قراردادن متن title در وسط صفحه

ameir-hg

Active Member
سلام به همه، یه سوال: متن تایتل پروژم فارسیه و من برای اینکه در وسط قرار بگیره از space استفاده کردم و در ویندوز 7 که تنظیم کرده بودم کار میکرد اما در xp یه مقدار محسوسی از وسط به سمت گوشه ی راست تصویر منتقل می شد به پیشنهاد دوستان خوبم در پست زیر از پلاگین استفاده کردم
http://forum.majidonline.com/showthread.php?t=163848&page=2

اما اوضاع خرابتر شد و ایندفعه به جای یه مقدار انتقال به سمت گوشه راست(در XP ) دیگه چسبید به گوشه ی راست:-?حالا من به این نتیجه رسیدم که بیام دو تا اسکریپت برای ویندوزهای 7 و xp بنویسم، این اسکریپتها همونهایی هستند که دوست خوبم loo30fer در پست بالا نوشته بودن با این فرق که محاسباتشون فرق میکنه.
کاری که من میکنم اینه:
1- با دستور زیر ورژن سیستم عامل رو بدست میارم(حتماً میپرسید چرا از اسم سیستم عامل استفاده نمیکنی؟
جواب: چون پلاگین قدرت تشخیص ورژن رو داره و نوع سیستم عامل رو نمی تونه بخوبی بشناسه). ورژن XP هست: 5.1 و ورژن سون 6.1.7601
2- از یه دستور if استفاده میکنم و میگم اگه ورژن 6.1.76.01 بود اسکریپت مربوط به ویندوز سون و در غیر این صورت اسکریپت مربوط به xp اجرا بشه . من دستورات زیر رو بکار بردم اما اروور داد، لطفاً بگید چه جوری باید اصلاحش کنم؟

اسم اسکریپتها: TitleinMeddle_xp و TitleinMeddle_7

کد:

HTML:
PluginRun("MiscY","GetOSVersion")
osVersion$=PluginGet("MiscY","get$)
if(osVersion==6.1.7601)then
scripttimer("timer1=TitleinMeddle_7","50")
else
scripttimer("timer2=TitleinMeddle_7","50")
end
چه جوری اصلاحش کنم؟
آیا به نظر شما این روش درسته؟

آخرین ویرایش:

nevercom

کاربر متخصص انجمن مولتی مدیا بیلدر
شکل صحیح کد بالا این هست :
کد:
[COLOR=#000090][B]PluginRun[/B][/COLOR]("MiscY","GetOSVersion") 
[COLOR=#000090][B]PluginGet[/B][/COLOR]("MiscY","osVersion$") 
[COLOR=#0000ff]If[/COLOR] (osVersion$=[COLOR=#800000]'6.1.7601'[/COLOR]) [COLOR=#0000ff]Then[/COLOR] 
  [COLOR=#000090][B]ScriptTimer[/B][/COLOR]("timer1=TitleinMeddle_7","[COLOR=#ff0000]50[/COLOR]") 
[COLOR=#0000ff]Else[/COLOR] 
  [COLOR=#000090][B]ScriptTimer[/B][/COLOR]("timer2=TitleinMeddle_xp","[COLOR=#ff0000]50[/COLOR]") 
[COLOR=#0000ff]End[/COLOR]

ضمن اینکه توصیخ میکنم فقط 6.1 رو لحاظ کنید، چون چهار رقم بعدی مربوط به Build هست که ممکنه تغییر کنه، مثلاً ویندوز هفت سرویس پک 1

ameir-hg

Active Member
ممنون از اینکه جواب دادی، وقتی 6.1 میزارم اسکریپت مربوط به XP اجرا میشه اما وقتی که 6.1.7601 میزارم درست عمل میکنه. در کل فکر کنم یه راه که 100 درصد جواب بده وجود نداره! حالا اگه طرف vista داشته باشه که دیگه خدا بداد برسه، معلوم نیست تایتل کجا بره!!!:lol:

جدیدترین ارسال ها

بالا