قفل گذاری بر روی اوتوران dvd جهت کپی نشدن روی هارد

eurosport

Member
*** با تشکر فراوان از توجه دوستان به بنده ***

توی شاسی که می خواد فیلمت رو اجرا کنه
شاسی چیه ؟؟
من نمی دونم شما خودت می گی می خوای پاور دی وی دی ور جاسازی کنی تو پروژه ات من هم اینو اصلا پیشنهاد نمی کنم
اگه کاربر بعد از نصب برنامه پاور دی وی دی بر روی سیستم خودش بر روی فیلم من در اوتوران کلیک کنه و فقط با برنامه پاور دی وی دی که روی سیستمش نصب کرده باز بشه عالی میشه .
power dvd یک فایل standalone نیست که بشه بهش به همین راحتی اتکا کرد کلی ماژول برای کارکدش نیاز داره ، جالب اینجاست من پاور دی وی دی رو نصب کردم کدک vob رو به ویندوز معرفی کرد و مدیا پلیر رو هم توانا پس این راه اصلا جور در نمی یاد
بنده برنامه پاور دی وی دی رو بر روی یه سیستمی که تازه ویندوز نصب شده نصب کردم و فیلمم رو به طور دستی با اون اجرا کردم خیلی خوب جواب داد ( ولی بعد از نصب پاور دی وی دی فقط خود این برنامه توانایی پخش فیلم رو داشت و مدیا پلیر ویندوز توانایی پخش این فیلم رو نداشت ) و الان میخواهم بدون اینکه کاربر به صورت دستی اونو با پاور دی وی دی اجرا کنه هنگامی که بر روی فیلمم توی اوتوران تنها یه کلیک کرد فیلم با پاور دی وی دی اجرابشه . همین .

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
*** با تشکر فراوان از توجه دوستان به بنده ***

شاسی چیه ؟؟

اگه کاربر بعد از نصب برنامه پاور دی وی دی بر روی سیستم خودش بر روی فیلم من در اوتوران کلیک کنه و فقط با برنامه پاور دی وی دی که روی سیستمش نصب کرده باز بشه عالی میشه .

بنده برنامه پاور دی وی دی رو بر روی یه سیستمی که تازه ویندوز نصب شده نصب کردم و فیلمم رو به طور دستی با اون اجرا کردم خیلی خوب جواب داد ( ولی بعد از نصب پاور دی وی دی فقط خود این برنامه توانایی پخش فیلم رو داشت و مدیا پلیر ویندوز توانایی پخش این فیلم رو نداشت ) و الان میخواهم بدون اینکه کاربر به صورت دستی اونو با پاور دی وی دی اجرا کنه هنگامی که بر روی فیلمم توی اوتوران تنها یه کلیک کرد فیلم با پاور دی وی دی اجرابشه . همین .

دوست عزیز
برای اینکه فایل مورد نظر شما با برنامه ای که میخواین باز بشه به نظرم یه راه ساده تر وجود داره. پسوند فایلتون رو تو رجیستری کاربر سیستم برای پیشفرض PowerDVD تعریف کنید تا هربار که قراره این فایل اجرا بشه این برنامه باز بشه

eurosport

Member
دوست عزیز
برای اینکه فایل مورد نظر شما با برنامه ای که میخواین باز بشه به نظرم یه راه ساده تر وجود داره. پسوند فایلتون رو تو رجیستری کاربر سیستم برای پیشفرض powerdvd تعریف کنید تا هربار که قراره این فایل اجرا بشه این برنامه باز بشه
لطفا آموزش اين راه رو بگين .

واقعا تشكر

eurosport

Member
دوست عزیز
برای اینکه فایل مورد نظر شما با برنامه ای که میخواین باز بشه به نظرم یه راه ساده تر وجود داره. پسوند فایلتون رو تو رجیستری کاربر سیستم برای پیشفرض powerdvd تعریف کنید تا هربار که قراره این فایل اجرا بشه این برنامه باز بشه
با تشکر از لطف شما
ببینید بنده میخواهم روی کامپیوتر کاربر که دی وی دی اوتوران منو داره این رویداد رخ بده نه فقط بر روی کامپیوتر خودم .

