قرار گرفتن ستاره به جای نام سایت در امضا برای کاربران تازه وارد

YTM

New Member
سلام. من تاززه ثبت نام کردم.
لینک هایی که تو امضام دارم ، به درستی کار نمی کنه. به جای ادرس سایت، ***** گذاشته.
چرا اینطوره؟

nima_dsnr

کاربر VIP
چون تبلیغات سایت توی امضا خلاف قوانینه
میتونی به یک نوشته لینکش کنی

the_king

مدیرکل انجمن
چون تبلیغات سایت توی امضا خلاف قوانینه
میتونی به یک نوشته لینکش کنی

ستاره ای شدن لینک مربوط به قوانین امضاء نیست، درسته که قوانین امضاء یکسری محدودیت برای نوع تبلیغ ایجاد می کنه اما صرفا برای لینک سایت قرار دادن محدودیتی نداره.

سلام. من تاززه ثبت نام کردم.ل
لینک هایی که تو امضام دارم ، به درستی کار نمی کنه. به جای ادرس سایت، ***** گذاشته.
چرا اینطوره؟
مشکل فیلتر شدن لینک مخصوص همون سایتی ئه که لینک اش رو قرار داده اید. حدود صد تا سایت و بعضا وبلاگ ایرانی در بانک اطلاعاتی فروم داریم که با وجود
اخطار ها و تذکراتی که به کاربران خاطی داده شده بود همچنان و مکررا در فروم پست های اسپم با لینک های این سایت ها ایجاد می شده و به همین دلیل
و برای جلوگیری از ادامه فعالیت نامناسب شون در فروم مسدود شده اند و کاراکتر هایشان با ستاره نمایش داده می شود، این مسدود سازی صرفا مخصوص امضاء نیست.

متاسفانه برخی از این سایت هایی که مسدود شده اند خودشان خدمات افزایش بازدیدکننده و بازنگری seo و ... می دهند و قطعا با این نوع فعالیتی که دارند مشتریان شان هم
لطمه می بینند. اما در مورد بقیه سایت هایی که فیلتر شده اند معمولا سناریو یکسانه، صاحبانشان برای تبلیغ سایت شون با هر گروهی که به فعالیتهای افزایش بازدیدکننده و رتبه سایت می پردازند
با حداقل قیمت ممکن قرارداد می بندند، بدون توجه به اینکه تبلیغ با لینک مخفی و اسپم های کیلویی هیچ سایتی رو محبوب نمی کنه، تبلیغ غیر اصولی نه تنها موثر نیست، بلکه نتیجه عکس خواهد داد.

در مجید آنلاین کار خاصی برای سایت های مسدود شده نمیشه انجام داد، صاحبان شان باید با فرد یا گروهی که برای تبلیغ غیر اصولی سایت شون اقدام کرده برخورد کنند.

جدیدترین ارسال ها

بالا