باشه. فقط در همين حد كه يك آدم تازه كار نتونه كپي كنه واسم كافيه. كسي چيزي سراغ داره؟

مرسي. تا بعد.........

amin-asemi

Member
نرم افزار قفل گذاري سي-دي زياد هست ولي اطمينان داشته باش هر قفل قابل شكسته شدن هست.

Ealireza

Member
ببينيد شايد هم CD GURDIAN 2003 بدرد بخوره ها تضمن 100% هنگام فروش و....
نمیدونم دیگه فکر کنم سیدی رو با لیزر لاک .... رایت میزنه گفته با Clone اصلا شکسته نمیشه
ولی باز من خودم یک راه خفن واسه قفل گزاری بلد هستم که فکر نکنم کسی نه بتونه کراک کنه و نه بتونه رایت کنه
خیلی هم سادست ولی تا حالا به عقل کسی راه پیدا نکرده

FLIGHTSAZAN

New Member
سلام
لطفا به ما هم یاد بدید راستی قفل سی دی های میشا و کوشا را دیدید واقعا عالی هستند من سعی کردم و لی سی دی را تشخیص می ده اسم قفل هم فکر کنم xlock هست من پیدا نکردم کار کیه
مرسی
حسن
www.airship.mihanblog.com

جدیدترین ارسال ها

بالا