منتظر جوابم
با تشکر فراوان

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
با تشکر از لطف شما
ببینید بنده میخواهم روی کامپیوتر کاربر که دی وی دی اوتوران منو داره این رویداد رخ بده نه فقط بر روی کامپیوتر خودم .

منتظر جوابم
با تشکر فراوان

دوست عزیز
روشی که تو اون پست پیشنهاد کردم هم دقیقا همین کار رو انجام میده.

وقتی کاربر برنامه شما رو باز میکنه اتفاقات زیر باید به ترتیب رخ بده

1- با استفاده از پلاگین smallplugins تو آدرس رجیستری که دادم به دنبال پسوند فایل مورد نظر شما بگرده.

2- اگه این پسوند موجود بود: مقدارش رو که (در واقع یک عبارت رشته ای حاوی آدرس برنامه ای که پیش فرض اجرای اون فایل هست) رو با آدرس برنامه PowerDVD شما عوض کنه.

3- اگه این پسوند موجود نبود: پسوند فایل شما رو بعنوان یک متغیر جدید ثبت کنه و مقدارش رو هم آدرس برنامه PowerDVD بده.

4- فایل شما رو اجرا کنه

در نتیجه به محض اجرای فایل شما چون برنامه پیشفرض برای پخش PowerDVD هست ویندوز به سراغ این برنامه میره برای پخش این فایل.

اما قبل از استفاده از این روش شما باید مطمئن بشید که PowerDVD رو سیستم کاربر نصب هست و کدک مورد نظر رو هم برای پخش این فایل داره. که فکر میکنم دوستان قبلا راجع بهش راهنماییتون کردن و میدونید که چه کار باید انجام بدید

چون الان رو سیستمی که کار میکنم mmb رو ندارم نمیتونم مثال درست کنم. اما اگه تو راهنمای smallplugin نگاه کنید کمکتون میکنه

موفق باشید

eurosport

Member
1- با استفاده از پلاگین smallplugins تو آدرس رجیستری که دادم به دنبال پسوند فایل مورد نظر شما بگرده.
با تشکر از لطف بی کرانتون
ببخشید این برنامه smallplugin رو باید از کجا دانلود کرد ؟؟؟

با تشکر خیلییییییییییییییییییییییییییی زیاد .

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
smallplugin برنامه نیست یکی از پلاگین های پر کاربرد mmb هست.
تو مسیری که نرم افزار Builder رو نصب کردید بگردید احتمالا این پلاگین رو پیدا میکنید. اگه نداشتین تو قسمت پلاگین های کاربری همین سایت بگردید پیدا میشه

eurosport

Member
smallplugin برنامه نیست یکی از پلاگین های پر کاربرد mmb هست.
تو مسیری که نرم افزار Builder رو نصب کردید بگردید احتمالا این پلاگین رو پیدا میکنید. اگه نداشتین تو قسمت پلاگین های کاربری همین سایت بگردید پیدا میشه
الان هیچی از پلاگین نمیدونم و فقط خواسته بنده از این پلاگین باز کردن فیلمم با powerDVD.exe هستش .
اصلا نمیدونم وقتی این پلاگین رو وارد کردم چی کار کنم
اورژانسیه
لطفا از سیر تا پیاز رو مفصل بگین
ثواب میکنید
خدا برکتتون بده

با تشکر فراوان

eurosport

Member
( خارج از بحث ) می خواستم ببینم که آیا فرمت mpeg-1 بر روی دستگاه های DVD player خانگی هم پخش میشه یا نه ؟
ببخشید

