قطع کردن صدای مودم

برای این کار ، مسیر زیر را بروید :

Start / Control Panel / Phone and Modem / Modems / Properties / Modem
در قسمت Speaker Volume ،قسمت off را انتخاب کنید . و در آخر هم سیستم خود را مجددا راه اندازی کنید .

موفق باشید.

Kintaro

Member
با سلام
آقا مودم من zcyberاست و وقتی در extrasettings=AT&fxو تنظیمات speaker volume offرا هم انجام دادم و هر چیزی که مربوط به قطع صدای مودم است انجام دادم اما باز هم در موقع اتصال سرو صدا میکند
قابل ذکر است مودم قبلی ام onboard بوده و آن را به صورت فیزیکی برداشتهام

سلام دوست عزيز . شرمنده من الان سوال شما رو دیدم. شما این روش رو هم امتحان کن. به Control Panel برو و بعد وارد Phone and Modem Optionشده و روي زبانه Modem كليك كن و بعد مودمت رو انتخاب کن و Properties را بزن و از پنجره باز شده به زبانه Advanced برو در قسمت Extra Settings دستور atm0 را تايپ کن و همه ي پنجره ها را OK کن.

Kintaro

Member
سلام دوست عزيز . شرمنده من الان سوال شما رو دیدم. شما این روش رو هم امتحان کن. به Control Panel برو و بعد وارد Phone and Modem Optionشده و روي زبانه Modem كليك كن و بعد مودمت رو انتخاب کن و Properties را بزن و از پنجره باز شده به زبانه Advanced برو در قسمت Extra Settings دستور atm0 را تايپ کن و همه ي پنجره ها را OK کن.

سلام دوست عزیز این ترفند را میدانم ولی اگر آن را اجرا کنم نمی توانم در extera settings عبارتAT&FXرا وارد کنم و سرعت اینترنتم پایین میآید

جدیدترین ارسال ها

بالا