قفل سی دی ساخته شده با mmb !!!

silvercover

کاربر متخصص
هیچ چیز به خودی خودش اجرا نمیشه. حتما محرکی براش هست. در همین حوزه کرم ها هم مثلا از طریق ضمیمه میل یا یک کلیک بر روی یک عکس آلوده و... فعال میشن و به چرخه حیاتشون ادامه میدن. حتما نباید از طریق یه کلیلک بوده باشه راه های متعدد دیگه ای هم هست. در نتیجه باید یک رویداد ( حالا یا کلیک یا ...) صورت بگیره تا بعدش کرم فعال شه.

بابا کسی نیست که سورس باز شدن تمامی سی دی رام ها و دی وی دی رام ها را قرار بده چون سورس چند صفحه قبل که توسط silvercover نوشته شده لینکش خرابه .
توجه داشته باشین سورسی که وجود داره در صفحات ابتدایی فقط سی دی رام اولی را باز می کنه .
با تشکر

خیلی مههههههههههههههههههم
راسی اگه بشه کاری کرد که سی دی که داخل سی دی رام گذاشته شد نرم افزار خودکار و مخفیانه اجرا بشه خیلی خوبه و به طور کلی اصلا فرد نفهمه که این فایل اتوران است و هیچی در Desktop و Taks bar پیدا نباشه
چو اگه فرد اصلا فایل را نبینه و ندونه چیه احتمال استفاده از Shift و ... کم می شه .
با تشکر

silvercover

کاربر متخصص
بابا کسی نیست که سورس باز شدن تمامی سی دی رام ها و دی وی دی رام ها را قرار بده چون سورس چند صفحه قبل که توسط silvercover نوشته شده لینکش خرابه .
توجه داشته باشین سورسی که وجود داره در صفحات ابتدایی فقط سی دی رام اولی را باز می کنه .
با تشکر

http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=68305

silvercover

کاربر متخصص
آهان من هم به همین شک داشتم .....پس حالا من باید دنبال اون رویداد باشم ....

من نیاز به رویداد هایی دارم در خود ویندوز .....وقتی که سی دی رام رو داخل می زنیم ....چون همون لحظه است که اتوران سی دی فعال میشه و یه سری رویداد های دیگه .....نیاز به یه راهنمای قوی داریم .....

حامد جان تصمیم چیه ؟

شما میخاین با MMB و مجموعه پلاگینهاش این کار رو بکنین یا نه توسط یه زبان برنامه نویسی دیگه؟

silvercover

کاربر متخصص
شما اول دقیقا الگوریتم کاری ایدتون و استراتژیتون رو بیان کنید تا با کمک دوستان بتونیم روش بحث کنیم و بتونیم اشکال های احتمالی رو رفع کنیم و یا بهبود بدیم مکانیزم کاریشو.

سلام
دوست عزیز در مورد Task manager اشتباه می کنید چون برنامه Task manager رو هم می بنده
در cmd هم میشه کدش رو نوشت

Little-Demon

Well-Known Member
بله حرف مدیر ما بجاست ....

این نرم افزار ها کم نیستند ......باید از فرمان های پیشرفته استفاده کنید .که در ام ام بی هم نیستند متاسفانه ....راهی که بشه نوع برنامه رو تشخیص داد ...ولی فکر کنم یه راه باشه ....باید تست کنم ......

در ضمن من خیلی راحت دوباره بستم برنامه رو .....این چه مشکل حل کردنیه عزیز من ؟

دقت کن روی کد نویسی هات .....ریشه یابی کن و سطحی نگر نباش اصلا .......با هر دو روش دوباره بسته شد .

estefan

New Member
ببینید عزیزانم اینکه نیاز به اینقدر جر وبحس نداره یه فایل autorun.infتو نوتپد درست کنید و بنویسید
که مثلا اگه فایلتون kill اسمشه شما بنویسید:
[autorun]
OPEN=Kill.EXE
و فایل رو hidenکنید

بعد از اینکه سیدی رو داخل زد برنامه خود به خود اجرا میشه مگر اینکه shift رو پایین نگه داشته باشه!
--------------
و یا مثل هکر ها با نرم افزار های binder دو فایل رو باهم مخلوط کنید و سپس یه autorun براش بزارید !
منظورم فایلی درست کنید که انحرافی باشه و سپس دو فایل (انحرافی و قفل ) رو مخلوط کنید

آخرین ویرایش:

silvercover

کاربر متخصص
تذکر:

جناب littledemon نوشته ی شما پسندیده نیست. خطاب کردن اعضا با چنین عباراتی شدیدا مورد اعتراض بنده و سایت مجید آنلاین هست. اینجا هر کسی در بیان نظراتش در چهارچوب ادب آزاد هست. لطفا نسبت به ویرایش نوشته خودتون در اسرع وقت اقدام نمایید.

با تشکر.

estefan

New Member
اسم قفلت رو svchost.exe بزار. این littledemon هرچی میخواد بگه !
ضمنا اگه میخوایی پایه قفلت ( منظور littledemon ) رو سفت کنی با tz copy روش کارکن :)
mmb که c++ نیست ! هرکاری خواستی باهاش کنی!

estefan

New Member
کاملا درست می گی!!!
آره شرمنده مخلص چاکر !!! دیگه چیبگم اره من کم آوردم خوبه!!!
پس تو خصوصیات قفلی که دوستداری از اب دربیاد بنویس تا اینقد در وری ننویسیم خوبه!
با دعوا و حرف همدیگه زدن به هیجا نمیرسیم . من حدودا 15روز پیش که تواین سایت عضو شدم
به خاطر این مقاله بود چون دنبال قفل میگشتم حالا دیگه خرابترش نکن حاشیه هم نرو و نمیرم (مجید انلاین چتروم نداره!) منم تا اونجایی که تونستم روش کار کردم راستی یه چیزی بگم این قفل حدودا بعد از 15 دقیقه که کار کرد ویندوز یه error میده میگه باید این فایل بسته بشه بعد خودش بسته میشه!!!
نمیدونم شاید رو کامپیوتر شما اینجوری نباشه! تا اونجایی که میدونم مربوط به زمان کد رفرفشه ؟!!!

آخر نفهمیدیم چطوری از shift جلوگیری کنیم !

آخر نفهمیدیم چطوری از shift جلوگیری کنیم !

میگم دوستان فقط یه راهی باشه که بشه ایزوباستر را کنترل کرد اونوقت دیگه بقییه نرم افزار های رایت حله !
حالا اگه میگید با همینی که با MMB ساخته شده با ایزوباستر مقابله کنیم فیده نداره چون راحت میشه بستش به نظر شما چه راهی وجود داره ؟؟؟ :mad: :razz:

silvercover

کاربر متخصص
کلان در توان MMB نیست به اعتقاد من. اگه توجه کردن باشین هنگام بستن پروسه یه برنامه در حافظه توسط Taskmanager یا حالا هر برنامه ی دیگه ای پیغام میدن که پروسه نمیتونه بسته بشه و از توان شما خارج هست و یا چنین پیام هایی که نیاز به دسترسی پیشرفته به توابع API ویندوز داره که خب در MMB میسر نیست.

ali guard

Member
دستتون دارد نكنات
يك جزى هست ميكة سوار شدن يك عيب دار بيادشود دووتادارة با نزرى من بيشتر براى ان فايل كار كنين بيهتراست

ببخشن اطر فارسيمون خوب نبود من عراقى هستم با اندازةى همةية دونيا دوست دارم با مردم هاى ماجيد اونلاين هامكار و برادر بشام

جدیدترین ارسال ها

بالا