با تشکر

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
الان هیچی از پلاگین نمیدونم و فقط خواسته بنده از این پلاگین باز کردن فیلمم با powerDVD.exe هستش .
اصلا نمیدونم وقتی این پلاگین رو وارد کردم چی کار کنم
اورژانسیه
لطفا از سیر تا پیاز رو مفصل بگین
ثواب میکنید
خدا برکتتون بده

با تشکر فراوان

دوست عزیز

اگه بخوام ساده توضیح بدم پلاگین ها در واقع تکه برنامه هایی که هستن که با زبانهای برنامه نویسی قدرتمندتر تولید شدن و به بدنه mmb میچسبن تا کارهایی که خود mmb به تنهایی قادر به انجامش نیست رو انجام بدن.

برای اینکه بتونید با پلاگین ها کار کنید لازمه اول پلاگین مورد نظر رو تو mmb وارد کنید و بعد سه تا فرمان اصلی PluginSet - PluginRun - PluginGet رو با پارامترهایی مثل بقیه فرامینی که تو mmb مینویسید استفاده کنید.

شکل کلی استفاده از این فرامین به شکل زیر هستش:

("پارامترها","نام پلاگین") PluginSet​

یا

("پارامترها","نام پلاگین") PluginRun​

یا

("پارامترها","نام پلاگین") PluginGet​

PluginSet برای ارسال مقادیر به پلاگین استفاده میشه
PluginRun برای اجرای دستورات پلاگین استفاده میشه
PluginGet مقدار بازگشتی حاصل از اجرای دستور در پلاگین رو بر میگردونه

هر پلاگین برای خودش دستوراتی داره که شما بعنوان کاربر پلاگین باید با توجه به نیازتون تو قسمت پارامتر این دستورات رو وارد کنید.

برای هر پلاگین راهنمایی وجود داره که لیست فرامینی که توسط اون پلاگین اجرا میشه رو ارائه کرده. پس قبل از اینکه از پلاگینی استفاده کنید اول تو قسمت مثال یا راهنماش نگاه کنید و بعد اون رو استفاده کنید.

موفق باشید

eurosport

Member
دوست عزیز

اگه بخوام ساده توضیح بدم پلاگین ها در واقع تکه برنامه هایی که هستن که با زبانهای برنامه نویسی قدرتمندتر تولید شدن و به بدنه mmb میچسبن تا کارهایی که خود mmb به تنهایی قادر به انجامش نیست رو انجام بدن.

برای اینکه بتونید با پلاگین ها کار کنید لازمه اول پلاگین مورد نظر رو تو mmb وارد کنید و بعد سه تا فرمان اصلی PluginSet - PluginRun - PluginGet رو با پارامترهایی مثل بقیه فرامینی که تو mmb مینویسید استفاده کنید.

شکل کلی استفاده از این فرامین به شکل زیر هستش:

("پارامترها","نام پلاگین") PluginSet​

یا

("پارامترها","نام پلاگین") PluginRun​

یا

("پارامترها","نام پلاگین") PluginGet​

PluginSet برای ارسال مقادیر به پلاگین استفاده میشه
PluginRun برای اجرای دستورات پلاگین استفاده میشه
PluginGet مقدار بازگشتی حاصل از اجرای دستور در پلاگین رو بر میگردونه

هر پلاگین برای خودش دستوراتی داره که شما بعنوان کاربر پلاگین باید با توجه به نیازتون تو قسمت پارامتر این دستورات رو وارد کنید.

برای هر پلاگین راهنمایی وجود داره که لیست فرامینی که توسط اون پلاگین اجرا میشه رو ارائه کرده. پس قبل از اینکه از پلاگینی استفاده کنید اول تو قسمت مثال یا راهنماش نگاه کنید و بعد اون رو استفاده کنید.

