قرار دادن Header های جداگانه برای برگه ها

با سلام.
ابتدا به عکس زیر که مربوط به فروشگاه پی اس کارت هستش نگاه کنید:

i589343_Header.png

در حال حاضر یک عکس بزرگ که روش نوشته شده: "ویزای ورود شما به خرید اینترنتی اینجاست!" به عنوان تصویر Header اصلی برای تمامی صفحات و برگه ها موجود هستش.
الان در وردپرس من 4 تا برگه با عناوین "نحوه سفارش" و "سوالات متداول" و "سفارش" و "تماس با ما" درست کردم.
حالا من میخوام به هر برگه که میرم به جای همون عکس بزرگ ویزاکارت، برای هر برگه یک عکس هدر بذارم, یعنی هر برگه من دارای یک عکس هدر باشه.
برای این کار آیا در وردپرس راهی هست؟
اگر بله لطفا کامل راهنمایی کنید چون بنده با پی اچ پی آشنایی زیادی ندارم.
با تشکر و سپاس فراوان

sharktech

کاربر فعال
باید برای هر صفحه یک کلاس در css ایجاد کنید و عکس متفاوتی برای هر کلاس قرار بدین.

و بعد در فایل header.php برای قسمت هدر سایت این کد رو قرار بدین :

PHP:
<?php
if(is_page('About')) { echo 'class="aboutpageclass"'; }
elseif(is_page('Contact')) { echo 'class="contactpageclass"'; }
elseif(is_page('Home')) { echo 'class="homepageclass"'; }
else { echo 'class="normalclass"'; }
?>

ممنون.
میشه لطف کنید و طریقه درست کردن یکی از کلاس ها رو هم بنویسید ؟

VAHID216

مدیر بازنشسته
میشه لطف کنید و طریقه درست کردن یکی از کلاس ها رو هم بنویسید ؟
منظور همون تعیین کلاس در css هست.
خوشبختانه شما خودتون :
آموزش طراحی وب سایت و زبانهای برنامه نویسی مانند HTML, CSS, Dream Weaver, Java Script،jQuery
دارید و نیاز به توضیح اضافه ندارید.
موفق باشید

VAHID216

مدیر بازنشسته
احتمالا پوسته استاندارد تهیه نشده . و درون هر صفحه جایگذاری شده . توی index.php به طور مستقیم قرار داده شده. امکان هم داره درون پوشه include اگر پوسته داشته باشه، انجا باشه. ولی اگر اصلا header نداشته باشه خیلی سخته. احتمالا اسم فایل اون تغییر دادن درون index.php رو باز کنید ببینید فایل php دیگه ای رو include داده نشده باشه.
موفق باشید

ممنون.
درون ایندکس فقط فایل sidebar.php اینکلود شده که اونم برای منوهای سمت چپ هستش.

sharktech

کاربر فعال
بنده میتونم این کار رو براتون اوکی کنم.

در صورت تمایل با آی دی داخل امضام تماس بگیرین ...

shervin.soori

New Member
با سلام
بنده هم می خوام همین کار رو انجام بدم ، منتها یه فرق کوچیک داره و اونم این هستش که ، سایت من چون یه سایت فروشگاهی هستش ، و فروشنده ها هر کدوم قراره که خودشون محصولاتشون رو درج بکنن،
الان می خوام هر کدوم از فروشنده ها یک صفحه با هدر خودشون داشته باشن ، و خودشون بتونن عکس هدرشون رو اضافه و یا حذف کنند. برای این باید چه کاری انجام بدم.
ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید.
با تشکر

جدیدترین ارسال ها

بالا