موفق باشید
از اینکه مرا در یاد گیری مولتی مدیا بیلدر کمک میکنید متشکرم
ببینید بنده از پلاگین هیچ چی نمیدونم , و همچنین نمیدونم اینهایی که میگین چی هستند ولی اوتوران خوب طراحی کردم و پروژه ام منتظر این کار است :
باز شدن فیلم به صورت پیش فرض با پاور دی وی دی بر روی کامپوتری که این برنامه نصب است هنگام کلیک کردن بر روی نام فیلم که لینک باز شدن فیلم را دارد در اوتوران DVD بوسیله این پلاگین که تغییراتی در ریجستری میکنه .

ممنون میشوم اگه آموزشی بذارین که بنده فقط بتوانم این کار رو روی پروژه ام پیاده کنم .
اگه تصویری باشه که عالی میشه
در هر صورت لطفا بنده را بفهمانید :rose:

*** با تشکر خیلییییی زیاد ***

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
از اینکه مرا در یاد گیری مولتی مدیا بیلدر کمک میکنید متشکرم
ببینید بنده از پلاگین هیچ چی نمیدونم , و همچنین نمیدونم اینهایی که میگین چی هستند ولی اوتوران خوب طراحی کردم و پروژه ام منتظر این کار است :
باز شدن فیلم به صورت پیش فرض با پاور دی وی دی بر روی کامپوتری که این برنامه نصب است هنگام کلیک کردن بر روی نام فیلم که لینک باز شدن فیلم را دارد در اوتوران DVD بوسیله این پلاگین که تغییراتی در ریجستری میکنه .

ممنون میشوم اگه آموزشی بذارین که بنده فقط بتوانم این کار رو روی پروژه ام پیاده کنم .
اگه تصویری باشه که عالی میشه
در هر صورت لطفا بنده را بفهمانید :rose:

*** با تشکر خیلییییی زیاد ***

دوست عزیز
اول یه توصیه دوستانه بهتون بکنم. اونم اینکه اگه با mmb کار میکنید حتما سعی کنید کار با پلاگین ها رو یاد بگیرید. چون این نرم افزار بدون پلاگین ها قدرت زیادی نداره. مخصوصا الان که دیگه پشتیبانی و توسعش هم متوقف شده.

کار با پلاگین ها هم اصلا پیچیده نیست. دقیقا مثل سایر بخش ها، شما یک شی پلاگین ایجاد میکنید و پلاگین مورد نظرتون رو هم Embedded می کنید.

مرحله بعد نوبت اجرا دستورات مربوط به پلاگین هست که تو پست قبلی توضیح دادم.

یه کتاب آموزشی هم وجود داره نوشته جناب silvercover . تو همین انجمن لینک دانلودش وجود داره. اگه هنوز مطالعش نکردید توصیه میکنم حتما دانلود کنید و وقت برای مطالعه بزارید. خیلی کمکتون میکنه.

اما درباره سوالتون به طور خاص
بعد از اینکه این پلاگین رو تو mmb وارد کردید. یک دکمه ایجاد کنید و کد زیر رو توش بنویسید

کد:
reg_path$='HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Extensions,mpeg-1'
PluginSet("PlugIn","reg_path$")
PluginRun("PlugIn","SetRegistryPath")
file_path$='C:\Program Files\PowerDVD\PowerDVD.exe'
PluginSet("PlugIn","file_path$")
PluginRun("PlugIn","RegistryWrite")
Message("ok","")
خط اول این فرمان آدرس رجیستری رو بر میگردونه به همراه نام فرمتی که مد نظر شماست. من اینجا فرمت mpeg-1 رو در نظر گرفتم
خط دوم مقدار این متغیر رو به پلاگین میفرسته
خط سوم این آدرس رو تو رجیستری ثبت میکنه
خط چهارم آدرس جایی که PowerDVD نصب هست رو تو متغیر $file_path بر میگردونه (این آدرس رو من همینجوری نوشتم . شما هر آدرس دیگه ای میتونید بنویسید)
خط پنجم مقدار این رو به پلاگین میفرسته
خط ششم این متغیر رو با آدرس مورد نظر تو رجیستری ثبت میکنه
خط آخر هم یه پیغام ok میده (که بود و نبودش خیلی اهمیتی نداره)

با طی کردن مراحل بالا برنامه شما یک فرمت جدید به نام mpeg-1 رو رجیستری کاربر ذخیره میکنه که آدرس نرم افزار PowerDVD توش هست. پس هربار که فایلی با mpeg-1 اجرا بشه ویندوز به طور خودکار میره سراغ PowerDVD

در پایان باز هم توصیه میکنم آموزش پلاگین ها رو شروع کنید تا بتونید کارهای حرفه ای تری انجام بدید
موفق باشید.

eurosport

Member
دوست عزیز
اول یه توصیه دوستانه بهتون بکنم. اونم اینکه اگه با mmb کار میکنید حتما سعی کنید کار با پلاگین ها رو یاد بگیرید. چون این نرم افزار بدون پلاگین ها قدرت زیادی نداره. مخصوصا الان که دیگه پشتیبانی و توسعش هم متوقف شده.

کار با پلاگین ها هم اصلا پیچیده نیست. دقیقا مثل سایر بخش ها، شما یک شی پلاگین ایجاد میکنید و پلاگین مورد نظرتون رو هم Embedded می کنید.

مرحله بعد نوبت اجرا دستورات مربوط به پلاگین هست که تو پست قبلی توضیح دادم.

یه کتاب آموزشی هم وجود داره نوشته جناب silvercover . تو همین انجمن لینک دانلودش وجود داره. اگه هنوز مطالعش نکردید توصیه میکنم حتما دانلود کنید و وقت برای مطالعه بزارید. خیلی کمکتون میکنه.

اما درباره سوالتون به طور خاص
بعد از اینکه این پلاگین رو تو mmb وارد کردید. یک دکمه ایجاد کنید و کد زیر رو توش بنویسید

کد:
reg_path$='HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Extensions,mpeg-1'
PluginSet("PlugIn","reg_path$")
PluginRun("PlugIn","SetRegistryPath")
file_path$='C:\Program Files\PowerDVD\PowerDVD.exe'
PluginSet("PlugIn","file_path$")
PluginRun("PlugIn","RegistryWrite")
Message("ok","")
خط اول این فرمان آدرس رجیستری رو بر میگردونه به همراه نام فرمتی که مد نظر شماست. من اینجا فرمت mpeg-1 رو در نظر گرفتم
خط دوم مقدار این متغیر رو به پلاگین میفرسته
خط سوم این آدرس رو تو رجیستری ثبت میکنه
خط چهارم آدرس جایی که PowerDVD نصب هست رو تو متغیر $file_path بر میگردونه (این آدرس رو من همینجوری نوشتم . شما هر آدرس دیگه ای میتونید بنویسید)
خط پنجم مقدار این رو به پلاگین میفرسته
خط ششم این متغیر رو با آدرس مورد نظر تو رجیستری ثبت میکنه
خط آخر هم یه پیغام ok میده (که بود و نبودش خیلی اهمیتی نداره)

با طی کردن مراحل بالا برنامه شما یک فرمت جدید به نام mpeg-1 رو رجیستری کاربر ذخیره میکنه که آدرس نرم افزار PowerDVD توش هست. پس هربار که فایلی با mpeg-1 اجرا بشه ویندوز به طور خودکار میره سراغ PowerDVD

در پایان باز هم توصیه میکنم آموزش پلاگین ها رو شروع کنید تا بتونید کارهای حرفه ای تری انجام بدید
موفق باشید.
با تشکر
بنده ان کار رو کردم و پیغام ok رو هم میده ولی وقتی بر روی فیلمم تو اوتورانم هستش کلیک میکنم با مدیا پلیر ویندوز باز میشه .
مسیر PowerDVD من C:\Program Files\CyberLink\PowerDVD\PowerDVD.exe هستش که همین مسیر رو بهش دادم .
بنده وقتی با ویدئو استودیو از فیلمم رندر میگیرفتم به فرمت Mpeg-1 ذخیره کردم ولی در نام فایل به film.mpg نوشته شده حتی فرمتی که شما فرمودید رو نیز به mpg و mpeg هم تبدیل کردم باز هم با مدیا پلیر ویندوز باز میشه !
عکسی از رجیستری بنده که شما آدرسشو دادین :

Untitled-2.gif

البته این کدی رو که دادین بنده اینطوری ازش استفاده کردم :
یه دکمه ایجاد کردم و کد رو در این قسمت وارد کردم :

lf47gyababebs6nbswo5.gif

حتی در این قسمت رو هم آدرس فیلمم رو گذاشتم که باز هم با مدیا پلیر باز شد !

q9yyu4qpu1542r01q4m.gif

مشکل کجاست که باز هم فیلم با فرمت mpg/mpeg-1 با مدیا پلیر ویندوز باز میشه ؟

*** با تشکر فراوان ***

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
دوست عزیز

اولا من این روش رو تو سیستم خودم هم با xp و هم با 7 تست کردم و در هر دو حال هم جواب داده. پس باید بررسی کنیم که کجای کاری که شما انجام میدید مشکل داره

دوم اینکه به آدرسی که میدید دقت کنید. وقتی آدرسی رو از طریق یک متغیر رشته ای قرار هست که بدید به کوچک بزرگ بودن حروف و نام فایلها و کاراکترها دقت کنید چون اجرای برنامه نسبت به عبارت داخل متغیر رشته ای حساسه

سوم اینکه من تو تصویر رجیستری که شما گذاشتید چیزی که نشون بده متغیر شما با نام mpg و آدرس powerDVD تو رجیستری و تو این قسمت ذخیره شده نمیبینم. پس شاید مشکل اصلی تو خط اول برنامه باشه که نتونستید آدرس صحیح رجیستری رو برگردونید و متغیرتون رو ثبت کنید.

چهارم اینکه دقیقا باید پسوند فایل مورد نظر رو (نه کمتر و نه بیشتر) بعنوان نام متغیر و آدرس مسیر نصب PowerDVD رو بعنوان مقدار متغیر تو رجیستری ذخیره کنید وگرنه هیچ اتفاقی نمیفته.

پنجم اینکه چرا همزمان از دو قسمت External command و More Action استفاده کردید؟
میتونستید کد مربوط به پخش فایل ویدئویی رو تو همون قسمت More Action در انتهای خطوط دیگه برنامتون بیارید. شاید به نظر نیاد اما به تجربه به من ثابت شده گاهی اوقات این روش کد نویسی باعث میشه تو اجرای برنامه اختلال ایجاد بشه

ششم اینکه (البته احتمالش خیلی ضعیفه) چون فرمت فایل شما نوع خاصی از فرمت mpg هست و ممکنه ویندوز شما نسبت به یکی از فرمتهای همین جنس پیشفرض داشته باشه (مثلا MPEG یا mpg یا MPG یا mpeg-1 یا mpeg-2 یا ...) بهتره همه پسوندهای از این جنس رو برای PowerDVD به همین روش تعریف کنید (البته بازهم تاکید میکنم که احتمالش خیلی ضعیفه)

هفتم اینکه اگه همه مراحل بالا رو دوباره تست کردید و بازهم جواب نگرفتید لطفا فایلتون رو پیوست کنید تا مشکلش رو دقیقتر بررسی کنیم.

موفق باشید

eurosport

Member
دوست عزیز

اولا من این روش رو تو سیستم خودم هم با xp و هم با 7 تست کردم و در هر دو حال هم جواب داده. پس باید بررسی کنیم که کجای کاری که شما انجام میدید مشکل داره

دوم اینکه به آدرسی که میدید دقت کنید. وقتی آدرسی رو از طریق یک متغیر رشته ای قرار هست که بدید به کوچک بزرگ بودن حروف و نام فایلها و کاراکترها دقت کنید چون اجرای برنامه نسبت به عبارت داخل متغیر رشته ای حساسه

سوم اینکه من تو تصویر رجیستری که شما گذاشتید چیزی که نشون بده متغیر شما با نام mpg و آدرس powerdvd تو رجیستری و تو این قسمت ذخیره شده نمیبینم. پس شاید مشکل اصلی تو خط اول برنامه باشه که نتونستید آدرس صحیح رجیستری رو برگردونید و متغیرتون رو ثبت کنید.

چهارم اینکه دقیقا باید پسوند فایل مورد نظر رو (نه کمتر و نه بیشتر) بعنوان نام متغیر و آدرس مسیر نصب powerdvd رو بعنوان مقدار متغیر تو رجیستری ذخیره کنید وگرنه هیچ اتفاقی نمیفته.

پنجم اینکه چرا همزمان از دو قسمت external command و more action استفاده کردید؟
میتونستید کد مربوط به پخش فایل ویدئویی رو تو همون قسمت more action در انتهای خطوط دیگه برنامتون بیارید. شاید به نظر نیاد اما به تجربه به من ثابت شده گاهی اوقات این روش کد نویسی باعث میشه تو اجرای برنامه اختلال ایجاد بشه

ششم اینکه (البته احتمالش خیلی ضعیفه) چون فرمت فایل شما نوع خاصی از فرمت mpg هست و ممکنه ویندوز شما نسبت به یکی از فرمتهای همین جنس پیشفرض داشته باشه (مثلا mpeg یا mpg یا mpg یا mpeg-1 یا mpeg-2 یا ...) بهتره همه پسوندهای از این جنس رو برای powerdvd به همین روش تعریف کنید (البته بازهم تاکید میکنم که احتمالش خیلی ضعیفه)

هفتم اینکه اگه همه مراحل بالا رو دوباره تست کردید و بازهم جواب نگرفتید لطفا فایلتون رو پیوست کنید تا مشکلش رو دقیقتر بررسی کنیم.

موفق باشید
مشاهده پیوست test.rar

evil_gates

اين نيز بگذرد ...
سلام
من فایلتون رو دیدم
کدهاتون درسته، تعجب میکنم با این حال هنوزم مشکل دارید. نباید اینطوری باشه و باید با اجرا کردن این کد تو رجیستریتون متغیر اضافه بشه.
من رو سیستم تست کردم و صحیح اجرا شده

asirap

Member
میگم شرمنده یهو میپرم وسط اما:

1- تاپیک خیلی جالبی شده از نظر آموزش استفاده از پلاگین ! ! !

2-خوب شاید سیستم ایشون ویروس W32.Sality داره و نمیزاره تغییری توی رجیستری ایجاد شه....

eurosport

Member
میگم شرمنده یهو میپرم وسط اما:

1- تاپیک خیلی جالبی شده از نظر آموزش استفاده از پلاگین ! ! !

2-خوب شاید سیستم ایشون ویروس W32.Sality داره و نمیزاره تغییری توی رجیستری ایجاد شه....
نظر لطفتونه
اما :

nqiqpvxuvgy9ibcjumdn.gif

eurosport

Member
سلام
من فایلتون رو دیدم
کدهاتون درسته، تعجب میکنم با این حال هنوزم مشکل دارید. نباید اینطوری باشه و باید با اجرا کردن این کد تو رجیستریتون متغیر اضافه بشه.
من رو سیستم تست کردم و صحیح اجرا شده

به این عکس ها نگاه کنید :

c1l17x77xoaw834k5xld.gif

nqiqpvxuvgy9ibcjumdn.gif

lmqm6u5fhbpp6ww92g.gif

باز هم با مدیا پلیر ویندوز باز میشه !!!

با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا